emhádé

** update 23:34 94 nakažených. stovečka do zítra dozajista padne.

======

** update 18:19 to bych se posral. ve vedlejším baráku nějakej čůrák vrtá do zdi. byl sem si koupit půlku chleba a tři rohlíky. počet nakažených narůstá, zombie apokalypsu očekávám do týdne.

Koronavirus mají dva pracovníci finančního úřadu v Praze 10, do karantény jde 24 lidí. já už mám čínskou zombie sračku za rohem. z prdele sem volal matce, že má z prdele kliku, protože mi 19. února odnesla na tenhle finánčák daně a vona mi řekla, že ji brácha ještě lejstra nepodepsal a že rozhodně už na finančák nejde. prohlásila, že zítra prvním ranním vlakem jede na barák, zajede nakoupit do kolína do kauflandu a zruší lékařský prohlídky naplánovaný na následující 4 týdny. já na to mrdám, jezdím do práce emhádéčkem a počkám, dokud se nevyjádří vedení. já to mám na firmu stejně nejblíž a někdo musí na techniku občas dohlídnout, takže svůj režim nevím. a ani nevím, jakej režim najedou zákazníci. a ani nevim, jestli mám začít chystat závěť.

======

** update 14:42 venku furt chčije. popravdě řečeno, jsem v práci sám, kolegyně recepční šla k doktorovi a kolega jel někam na schůzku na nějaký zkurvený ministerstvo. takže já sem se zavřel do serverovny a hraju si s novým switchem, který mi milostivě firma koupila. konečně pochopili, že nahradit stovkovej switch gigabitem není v roce 2020 až tak zlej nápad.

======

** update 11:16 dneska od rána zkurveně chčije. do práce sem jel zkurvenou tramvají číslo třináct, ve který jelo topení na plný koule, byla narvaná, okýnka zavřený a zamlžený tak, že po nich tekla vysrážená voda. Úplně sem viděl, jak si ten čínskej sráč chrochtá a množí o šestsetšedesátšest.