tradiční pohotovost

** update 13:27 Venku je furt klendra a zejtra prej má začít jaro či jaká debilita. středeční výpadek energie naštěstí nebude v mý režii, protože na to dohlídnou tamnější ajtíci. snad se nic neposere. začal sem podruhý číst svůj brakovej nesmysl a pořád je to nesmysl. nic se nezměnilo.

Mise Šanghaj. Mynářovi v Číně potvrdili, že šéf CEFC je vyšetřovaný, jako Zemanův poradce však nekončí. Solidní kreténi, soudruha číňana za rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví nejspíš čeká kulka do zátylku někde na fotbalovym stadioně, jeho orgány budou prodaný jinejm bohatejm soudruhům a voni si ho chtěj furt nechat jako poradce.

Samořízené auto poprvé v historii zabilo člověka. V Arizoně srazilo chodkyni. To je fakt můj sen, aby mě sejmul automat. Až samořídící auta zvládnou bezpečně provoz někde v Dílí, Praze nebo Káhiře, tak potom jako uznám, že už je technologie vychytaná.

======

** update 13:27 S dnešním kurevsky chladným dne začala moje další pohotovost. Snad nebude žádného volání ni hlášenky. Jediným, jenž se zatím chystá, je plánovaná aktualizace serverů u zákazníka a zkurvený plánovaný výpadek elektrické energie u zákazníka jiného. Kolem devátý hodiny, když sem stál v lahůdkách frontu, mi volali od dalšího zákoše, že chtějí makat, ale servery se rozhodly samy od sebe restartovat. Pičo windows 2016.

Čeští vysokoškolští studenti: Toužíme po tom, porozumět poselství 19. sjezdu. Článek o tom, jak je v číně prezentováma česká republika. Zkurvený komunisti zasraný.