Zplozeno v období: středa

krypto

** update 10:23 Včera sem kurva zabil den prací a večer sem si hrál s trezorem. to je mi věry hračka. dneska kurva hospoda. v životě se nic zvláštního nestalo, jedu stále slušný a poctivý maloměšťácký život. Znáte to, hlavně být v klidu a nenechat se obtěžovat alternativou a undergroundem.

úklid a práce

** update 17:57 Včera úklid garsonky, dneska úklid garsonky. Ráno sem vstával po šestý, abych byl na osmou u zákoše, kde byli všichni sešlí a my přemapovávali sdílený disky a dělali drobný úpravy na noteboocích, související s překlopením systému. ve dvě sem byl doma a šel zase uklízet. těšim se zpět do normálního maloměšťáckýho životního režimu, pocit, že sem to dokázal a něco se povedlo, mi fakt stačí. hodně dlouho mi chyběl. bitcoin 4600$ a babiše ještě nevydali. zmrdi z ano.

tramvaják

** update 11:46 No, dneska sem vlezl do tramvaje a tramvaják na mě začal řvát, že mám jít se psem dopředu místo, abych zabíral prostor pro kočárky. Chvíli jsem se s ním hádal, že mám velkýho psa, že to místo vpředu je pro slepý s čoklem a že se bude můj pes motat pod nohy důchodcům, kteří si půjdou obsadit místa vyhrazený pro mrzáky. Frajer píčoval a úplně sem ho nasral tím, když sem mu řek, že mě nebaví a že je po těch deseti letech co jezdím s čoklem po praze první, kdo takhle prudí. Bouchnul za sebou dveřma a na další zastávce se začal srát na místo pro mrzáky důchodce se dvěma berlema a prostě vpředu u kabiny řidiče fakt moc místa není. Naštěstí důchodce s berlema byl laskavej, protože řekl, že si sedat nebude, jelikož příští zastávku vystupuje a moje milá čubina budila ve spolucestujících roztomilé pohledy. No, kdyby věděli, jak má ráda jiný čokly a jak miluje děti, asi by se takhle netvářili, ale sranda jako byla, né že ne. Venku chčije, ochladilo se a já jdu dneska na pívo. Zítra dorazí chlap a měl by vyvložkovat komín kvůla novýmu kotli. Včera jsem taky konečně vybíral nový dlaždičky do koupelny.

zase kurva vedro

** update 20:17 Dneska zase jelo vedro. Snad brzo skončí a půjde do prdele. Aspoň na nějakej čas. Dneska sem celej den prožil s instalací keria ve virtualizovaným prostředí, potřeboval sem se poradit s něčím na podpoře a furt mě to přehazovalo na nějakýho divně anglicky hovořícího jedince, tak sem si nakonec poradil sám. Nakonec sem tu appliance rozchodil a propojil s mrdkosoftí doménou. Myslím, že poslední týdny tohoto roku mě podstatně změní.

havárie vody

** update 16:35 pičo, dneska sem si musel vzít mimořádnou dovolenou, protože přijdu do bytu řešit starej plynovej kotel a za krátkou chvíli mi volal pan odpadník, že máme sklep plnej vody. Jo, ty pičo, u olověný trubky v podlaze byl pramínek vody, který plnil sklep víc a víc. Ty vole, jakože sem volal kolem 9h na pohotovost, tak vodu v celý ulici vypli až kolem 13h a před chvíli v 16h přijel bagr dělat před barák díru. Pičo tyhle maloměšťácký starosti.

