Zplozeno v období: středa

zabitej den

** update 13:40 Sedím na brumlovce v hp a krutě zabíjím den. Klika, že kolega vychytal takový sedací párty pytle, do kterých se dá zanořit a zavřít oči. Hned vedle sedáku je zásuvka a zásuvka znamená energii. Počítám, že po 15h půjdu do píče.

nikdo nikde

** update 10:44 Přijdu do práce, zavřeno, zhasnuto a zakódováno. Je jedenáct hodin a furt nikdo nikde. Tedy na obchodním patře je kolega, se kterým jsem se domluvil, že v pátek budu mít homeoffice.

Denník N: Babišův hlavní problém je, že má mentalitu StB. Já sem nikdy nevěřil na pohádku, že člověk, který za bolševika pro bolševika makal v zahraničí, neměl vazby a styky s STB. To by pak mohl venku obchodovat kdejakej Havel.

opoce

** update 11:43 Mám solidní opoci. Včera sem si šel sednout s domovním malířem, protože mu pívo slibuju už od prosince. No, je potřeba s řemeslníkama udržovat dobrý vztahy, protože nikdy nevím, kdy je budu potřebovat. Zvlášť, když žádný slušný a poctivý řemeslo neumím. Strašně sem se zlískal a dneska ráno v 7:15 mě probudila česká pošta, že mi jako vezou můj objednanej stůl. Tak sem se zeblil a seběhl před barák. Vytáhl sem stůl domů a šel si ještě na hodinu lehnout. Pičo, dneska pro změnu hospoda u voka.

Tarantino je ten nejhorší, útočí feministky kvůli zmínce o Polanském. Zkurvený kundí feministky. Hned bych je všechny posbíral a poslal někam na měsíc, aby si tam udělaly svůj feministickej stát.

Strany domlouvají obecné referendum. ANO odmítá, aby bylo možné hlasovat o „czexitu“. Zmrdi od komunistů, spd, pirátů a ano úspěšně pracují na otevření stavidel na cestě k exitu z eu. Zasraný piráti, každej kdo jim dal hlas by měl vrátit občanku a vzdát se svéprávnosti. Tahle republika bez eu půjde jenom do hluboký prdele a píči.

konec ledna

** update 12:09 Dneska sem se zkurveně dobře vysral, teda pardon, vyspal. Dopoledne sem dělal nějaký dobrý skutky a odpoledne si budu užívat dobrýho pocitu. Bitcoin si onanuje kolem 10k a stále hledá dno.

Průměrná cena nových bytů v Praze vzrostla meziročně o 19 %. Nojono, to je takový to, když vám kunda bez vzdělání sere na hlavu, že kupujete předražený byty. Ještě někdy mi budou vyfetlý ezopíči dávat rady a doufám, že dneska v hospodě bude kundí klid. To je poslední na co sem zvědavej, píča bez normální práce s ezomoudrama.

kunda

** update 21:46 Sem vyřízenej jako pes. Od zákoše sem to vzal teda přes účetní a domů dorazil dřív. Dřív sem šel i venčit a měl sem srážku s nikinou, která se vysmekla z obojku a šla taře po krku. ty vole, čuba už má šedivej ksicht a kolik se v ní vzalo energie. ale dopadlo to dobře, fena má akorát sraženej hřebínek. večer sem psal a teď sjedu díl akta-x a nazdar. zítra bozp.

======

** update 11:19 Dneska mě příšerně bolí hlava. Vyřešil sem nějaký drobnosti, za chvíli si du pro oběd a pak pojedem s kolegou za zákazníky. Včera sem asi minutu a půl sledoval primáckej pokus o diskusi pod vedením nějakýho buzeranta a něco tak strašnýho sem snad v životě neviděl. To i ten můj sračkovej román je zábavnější čtení. Takovou esenci hulvátství, zmrdství a trousených rádoby hospodských mouder obrazovky českých televizí snad ještě nespatřily. Fakt humus a navíc to Ovarovo publikum, slyšel sem, viděl sem a málem zeblil se. Opravdu nechápu lidi, kteří volí zemana, protože zvolením zemana znamená zvolit i hovna, který odpadaj od prdele.

z pondělka na úterý umřel chlapík, se kterým jsme spolupracovali na vmware. kolegyně je z toho docela špatná, protože s mím ještě v pondělí byla na večeři a včera ráno ji zavolali, že je mrtvej.

pyvo

** update 13:56 Dneska sem kolegyni opravil notebook a koukal na úklid našeho skladu. Dostal jsem disketu a instalační cd s windows 95. Večer pyvo v hospodě.

Těhotná druhá "manželka" miliardáře Janečka: Proč nefunguje vztah s Karlem! To je jako prdel, když se dvě jakoby lesby dělí o jednoho chlapa, ke kterýmu nic necejtí, je to polyamorie. Když kundě dojde, že se musí o svýho prachatýho chlapa dělit s dalšíma ezokundama, tak polyamorie jde stranou. Jo, nechápu tyhle novoty, vždyť milostný n-úhelníky vyplňují dějiny lidstva a ne každý kundě se líbí, když její starej vyšukává s jinejma kundama. Ale u těhlech kund taky bejvá problém, že kolikrát samy mrdaj s několika mužskejma a ještě se divej, že partneři to nechápou a nechtěj bejt vědomě v nějakým debilním polyamorickým trojúhelníku. Srát na kundy.

