Prújem: středa

donald trump v píči

** update 23:01 donald čůrák trump je v píči. zmrd dostal co chtěl. teď ještě poslat do prdele normalizačního komouše a donašeče stb andreje babiše. a bude kurva líp.

Sněmovna reprezentantů schválila návrh ústavní žaloby na Trumpa kvůli podněcování ke vzpouře.

a hele 17k

** update 21:11 no to mě poser. vypatlanej bílej odpad v americe řádí.

======

** update 20:31 btc jede jako blázen. je vidět, že do hry vstupují velký kluci s velkejma penězma z velkejch fondů. asi maj pocit, že jim něco ujíždí.

======

** update 13:13 dneska se fakt daří. Počty nakažených přesáhly 17k za den, z Ostravy vozej mrtvoly na spálení někam k Brnu a Babiš se Zemanem zcela zmizeli z médií. Strašný sračky a zbabělci. jo a brzo to bude rok, kdy byl náš kolega epidemiolog naposledy v práci.

kurva rok 2020

** update 15:46 fér, už je to jako na jarních videjíčkách z Číny. U Krematoria dobíhal tramvaj číslo pět dobíhač. Kousek za Vinicí sebou šlehnul na podlahu jak dlouhej, tak širokej. Nějaká slečna nebo paní se ho ujala, propleskla a dala mu nohy nahoru. Do toho se ho ptala, jestli není na něco alergickej. Muž na zemi pouze odpovídal, že "se mu blbě dejchá a musí volat tři sedmičky" a čumilové kolem zase hulákali za řidiče, že má zavolat záchranku.

======

** update 10:01 blíží se konec kurva roku 2020 a bylo by ho potřeba nějak shrnout. dobře, ekonomicky se mi fakt dařilo, jeden z nejlepších roků mýho života, nicméně na každý kráse musí být k nalezení vada. Největší průser je rakovina v játrech malý Rozárky, protože vím, že se musím bezmocně dívat a nijak ničemu nepomůžu. Nejsem kurva posranej bůh. Nicméně stěžejním tématem tohodle roku bude čínská sračka z nějaký podělaný tržnice kdesi v čínským Wuchanu, protože číňani sou neuvěřitelný prasata, který nemaj problém sežrat syrový netopejří mozečky se syrovejma koulema mladých samců pásovců a to všechno zalitý syrovou krví ptačích mláďat. Andrej Babiš a jeho vláda zasranejch kreténů Občanům dnes nadělila rekordní počty nakaženejch, včera sem zaregistroval, že ten normalizační bolševik chce šidit vakcinu a z lahvičky pro pět dávek chce udělat dávek šest nebo sedm. Celý rok se táhnul ve znamená naprostýho vládního chaosu. Na jaře, když bylo pár desítek nakažených, nás zavřeli do bytů a domů, zastavili republiku a normalizační zmrd Babiš se chlubil, že je best in covid. Během léta nechalo bolševický hovno lidi promořit, v říjnu dosáhl dalších rekordů v počtu nakažených a náš firemní epidemiolog vymyslel, že doma zavřenej bude jenom on a my ostatní budeme chodit do práce na střídačku ob týden. Teď ke konci roku vláda debilů nechala před vánocema otevřený hospody, obchody, přestože jejich vlastní metodika hlásila, že se má všechno zavřít a ostatně okolní státy zavíraly co se dalo včetně vleků. U nás dementi od Babiše nedokázali vyřešit ani točení piva do petek nebo kafe sebou. No a zítra je konec roku, denní počty nakažených překonaly všechny letošní rekordy, firemní epidemiolog je furt zavřenej doma a my ostatní normálně chodíme do práce, jakoby se nic nedělo. No a do toho úplně vypatlanej Zeman, kterej neví která bije a není v podstatě už ani schopnej vrátit parlamentu zákon, aniž by z toho zase nebyl průser. Tento rok ukázal, že Česko řídí naprosto neschopný kreténi.

kunda z vánoc

** update 16:49 tak prej zemřel Jindra Hojer, předobraz postavy ze Šípáků. Šípáky zná naprosto každej a asi by bylo dobrý uctít Hojerovu vzpomínku legendárním komiksem, kterej skoro nikdo nezná a byl Šípama inspirovanej. Rychlý skejti.

======

** update 12:06 když tak sleduju kroky vlády normalizačního zmrda a donašeče stb andreje babiše, mám čím dál tím divnější pocit, že každej občan je v tom už sám za sebe a každej občan by se měl sám postarat o vlastní přežití. osobně je mi líto lékařů a záchrannýho systému, kterýmu vláda normalizačních komoušů hází ulhaný klacky pod nohy, ale jinak tuhle krizi musí každej přežít sám za sebe a na vlastní triko. a rozhodně bych nespolíhal na stát nebo babiše, že za mě zaplatí nájem nebo ztráty z podnikání. ten už jenom planě slibuje, protože ví, že se mu Prchalova kampaň rozpadla jak domeček z hoven.