wokna

** update 15:34 Dnes celý den s Windows. Přemýšlím, že si v hospodě uženu nějaký aspoň menší wokno.

práce u zákoše

** update 12:06 Práce u zákazníka proběhla dobře, v podstatě by ji nakonec zvládla i cvičená opice jako sem já. večer du na pívo a fakt se těším na řízeček paní zuzanky, pokud tedy nebude mít dovolenou. jediný výrazný vzrušení dneška byla cesta ze smíchova, kdy sem nastoupil do tramvaje a až pozdě sem zjistil, že v ní cestuje nějakej cikánskej houmlesák, který vydával monotóní skororytmický pazvuk, no prostě se kymácel a pípal jak čůrák a bylo to tak otravný až ho cestující o pár zastávek dál za výpomoci řidiče vypoklonkovali. Opravdu, prostě ten typ naprosto retardovanýho degenera, kterej si degeneraci uhnal buď už geneticky od rodičů a nebo ji pomohl užíváním fetů a chlastu. Jak bych to tak řekl, přítomnost takového člověka v mé blízkosti mi vždycky nahodí otázku, jestli by nebylo lepší tyto naprosto zbytečný lidi prostě utratit. Ať sem přemejšlel, jak sem přemejšlel, nenašel jsem jedinej důvod, proč má existence takového jedince na zemi důvod. K čemu je, vždyť obtěžuje už jen svojí přítomností. No a pak se v tramvaji rozbily dveře, že nešly dovřít a čidlo nedovolilo tramvajákovi odjet, takže problému se chytli nějací mladí borci, kteří na každé zastávce řádným úderem a kopancem dveře dovírali, takže sem mohl dojet do práce. aha, taková je praha.

odpadní středa

** update 22:27 No jo, úplně sem zapomněl, že dneska bych šel normálně na pívo. Venku chčije, takže bych si musel vzít do hospody vodníka, protože na sezení venku to příliš nevypadá.
opravdu je kus první trubky vytrženej a odloženej na dvoře, chlápci si mákli a ještě máknou, protože sme bez výtahu a všechny ty 25kg pytle se stavebníma hmotama si musej vytahat až nahoru sami. a dolů v pytlích suť a kusy litinovejch rour a starejch vodovodních trubek, který sem rovnou nechal vyndat taky. říkal jeden z dělníků, jak ho už bolej nohy, 4x nahoru a dolů prej stačí. budou mít chlapci svaly na konci prázdnin. bordel moc není a rámus v práci neslyším. jedou dovolený, jsem v kanclu sám a v pátek možná půjdu k zákazníkovi.
pohotovost zatím furt pohoda a nebyla špatná, protože mám takovej pocit, že až dneska se pomalu vracím do skutečný pravý temný reality, po tý nádherný dovolený. jediný co mě dost překvapilo, byly všude pražský až nadpražský ceny. 130Kč za smažák s hranolkem a tatarkou, to byste ani v praze nežrali, maximálně z francouzskýho, deset let starýho sejra. holt sázava a sezóna. plzeň suverénně za 40, takže povětšinou všude kácov za 25-28. což je pohoda a mít takhle malou hospodu u řeky nebo rybníka s turistama, k tomu koupit pivovarnu se dvěma měděnějma kotlema, tak by to nemuselo bejt marný. Chlastat se bude furt, i kdyby na rakev nemělo bejt a když to lidi chtěj, proč jim to levně nedat. Kor v čechách.

======

** update 11:40 dneska začali chlapi vytrhávat první hajzlovou stupačku a vytvořené otvory se těší na nové potrubí s nápisem "made in germany". žádnej levnej šunt, protože chci, aby se další případná oprava odehrála nejdřív za 60-70let, kdy už tady na tom mizernym světě dávno nebudu. Je to kurevsky fajn pocit, když víte, že po vás zůstane hotový dílo a zorganizovaná práce, protože do těhlech trubek se ještě bude srát až budu hnít pod hlínou. Fakt mi ve finále starost o barák přinesla víc potěšení, než bez výsledku deset let lepit za kundu dluhy, průsery, pokuty a další byty s problémama.

Na Titanu by mohla fungovat velká lidská kolonie. Hm, ehm, hmhm...

slušný vedro

** update 22:36 Tak to ochlazení bylo jen krátkodobý, protože odpoledne se neslo v opravdu dusným a vlhkým horku velkoměsta. houkaj hasiči, houkaj sanitky, není se co divit. zítra přijde chlap s fakturou na zálohu pro materiál, hodíme ještě pokec, večer schůzka s kolegou místopředsedou a valící se balvany už nepůjde zastavit.

