vejplata

** update 22:35 Domů sem šel z práce pěšky, u voleb sem nebyl, abych se nenasral a půjdu až zejtra, večer sem chvíli chcal nějaký sračky. v tývce jede omega doom, což je fakt čistokrevný androidsko humanoidní béčko. co víc k pátku dodat, jinak se opakuju jak vysranej kafemlejnek, ale chci jenom tady, abych si tím v offline realitě nezanášel větší bordel do hlavy, než bych chtěl. debilní terapie.

OBRAZEM: Jak Zeman ve volební místnosti čelil útoku 'sextremistky'. Nechybělo mnoho a mohli sme mít presidentskej pohřeb.

======

** update 10:32 Přišla mi vejplata. Protože normálně v lednu se prémie nedávaj, mám takovej divnej pocit, že sem dostal přidáno. Budu si muset příští týden promluvit s panem šéfem, jelikož má vejplata dosáhla v podstatě výše výplaty chytřejších kámošů a známejch z mýho počítačovýho oboru. No, protože nejsem úplně nejchytřejší, trvalo mi to dýl, jelikož makám v malý společnosti a nikoliv pro velkou nadnárodku. Faktem však je, že sem si zcela bezpečně jist, že chození do škol, i když částečně neúspěšně - přeci jenom FEL sem nedodělal, se mi konečně začíná vyplácet. Veškerý snažení mít se o krapánek líp začíná přinášet ovoce. V podstatě i ta civilka ve škole měla svý velký bonusy v podobě zkušeností. Nemám kurva ani jeden den na pracáku, nemám ani jeden den, ve kterým bych byl nezaměstnanej a taky sem kurva dobře udělal, že v době, kdy jiní fetovali a mleli hovna, že peníze nic neznamenaj, sem fetoval, makal a hovna nemlel, i když sem nebyl kolikrát dalek od toho, abych taky propadl těmhle memům, který si někteří jedinci opakují dodnes. Není nic smutnějšího než čtyřicátník/čtyřicátnice bez stabilní práce, s dluhama a hromadou debilních keců, proč vlastně peníze nic neznamenaj. Někdy mám pocit, že se tyhle lidi už v podstatě opakovanou lží obelhávají a časem jí uvěří. Osobně můžu říct, že nikdo nechce bejt chudej (teda pokud není nějakej nemocnej) a zvláště na kundách z undergroundu je to vidět dvojnásob. Z jedný strany strašný ezokecy z dementních tarotových karet nebo hvězdných znameních pro debily, z druhý strany to chce žrát výběrový maso a brokolice tomu smrdí.

Využili naivní hloupou holku, říká kamarádka Češky zadržené v Pákistánu. Ze života blbky, která chtěla víc a teďka bude mít píču plnou pákistánskejch čůráků. Kdyby nebyla blbá jak z undergroundu, najde si práci někde u pásu, chodí na směny a najde si nějakýho šikovnýho automechanika. Jenže...

Donald Trump slíbil Norsku stíhačky F-52. Ty ale existují jen ve videohře Call of Duty. OLOL