Zplozeno v období: středa

rozhovor

** update 12:43 Dneska sem dal rozhovor. nebo rozhovor, prostě jdu jiřákem do práce, když tu mi vstoupí do cesty skupina mladíků s kamerou a slečnou s mikrofonem. Si říkám "kurva, nějaký televizáci chtěj rozhovor", ale už je pozdě utýct, tak zastavuju a odevzdaně čekám co mě čeká. Ze slečny vypadlo, že jsou z nedaleký obchodní akademie a dělaj školní projekt. No, tak sem se zamyslel a jako maloměšťák z učitelský rodiny kývnu na souhlas. Ona hlavně kočička byla docela pěkná, nejspíš i chytrá a hlavně neměla vypitej zhrublej hlas po hektolitru kořalky a dvou krabičkách cigár. Rozhovor byl na klasický téma osmičkových roků, tak jsem se blejsknul tím, že sem slyšel o rocích 1918, 48, 68 a 89, rok 1948 jsem přirovnal ke znásilnění republiky komunistama a rok 89 poslaní bolševiků do píče. Pak se slečna ptala jestli vím, co se ještě stalo v roce 89, ale to sem nevěděl jestli se ptaj na palachův týden nebo povraždění čínských studentů na náměstí nebeskýho klidu, tak sem vytáhl vraždící čínany, což myslím mládež trochu překvapilo, jelikož tuhle odpověď asi úplně nečekali. mám takovej pocit, že chtěli vědět něco jinýho, protože poslední otázka byla otázka na nějakej hokej a hokejisty, což sem jim musel vysvětlit, že tyhle sračky sem neřešil ani před revolucí, natož po revoluci. Pak sme se rozloučili a já šel dál.

mlžný opar

** update 22:31 Že je dneska středa sem zjistil, když mi večer volal soused, jestli du do hospody. v první chvíli ve mě hrklo, ale pak sem si uvědomil, že mám furt ještě pohotovost. Dopoledne sem dodělal notebook, kterej sem včera rozdělal, odpoledne sem ho odnes k zákazníkovi a rovnou se tam na mě vrhli, že prej ty ovladače ze včerejška, který sem jim nainstaloval, nefungujou a netisknou na a3. vyleze nějakej chybovej text z tiskárny. no tak sem stáhnul poslední ovladače od xeroxu a problém vyřešil. večer sem zkoušel chvíli psát, ale přestože mlha pomalu mizí, hlava ještě myslí takříkajíc zkunděně. navíc mi pípla upomínka v telefonu, že mám jít aktualizovat servery. to mi taky úplně vypadlo.

pivo

** update 22:54 Na chodbě sem zhasnul a zbalil věci na výlet. Snad se během mé krátké nepřítomnosti nic neposere a neskončí třeba internet. opravil sem čelovku, stačilo jenom obrousit zkorodovaný kontakty a zase svítí jako nová.

======

** update 19:15 Na pivu sem byl včera, dneska mám dovolenou. Pěkně sem si dal do sosáku a v podstatě největší zpestření včerejšího dne proběhlo během mého návratu domů, kdy sem zjistil, že na schodišti nefunguje světlo. Po několika marných snahách vyřešit problém s vyskakujícím jističem sem usoudil, že mám docela vypito, rozsvítil sem půlku světel a šel venčit.
Dneska ráno se mě pokusil probudit uklízeč, ale típnul sem mu to, protože sem věděl proč volá a měl bylo šouflo. zhruba kolem poledního, kdy už sem měl vyvenčíno, nakoupíno a něco málo posnídáno, jsem šel znovu na obhlídku. volám elektrikářovi, popisuju mu celej problém a on mi radí, abych prošel nesvítící objímky, jestli v nich neni nějakej zkrat. Takže sem fakt našel jednu propálenou úsporku u schodiště do sklepa, pokusným zkurvením druhý žárovky sem si ověřil, že je to vona, odpojim ji a nahodim osvětlení. všechno svítilo, akorát mám problém, že nefunguje schodišťovej časovač. Takže znovu volám elektrikářovi, von mi říká, že je super, že sem našel zkrat a je prej možný, že vypálil časovač. Protože má práci, může přijít nejdřív až v pondělí. Tak holt budou muset chodit lidi večer schodištěm opatrně.

zase pivo

** update 14:26 Dneska je po dlouhý době středa a půjdu konzumovat pivo. Jen doufám, že budu ušetřen kundích keců, protože dneska na ně nemám náladu.

středa jaksi

** update 22:28 Dneska jednoduše středa. běžný pracovní den s řešením drobných problémů s připojením k vpn do práce. k tomu se frajeři pokoušeli opravit barákový zvonky, takže sme je měli celej den zalezlý u domovního telefonu, kterej máme v kuchyňce a bavili sme se tím, jak ten telefon nemůžou zprovoznit. popravdě řečeno, ten telefon nikdo nepoužil posledních minimálně patnáct let od poslední rekonstrukce, nikdo neví jestli vůbec funguje (někteří jedinci tedy tvrdí, že ještě před lety fungoval) a hlavně ho vůbec nepotřebujem, protože je na blbým místě. jenže to sme mladýmu od majitele baráku, kterej na týpky dohlížel, jaksi neřekli.

vypatlaný krávy

** update 13:46 Dneska je středa a piva bude třeba. zítra dopoledne mám schůzku, ale začíná až v 10h, takže můžu ráno pěkně dospat. Cestou metrem do práce mě doprovázely nějaký krávy s blbejma kundíma kecama, který sem musel poslouchat, i když sem fakt nechtěl. V narvaným vagónu metra se nedá nikam uniknout. Se těším, až zase vrátěj tramvaje do starých kolejí a já nebudu muset jezdit metrem těch pár zastávek.

zase trapně pivo

** update 11:26 Dneska du na pivo a fakt nevim jestli se mi chce a jestli se mám těšit. Vzhledem k tomu, že nemám zájem poslouchat kundí bláboly a ani nemám zájem poslouchat temný rodinný historie, asi se dlouho nezdržím.

