výročí okupace ruským odpadem

** update 20:08 Zkurvenej plán na zejtra je nachystanej. zviřectvo sem nakrmil a rostlinstvo zalil. dneska už jen vyvenčím a pokusím se nemyslet. jo a viděl sem nový dlaždičky do koupelny, vybral sem si dobře. zejtra přijde malíř a já doufám, že snad mi do soboty vymaluje aspoň pokoj a osaděj konečně hajzl, že se budu moci přestěhovat zpět. pičo, ale ten úklid, kterej mě čeká, ten vyřeším dovolenou.

======

** update 11:39 Celý dopoledne sem manažéroval nějakou práci pro práci, pro dům a pro matčin barák. pan předseda a ufon v jedné osobě žhavil telefon a žvanil s všelijakými lidmi. No, pohoda, mám prostě svoji práci rád. Zítra mě čeká u zákazníka překlápění pošty ze starýho serveru na nový, cca 180GB mejlů a začínám v pět odpoledne. Venku se ochladilo a dá se konečně i normálně v garsonce spát. Jako po tomto měsíci živoření v garsonce pro důchodce, si trojnásob vážím svého bytu a už nikdy nedopustím, aby nějaká nevzdělaná kunda píčovala na dvěmi předraženými místnostmi. Dvě místnosti s vysokým stropem, vždyť je to pohoda, ale jen pro normální maloměšťácký lidi a ne ezoalternativní underground, kterej mele hovna a raději žije po garsonkách.

Většina Čechů se shoduje, peníze jsou pro šťastný život potřeba. No však je to jasný jako facka, že na dovolený, dárky a pohodu se musí vydělat. Jenom to akorát nechápou ezokundy, který ještě po třicítce melou hovna o tom, že peníze nejsou všechno a současně si vyžadují náročných dárků v podobě zahraničních voňavek, luxusního masa přeštickejch vepřů, luxusních dovolených u moře a k tomu ještě potřebují platit pražskému vzduchu garsonky, kde by vzdoušek nebyl obtěžován nějakými zkurvenými nájemníky. Není nic debilnějšího pod sluncem než kunda, která je navyklá díky rodičům na blahobyt, ale sama mele ezoalternativní undergroundový hovna o tom, že nebude žrát brokolici a současně zanechává za sebou finanční spoušť a ještě se nechá defakto vydržovat matkou nebo fotrem. Prostředí ve kterým se pohybuju je zábavný, ale akorát ty kundy sou zasraná tragédie, která jim započala ve třinácti prvním užitím nějakých fetů. To se prostě nedá ničím opravit či napravit.

ČT - Průběh noci z 20 na 21. srpna 1968. No, jestli si nějak mám představit ruskou krádež krymu, tak to určitě bylo nějakým tímto způsobem, který soudruzi z ruska dobře znají a není ho potřeba nějak měnit. Předpokládám, že Zeman, Zmrdáček hovnáček Ovčáček a celej ten ruskej ksindl, kterej je nakvartýrovanej na Hradě bude dneska mlčet, popřípadně vypustí nějaký debilní hovna. Fakt pevně věřím, že národ dostane rozum a pošle Zemana i se svými odpornými nohsledy zdechnout na Vysočinu. Další věc je, že estebák Babiš taky určitě výročí nepřipomene, protože jako zasloužilý soudruh, kterýmu strana dovolila obchodovat na kapitalistickým západě, určitě nebude své bývalé chlebodárce jakkoliv odsuzovat. Ne, jsem přes všechny ty sračky, kterejma se tahle země brodí kurevsky rád, že jsme v EU a NATO, který nás narozdíl od Varšavskýho paktu neokupovalo. Akorát mě kurevsky děsí, kolik zasraní komunisti furt ještě sbíraj hlasů a serou mě frustráti, kteří se obracejí k Rusku jako k něčemu, co jim pomůže. Jo, pomůže, ale maximálně svobodě a demokracii do hrobu.