malý výpadek

** update 22:28 Už nechčije, ale je celkem teplo. Večer sem zabil zase čtením a právě sem vrátil z venčení. celkem hovno, zejtra mám večer spicha se známým v hospodě. což naznačuje, že tento týden možná bude náročnej.

======

** update 15:30 Furt chčije. Počítám, že bude chcát ještě až půjdu domů. Procházka se psem bude asi dost vychcaná.

Na Žižkově je dopravní peklo. Spílají tam magistrátu a správě komunikací. Jo, něco na tom bude. Už v sobotu sem si všimnul cestou do hospody, že nejezdí tramvaj číslo pět a jel sem kus tramkou číslo 35 a potom busem X5. Do toho se sere ta píča ze slovenska, ze který slovenskej agent stb udělal primátorku, že prej sou pražani zpovykaný. Bych se posral z týhle krávy.

======

** update 13:38 Dneska kolem 10h na hodinu vypadl tento zbytečný server. Nevim co se stalo, ale nějakej problém na straně virtualizační technologie v coolhousingu. venku docela od rána chčije a vlastně nebudu ani komentovat, že sem dneska solidně zaspal. on jako budíček zvonil, ale já ho asi zamáčkl a otevřel oči až pár minut před devátou. nikomu sem naštěstí nechyběl, takže moje přiznání k zaspání bylo sice čestný, ale úplně zbytečný. cestou do práce sem provedl inspekci u pracantů v suterénu, abych viděl ten nářez a byl sem fakt rád, že sem nekoupil suterénní byt, protože to by znamenalo kompletní rekonstrukci. Nejspíš si docela pěkně zauklízí, jak sem viděl všechny ty igelity pres postel a skříně, hromadu věcí bude mít na odpis.

Dluh Čechů loni stoupl o 178 miliard na 2,14 bilionu Kč. Jo dementi. Já poslední tři roky pracoval, abych se zbavil dluhů po bejvalce a nějakýho stavebka. Nikdo mi nepomohl, píča bejvalka ani nepoděkovala za splacení těch posranejch exekucí a já od tý doby nelituju žádnýho člověka, kterej se dostane do dluhů a exekuce. Nikdo nechce bejt chudej, ani rozmazlený frndičky z podnikatelských rodin, kterých je plnej kýbl hoven a jsou zvyklý, že peníze furt někde ležej a nemusej přemejšlet nad tím, kde se vlastně berou a kdo je vydělává. Tyhlety předlužený krávy, který nemakaj, melou hovna o tom, že peníze nic neznamenaj a pak vyžadujou luxusních voňavek, obyčejnej ford jim smrdí autoprůměrem, žerou přeštický maso a brokolice smrdí laciností, skutečně šíleně unavujou. Fakt není nic smutnějšího a únavnějšího než zadlužená píča bez stabilní práce a se spíčenejma žvástama. A mě akorát dokážou nasrat breky dlužníků, kteří se vymlouvají na všechno možný a jen ne na sebe. Je tragický, když se čtyřicetiletá kunda vymlouvá, jak ke zkoušce nepřipravená žačka základní školy. Všechno je to jen o tom, že si podstatná část populace nedokáže přiznat, kde vlatně stojí a na co má nebo nemá finance. Nikdo nechce bejt chudej, ale jenom maloměšťák dokáže být spokojen s tím co má.