Poradna: Jak komunikovat s netrpělivou partnerkou, která často křičí na dítě i partnera. Nijak, s takovou píčou se prostě nekomunikuje a ani nežije. Bláboly, že kunda křičením naznačuje nějaký posraný volání o pomoc je píčovina. Kunda, která řve na partnera a dítě je duševně nevyrovnaná a měla by hlavně začít sama u sebe. Jako do mě frnda opět tlačit nějaký hovna o milencích nebo na mě řvát, tak ji prostě na místě umlčím a pak zavolám policajty, ať si pro mě přijedou. Ty vole, to je jako jediný štěstí, že sem nenaprcal děti s bejvalkou, protože ono by to takhle dopadlo. To je fakt poslední co bych chtěl, aby na mý děti řvala nějaká blbka, která má jenom základní školu, hromadu dluhů a nechuť k práci. No a když si úplně představím, že bysme měli děti a ta píča by jela pronajimání zbytečných bytů, tak jak sem to zažil, tak bych se asi rovnou zabil a odsoudil dítě k životu s retardovanou matkou. Vždyť to dítě by bylo chudákem, zbraní a vydírací pákou na otce a frnda by se ho nebála použít.

pivo

** update 13:43 Dneska je středa a piva už je třeba. Každopádně sem pěkně po těch 14 dnech abstinence vystřízlivěl a dneska si defakto zkurvim stav. No, ale bude to asi nutný, protože fakt se nesmím se známejma bavit o kundách, protože sem pak nasranej a zpruzenej, protože mi vylezou na mysl všechny ty kundí výjeby, kterejma sem si musel projít. Od blábolení o milencích, přes žvanění o ezohovnech až po naprostý nesoulad s finanční realitou. Ne, už prostě nikdy nechcí mít vedle sebe krávu, která má akorát základní školu a zbytek utek, protože fetování a chlastání. A fakt mě tyhle krávy urážej, když si myslej, že sou chytřejší než já. Jediná jejich chytrost je v tom, že slušnost je pro ně mrdka a příležitost k pořádnýmu vyjebání. Navíc sem interně vzal na milost učitelky a ujasnil si, že už nikdy nechci mít nic s kundou z hotelovýho či restauračního prostředí. Jako sem už naučenej, že když v čechách vlezu do hospody nebo restaurace, tak se připravím na pokus mě ojebat při placení, to už je taková česká tradice, ale přitánout si něco takovýho domů. To je fakt poslední co bych chtěl znovu doma řešit - výjeby nevzdělaný frndy, pro kterou je okrádání lidí normální věc.

v polovině pracovního týdne

** update 22:39 Zkurvenej horkej večer v nejmenším velkoměstě na světě prořízlej prudkou průtrží mračen s hromy a blesky Thorovými. Do toho malé povyražení v podobě dvou hasičských aut a jedný sanitky, která dorazila o barák vedle k sousedovi. propadám děsu, vybíhám dolů a du zjišťovat vo co de. nakonec se z toho vyklubal nějakej omyl a všechny vozy odfičely. takže sem rozepsal pátou kapitolu a zabil večer u počítače. pohotovost je zatím v klidu a doufám, že i tak zůstane. nasrat.

======

** update 13:24 V tý naší malý firmě vládla dneska ráno pohoda. Přišel sem v devět a byl sem úplně první, že sem musel odkódovat zabezpečovačku. Takže sem udělal nějaký drobnosti, pak sem se chtěl vrhnout na zpracování zápisů z porad vedení společenství vlastníků, ano i z týhle sračky musí být zápis, jenže sem zjistil, že sem minimálně poslední tři roky neudělal ani čárku a vlastně ani nevim, jaký bylo číslo posledního zápisu. Takže sem si úkol přesunul na sobotu. Objednal sem si čtečku čipových karet, abych mohl vyzkoušet občanský průkaz s čipem. Venku je furt vedro.

žádná změna

** update 10:43 Myslim, že dneska mě čeká v hospodě solidní peklo. tohle zasraný vedro si říká o rychlý a hnusný ožrání. Ráno v šest mě zase probudila kráva z baráku, že prej v prádelně zase někdo je a měl bych to jít urychleně vyřešit. Takže sem vyběhl do prádla, kde byl náš domovní malíř, který má teďka pracovní sezónu, jede od rána do krutýho večera a chystal si zrovna malířský náčiní do práce. Ty vole, to je prostě tak, když je horko a ženský vymejšlej na základě svých představ a iluzí, kdo všechno by mohl být v naší zamčený prádelně vedle půdy. Kdyby aspoň ty ženský byly nějaký nevzdělaný ezokrávy s vychozenou základkou, ale vona je to učitelka a tak by snad měla mít nějaký základy logického myšlení, kterým prostě odfiltruje debilní nápady typu "v prádelně parta houmlesáků jede gruppensex".

Vedro bude trhat další rekordy. Ve čtvrtek odpoledne ho od západu nakrátko přeruší bouřky. Odporná informace.

Šokujúce VIDEO Zemana zo stretnutia s Kiskom! Z jeho stavu ide hrôza, AHA, veď on je úplne mimo. Slovensko informuje o státní návštěvě Miloše Zemana na východě evropy.