======

** update 10:40 letos mrdám na vánoce. seru i na dárky, úplně stačí, že sem se vrhnul do koupě druhýho bytu a že budu spoluručitel na malý hypotéce. to je pěknej dárek. musel sem ještě skáknout k řezníkovi, kde mě nasrala fronta důchodců. vlastně mám už všechno nakoupený, vejce vezmu u svýho vietnamce, snad je bude mít. nějakej mamrd v práci namrazil ledničku, kolegyně ji včera dala odmrazit a tudíž zase celá teče. prostě jak s debilama. frajer vidí, že lednička teče, tak místo, aby vzal hadr a celou ji vytřel, napumpuje volume chlazení na maximum a doufá, že všechno zmrzne. jo ono to zmrzne, ale udělá se ledová koule, lednička se pootevře a celý posraný kolečko s chlazením a rozmrazováním jede znovu. přijdu já, dám si do ledničky nákup a pak zjistím, že je celej mokrej. lidi venku mě serou, nelíbí se mi a mám takovej divnej pocit, že zdravotnictví se dost zesere. Vláda měla republiku zavřít, jako to dělaj němci, britové či frantíci. ale babiš je rudej zmrd a rudí zmrdi rádi vraždí lidi.

btc 20k

** update 19:20 tyvle, jak pozoruju chaos kolem epidemie a rozpočtu, tak to má všechno náběh na solidní průser, ale megasolidní. normalizační bolševici a donašeči stb babiš s filipem drží lidi jako rukojmí svých debilních hrátek, počty nakažených rostou a mám pocit, že celá evropa už jen čeká na vakcinu, jak na boží smilování. já asi zatim žiju.

======

** update 15:04 bitcoin protrhl hranici 20k.

nehoda

** update 21:55 ze zhulený letargie mě probral zvonek a za ním zoufalej vlastník jednoho bytu, že má vodu v bytě. já se vyplašil jako kráva, popad telefon, klíče od uzávěrů vody a běžel k němu. vlezu mu do bytu a koukám, že mu fakt uprostřed místnosti kape do postele voda, na stropě odpadává omítka a odkrejvá rákos. si řikám, že je to divný, tak vlítnu do bytu nad ním, kde mu tvrdili, že jim nic neteče. já jdu doprostřed místnosti a vidím akvárko. a to akvárko prasklo a teklo. a to akvárko mělo 30 litrů. fakt slušná debilní nehoda a mě spadnul kámen ze srdce, že nepraskly nějaký trubky. tak jsem nechal ty dva vlastnímu osudu, protože mě se to netýká, to se musej domluvit mezi sebou a vyřešit přes pojišťovny.

strašnický krematorium

** update 21:16 byl sem se dneska podívat v malý obřadní síni strašnickýho krematoria. bejvalej předseda měl pohřeb. pohřby sou vždycky smutný.

samý jedenáctky

** update 22:52 dopoledne sem byl na virtuální konferenci, poslechl jsem si pár novinek a odpoledne sem se přežral pizzou. dneska byl takovej trapnej maloměšťáckej den, kdy sem nezachránil ani jednu velrybu či jednorožce.

Zvěrstvo a ptákovina. Ostrava vyzvala vládu, ať stopne Zemanův kanál. Aspoň v Ostravě maj rozum. Jako fakt se těším až půjde Zeman do pekla a Babiš za ním. Takový mrdky, za kterejma zůstane takovej dluh, že z něj budou srát krev ještě vnoučata současných rodičů.

odborníci na volby v usa

** update 22:46 tyvle, volby ve státech jsou fakt napínavý. bylo by fajn, kdyby šel ten pičus donald do prdele.

======

** update 15:47 přiznám se, že jsem netušil, že lidstvo na Měsíci založilo skládky s lidskejma hovnama....

======

** update 15:16 dnes odpoledne mám intenzivní pocit, že žiju v Debilákově mezi debilama. Lepší je prostě nesledoval politický zprávy, pouze postačí koukat na graf vývoje ceny bitcoinu.

======

** update 09:32 jak pozoruju Internety, valná většina uživatelů ke specializaci na čínský viry přidala i specializace na americký volby. je to únavný, kdejakej čůrák včetně mě má názor a chce ho sdělit světu. mě taky sere, že v americe nejspíš zase vyhraje žlutej přehazovačkář. Donald to je takovej píčus, že ho překonává snad jen Zeman s Ovčáčkem.

na želivskýho na zastávce mhd stál nějakej debil. neměl roušku a nějakým imaginárním posluchačům vyřvával do hlav, že čínskej virus neexistuje, že nás chtěj načipovat a že jsou na to jasný důkazy, protože prej hovořil se vzdělanejma a chytrejma lidma. nicméně já žádný neviděl.

státní svátek

** update 22:17 tyvle, Kotleba je debil, léčí koronavirus vodkou s džusem :D

======

** update 20:44 za 15minut začíná zákaz nočního vycházení. můj první v životě. důležitý pro zaznamenání je, že mě dneska po fakt dlouhý době kontroloval revizor. nastoupili rovnou tři a hned byli poznat. já jak na něj koukal, tak sem v něm asi vzbudil falešný naděje.

======

** update 20:01 byl sem se projít venku. zatím ještě snad není zákaz vycházení přes den. hospody zavřený a je to takový smutný. na parukářce taky zavřeno, takže jediný výrazný zážitek byl výhled na stoupající dým z hořícího kostela. zdravotní katastrofu snad nemá ani smysl komentovat, stačí, že má mít předtočenej projev debil z Hradu.

no už toho blba pustili, ale vypadá, že z něj bude brzo ležák.