Prújem: středa

bez kurva roušek

** update 09:18 dnes kurva poprvý po dlouhý době v mhd bez roušek. sice je ještě musej nosit lidi v metru, ale tím nejezdím, tak na to sere pes.

vyklízení

** update 10:46 včera sme byli s bráchou vyklízet ordinaci po tetě. já nevím, tohle hrabání v pozůstalosti a pracovním bordelu po klinický psycholožce bylo dost depresivní. jestli někdo žije v pocitu, že psychologové a nejen ti kliničtí musej bejt divný, tak rozhodně jsou. za prvý sem se dozvěděl, že i když měla možnosti, tak nešla do jinýho nájmu a raději byla tam, kde byla, i když se ji majitelé snažili dostat 30let pryč a vztahy měla na nože. nechápu, prostě nechápu, vždyť mohla mít kancl kdekoliv, hezčí a žádný osmdesátkový retro. já bejt její pacoš, tak se zblázním, kdyby mě léčila v prostředí, kde se zastavil čas a Husák. za druhý jsem viděl obsah její elektronický poštovní schránky a stačila mi první obrazovka, abych pochopil, že se jedná o velmi smutný čtení, kde pár dnů před poslední hospitalizací píše nějaký kámošce Míle, že je to na hovno, že má zničený plíce, kašle krev a je tak unavená, že nikam nedojde a kámoška jí odpovídala, že to bude dobrý. Ostatně i majitel kanceláře říkal, že tam někdy přespávala. no a za třetí sem zjistil, že volila okamuru a spd. tyvle, studovaná ženská, která viděla takovej kus světa, o kterým běžný voliči spd ani neslyšeli, protože na základních školách života se o nich neučí a volí sračku. já sem vždycky říkal, že voliči těhlech populistickej stran maj nějakej problém, kterej potřebujou na někoho hodit. a je jedno jestli se jedná o židy, cikány, negry nebo islámský migranty. jo, jaký si to uděláme, takový to máme.

tyvle středa

** update 22:19 je středa, voka by bylo třeba, ale mám zkurvenou pohotovost, takže si můžu mačkat akorát vředa, protože je zkurvená středa. tyvle, to byl dneska zase pracovní chaos. posranej účetní software, učení, telefonáty a už kurva nevim. potřebuju vážně dovolenou.

kurva židle

** update 23:51 dělal sem nějaký drobný úpravy v blogýsku, protože přestalo s upgradem pár dodělanejch věcí fungovat a já zjistil, že kvůli bezpečnostním fičurám.

======

** update 15:14 dneska přišly židle, který sem si vymručel. taky prdel, řeším je přes dva roky a když už sem si teda vymručel novou, chtěli najednou nový židle všichni, přestože ještě nedávno blábolili, že jim stačej na kurvení zad ty jejich mrdky. co se dá dělat. během skládání sem se začal učit a udělal si přípravu v mým vmware labu. jsem rád, že mám transfer blogýskyu definitivně za sebou.

nákup

** update 15:02 pořád na homeoffice. pracoval sem, sledoval nějaký posraný webináře a přežil poradu s kolegy. přišly mi kýble, odkapávač na nádobí a sluneční brejle, který sem si objednal trochu nahulenej a pak sem nevěděl, co mi přijde. ale gloryfy vypadá na dobrou značku.

apríl

** update 16:15 mimochodem sanitky houkaj už od rána.

======

** update 15:03 dneska si ohřeju ještě hovězí na houbách s rejží a na zejtra mám naplánovanou změnu. zajdu si pro rejži do bistra přes ulici.

======

** update 12:29 sem zvědavej, jestli třeba dneska nevyleze čínskej prezident s projevem, že celá nákaza planety je jenom apríl a že si z nás vystřelil.

instalatér

** update 22:19 dneska bych normálně byl v hospodě. ještě štěstí, že nejsem alkáč. odpoledne sem ještě makal a večer se ozvala matka, že bratranec by potřeboval se ženou přespat v garsonce. tak sem jim dal klíče, krátce pokecal o nebohý holce, no vono není o čem kecat, protože ti doktoři jim řeknou jenom věci typy "operace šla podle plánu a nenastala komplikace". přes ten koronachaos se život zatím nezastavil a dějou se i jiný věci.

======

** update 11:44 tak sem dneska vyřešil instalatéra, kterej místo odpoledne volal dopoledne. vyčistil mi sejto u hlavního vodoměru, fakt tam bylo a pořešil protejkající hajzl u matky, teda doufám, zkontrolovat ho půjdu odpoledne. no a nakonec sem otestoval videožvanění s kolegy. ulice jsou v takovým divným režimu, lidi nosej roušky a já bych tak šel kurva do hospody.

emhádé

** update 23:34 94 nakažených. stovečka do zítra dozajista padne.

======

** update 18:19 to bych se posral. ve vedlejším baráku nějakej čůrák vrtá do zdi. byl sem si koupit půlku chleba a tři rohlíky. počet nakažených narůstá, zombie apokalypsu očekávám do týdne.

Koronavirus mají dva pracovníci finančního úřadu v Praze 10, do karantény jde 24 lidí. já už mám čínskou zombie sračku za rohem. z prdele sem volal matce, že má z prdele kliku, protože mi 19. února odnesla na tenhle finánčák daně a vona mi řekla, že ji brácha ještě lejstra nepodepsal a že rozhodně už na finančák nejde. prohlásila, že zítra prvním ranním vlakem jede na barák, zajede nakoupit do kolína do kauflandu a zruší lékařský prohlídky naplánovaný na následující 4 týdny. já na to mrdám, jezdím do práce emhádéčkem a počkám, dokud se nevyjádří vedení. já to mám na firmu stejně nejblíž a někdo musí na techniku občas dohlídnout, takže svůj režim nevím. a ani nevím, jakej režim najedou zákazníci. a ani nevim, jestli mám začít chystat závěť.

======

** update 14:42 venku furt chčije. popravdě řečeno, jsem v práci sám, kolegyně recepční šla k doktorovi a kolega jel někam na schůzku na nějaký zkurvený ministerstvo. takže já sem se zavřel do serverovny a hraju si s novým switchem, který mi milostivě firma koupila. konečně pochopili, že nahradit stovkovej switch gigabitem není v roce 2020 až tak zlej nápad.

======

** update 11:16 dneska od rána zkurveně chčije. do práce sem jel zkurvenou tramvají číslo třináct, ve který jelo topení na plný koule, byla narvaná, okýnka zavřený a zamlžený tak, že po nich tekla vysrážená voda. Úplně sem viděl, jak si ten čínskej sráč chrochtá a množí o šestsetšedesátšest.

indigová píčovina

** update 11:45 dneska by bylo voka třeba, ale protože zejtra brzo ráno jedu s bráchou do kolína konečně uzavřít dědictví, nejdu nikam, protože zítra potřebuju čistou hlavu. na internetu sem četl nějakej článek o indigovejch dětech a podle mě to byla příšerná new age píčovina pro dementy. já si někdy říkám, že lidstvo si vyhubení zaslouží. taky sem prokrastinoval a odsunul dva úkoly na pátek. nakonec se mi to rozleželo v hlavě a jeden úkol sem dneska udělal. revizi bleskosvodů a rozvodů v baráku prostě potřebuju mít. bleskosvody propadly vloni, rozvody elektriky propadnou příští rok. ideální tedy udělat všechno letos.

morálka

** update 14:29 u nás vládne fakt bizarní pracovní morálka. jsou jarní prázdniny a my sve s kolegou v práci dva.