Zeman otevřel lesní stezku. Obec navezla štěrk, aby ji projel v limuzíně. Strašný.

======

** update 15:20 Je po vedru. Pořádně zapršelo, popadaly kroupy jako hrachy a ochladilo se.

======

** update 13:16 Solidní vedro, mě bolí hlava jako kráva, to bude tou očekávanou změnou tlaku. Přišel mi návrh smlouvy a konečný výpočet za rekonstrukci odpadů. 1.6 mega včetně dph. ty vole, se těším až tohle budu mít za sebou, protože můj maloměšťáckej skill se tím dost zvedne.

Krampolová (56) skončila v blázinci: Vypije litry vína a nic se neděje, říká Jiří. ano, přesně tohle je důvod, proč je lepší bejt sám, než s retardovanou degenerovanou alkoholičkou. Prostě typická kunda, který se nikdy makat nechtělo, tak se přisála na relativně úspěšnýho chlapa a teď mu dělá jen ostudu a ten debil na starý kolena ji není schopnej vyhodit tam kam patří, do škarpy na ulici. Kunda, která mě přechlastá nemá už nikdy šanci na úspěch, i kdyby byla vlezlá jak štěnice. To fakt nikdo nechcete zažít, frndu, která se ožere a buďto dělá hysterický scény, hází předměty, řve na celý kolo jak posraná a ještě mele hovna o tom, že v alkoholu je pravda. A to třeba tři hodiny furt dokolečka, dokud se ji nevypnou zbytky mozku. Nebo se taková frnda vyndá, alkohol ji uvolní zábrany, začne se v tom alkoholovym oparu lísat a k tomu vykládá o svých milencích. Tak ať mi někdo neříká, že život s kundou je k něčemu dobrej.

pivo

** *update 13:21 Jo, včera po návratu z hospody sem nachytal ezopíču paní dokonalou lásku, která venčí čendu a ty další dva zmrdy, jak si to pěkně valí károu v protisměru jednosměrkou, když musela kvůli mě zastavit, smála se jako píča a dělala, že je všechno úplně v pohodě. Myslím, že se mi ta kráva bude nějakej čas vyhejbat, protože jak sem byl vožralej, tak sem ji vyjebal do kund a píč, protože nesnáším radoby slušný ezokundy a ezozmrdy, protože toho pokrytectví je mezi nima až to bolí. Fakt nesnáším lidi, který melou o slušnosti, hrajou na ezosračkově vyvinutý lidi a pak v klidu noci serou na pravidla. Jak říkám, bejvalka mě naučila, že pokrytectví ezozmrdů může být nekonečně nebetyčné. Fakt mám radši lidi, kteří nežvaní a žijí slušně. Ale to sou pak maloměšťáci. Soused má kvartálek a pevně věřím, že jeho stará s láskou vzpominá na moji bejvalou starou, která je seznámila. Sem rád, že sem zatim furt sám, protože sem zodpovědnej sám za sebe a rozhodně už nechci přijímat zodpovědnost za vyfetovaný ezopíče.

======

** *update 12:04 včera sem se úplně náhodou ocitl v hospodě na pivu. teďka v létě to jde, ale počítám, že přes zimu si dám pohov, protože si nedokážu představit, že bych měl sedět v jedný místnosti s posranejma nekuřákama. Já chci zpátky svoje štamgasty. Dneska du zase a tento týden naposledy.

Milion ročně pro Václava Klause. Bývalého prezidenta sponzoruje muž, který od něj dostal milost. Tak já počítám, že Kájinek je taky Milošovi vděčnej a třeba mu taky pošle nějaký peníze na Klokánky.

Policie zadržela tři lidi z Lesní správy Lány kvůli veřejným zakázkám. Firma spadá pod Hrad. No nevim, ale přijde mi celkem logický, že si Mynář s Nejedlým udělali z lesní správy dojnou krávu. Ti zmrdi to mají v krvi.

Ronaldo už má dvojčata doma. Matku nikdy neuvidí. Ty vole, to je retardovanej buzerant tenhle vyvoněnej čutálista.