Alec Baldwin: Tohle není fér. Popravdě řečeno mě kampaň #metoo dost otravuje. Kdejaká kunda si léčí svý frustrace a snad už není herec, kterej by nebyl obviněnej, že před třiceti lety se blbě podíval mladý mandě na kozy, přestože manda tak šíleně chtěla dostat roli, že by i v pornu klidně hrála zadarmo.

plánovací kalendář

** update 11:14 Včera sem měl nějakou zbytečnou práci a večer návštěvu, tak se mi nechtělo ani zapisovat nějaký nudný životní sračky. Dneska je středa, piva třeba. Vyjel sem plánovací kalendář a označil si letošní pohotovosti, potom sem si naplánoval letní dovolenou, protože kolega už vyvěsil plánovač dovolený a chtěl sem prostě využít toho, že kdo dřív příjde, ten dřív bere. Kdyby se někdo divil, proč si v lednu zaškrtávám červencovou dovolenou.

škrtačka

** update 22:36 dneska škrtačka z kalendáře. já kdybych každej den nedělal zápisek, tak ani pomalu nevim co je za den. ona je středa, ale já si přijdu jako v pondělí, ale každopádně se mi podařilo koupit kupon do legitky pro příští rok, lidí celkem málo v dopravě, takže se dal výlet k nejbližší funkční pokladně na můstku přežít. jenom cesta metrem. ve vagoně pár turistů, dva páchnoucí houmlesáci a několik normálních lidí. den zabitej plněním úkolů, ne teda, že bych jel jak u pásu ve fabrice, to bych přeháněl, ale nenudil sem se. jo a dva lidi mi poslali mejla, kde mi děkujou za práci, kterou sem letos udělal pro barák. kunda piča mrdat jebat drát a nasrat.

půlka týdne

** update 13:21 Pičo, včera sem vyvenčil fenku někdy kolem devátý a v deset večer už sem spal jak mimino. Vim, že sem sjel osmej díl osmý série walking dead, kde trošku nečekaně zemřela jedna z postav, který se seriálem táhnou už od začátku, takže nějak předpokládám, že maximálně dojedou devátou sezonu a pak už jen díky za všechny zombie.
Vstával sem dneska v osum ráno, protože spánek sem měl po dlouhý době fakt tuhej. Asi mě zmohlo to chození po večírcích a hospodách. Dneska však znovu. Proběhla jediná velká věc, poslání něco přes 40litrů na účet, kam splácím od roku 2013 půjčku 200k, kterou bejvalka promrdala za 4 měsíce a dodneška nevim, v čem ten šílenej balík zahučel. Vlastně už to rozhodně vědět nechci, protože tímto dnem už nebudu každý měsíc během posílání několika litrů přemýšlet nad nesmyslem, ve kterým sem žil. Jako jestli někdo z vás má haranty a nechce, aby se zapletli s drogama a alternativním stylem života, čtěte jim z tohoto blogýsku, aby poznali, co je takzvaná alternativa a underground zač. V životě by mě nenapadlo, když sem v sedumnácti začal kouřit marihuanu a obdivovat alternativní svět, že ve čtyřiceti letech pochopím (to mám myšlení rychlosti světla, co?), že žít alternativu znamená žít jako absolutní retard, mít na krku hromadu exekucí, dluhů, zápisy v trestních rejstříkách, zasadně neplatit a k tomu mít dementní kecy typu "peníze nejsou všechno". Jo, teďka už chápu co to znamená žít ve lži a lhát sám sobě, protože po všech těch kundích zkušenostech, kdy čtyřicetiletá kunda prudí, že makat nepůjde, že cálovat musí matka, protože ji zkurvila život, fakt nemá smysl. A alternativní hospody jsou plný takovejch kund, který od patnácti let fetujou, melou hovna, že jakože si stačí vydělávat brigádičkama na jídlo, aby pak taková frnda o dalších dvacet let stále pravidelně nemakala a pořád čekala na prince, kterej hledá tu pravou alkoezo královnou, do který by nadšeně vrážel peníze na splácení dluhů a do údržby, protože alternativní letitý životní styl se prostě projeví nějakou devastací a škodama na organismu.

malej průser

** update 17:07 Byt u nás na patře je po rekonstrukci. Potkal jsem pana majitele a chtěl se mi pochlubit. Jo, celkem se jim oprava povedla, strašně moc pomohla výměna odpadů, protože majitel chápe, že má teďka novej byt ve starý zástavbě. Ten byt má rozměry mýho a jde do prodeje za vyvolávací cenu 4.5mega. Ty vole, ještě někdy se nechám urážet od negramotný kundy, která za celou dobu svýho chlapa akorát schazovala a promrdávala peníze bůhvíkde. Natož věřit někomu, kdo v životě nepracoval v jednom zaměstnání dýl než půl roku. Pičo, já sem byl idiot.

======

** update 12:46 Fakt parádně sem se vyspal. Úplně do růžova. Přijdu do práce, tam menší haló, že máme průser, abych po krátké debatě pochopil, kde, ale naštěstí ne můj. Prostě windows a jejich systém práv na sdílenejch adresářích. Bitcoin přes noc zlámal zase všechny ATH (all time high) a teď si onanuje někode kolem 12,66$/mBTC. Večer pivo, včera kořalka a zejtra firemní mecheche.