velykonoce

** update 15:01 dneska od rána houkaj sanitky, asi bude vyšší skóre nemocnejch. jako graf nákazy populace roste jako bitcoin na měsíc a mezinárodní měnový fond předpovídá nejhorší ekonomickou recesi od roku 1929. bude husto.

======

** update 12:06 a ty vole, von už je čtvrtek. protože zítra začínaj velikonoce, praha se dost vyprázdnila, většina obyvatel už vyrazila na svá letní sídla pozdravit a vyprudit vesničany, takže se dopravní podniky rozhodly rozmrdat křižovatku pod mejma oknama a již od rána cikáni kopaj a sbíjej sbíječkama. ta křižovatka bude rozmrdaná až do úterý.
včera sem makal pro společenství, rozesílal rozúčtování energií a řešil toho posranýho dlužníka. no, naštěstí sem vyřešil, že se o to za poplatek postará chlap ze správcovský firmy. Já si s tím zmrdem z ruskýho východu fakt dopisovat nechci. dneska mě probudil budíček asi půl hodiny před webovým seminářem. po něm sem šel nakoupit, v albertu měli pro nakupující připravenou desinfekci a smrděla jak slivovice. během velmi pozdní snídaně sem musel začít řešit tenhle server a migraci domén. ano, tohle místo je zaplacený jenom do konce května, server by potřeboval vyaktualizovat php, ale já už to řešit nechci, takže se přejde k placeným službám.