Prújem: středa

homáče

** update 14:06 právě mi volala máma, že brácha má ženu v karanténě a je nejspíš nakažená.

======

** update 12:25 no, dneska byli v práci jednat nějaký zvířata ze jedný silový organizace. k ničemu mě nepozvali, jenom po mě chtěli, abych zapnul projektor. což mohli zvládnout sami. taky vedení vymyslelo, že se rozdělíme na dva týmy a na střídačku budeme na homáčích. Podle mě je to píčovina, protože bejt posledně 2 měsíce na homeoffice mě fakt sralo.

výpadek internetu

** update 12:44 kolega nám oznámil, že má kovid pozitivního otce. jedinej pozitivní důsledek je, že okamžitě utichla v kanceláři diskuse o obyčejný rýmičce. to je prostě jako s válkou, pokud je daleko, nikoho nesere....

======

** update 09:43 v práci vypadl vodafone a po kabelu teče akorát tak hovno. počet nakažených narůstá a ten estébáckej zmrd andrej babiš pořád škodí republice. na pátek sem si vzal dovolenou, protože chci jet do píče v ledečku. venku je vedro a serou mě lidi.

stejkárna

** update 11:52 jo, takže ve Stejkárně to bylo super. Sice sem tam nechal solidní balík, ale nelituju toho, protože sem si pěkně užil. Akorát sem zapomněl na papriky jalapeno plněný sýrem. Ty se mi dneska ráno na hajzlu připomněly.

hovnocuc

** update 12:18 o vejkendu sem dělal španělský ptáčky, páčto sem měl důležitou návštěvu. neděle utekla, pondělí s úterým taky a právě teď pozoruju hovnocuc o parcelu níž...

hospoda

** update 12:54 včera sem se odprokrastinoval až do hospody. ale chlastal sem nealko.

stařec

** update 10:08 tyvle, druhej večer sem si včera zvykal, že se nemusím kurva učit. to je takovej divnej stav, až mě z něj bolí hlava. večer se du podívat do hospody a asi se přiožeru. včera večer sem zapnul svůj starej notebook, abych ho přeinstaloval a posléze odvezl na chatu, abych mohl přistupovat k internetu nějak civilizovaněji, než jen z debilního telefonu.

image

bez kurva roušek

** update 09:18 dnes kurva poprvý po dlouhý době v mhd bez roušek. sice je ještě musej nosit lidi v metru, ale tím nejezdím, tak na to sere pes.

vyklízení

** update 10:46 včera sme byli s bráchou vyklízet ordinaci po tetě. já nevím, tohle hrabání v pozůstalosti a pracovním bordelu po klinický psycholožce bylo dost depresivní. jestli někdo žije v pocitu, že psychologové a nejen ti kliničtí musej bejt divný, tak rozhodně jsou. za prvý sem se dozvěděl, že i když měla možnosti, tak nešla do jinýho nájmu a raději byla tam, kde byla, i když se ji majitelé snažili dostat 30let pryč a vztahy měla na nože. nechápu, prostě nechápu, vždyť mohla mít kancl kdekoliv, hezčí a žádný osmdesátkový retro. já bejt její pacoš, tak se zblázním, kdyby mě léčila v prostředí, kde se zastavil čas a Husák. za druhý jsem viděl obsah její elektronický poštovní schránky a stačila mi první obrazovka, abych pochopil, že se jedná o velmi smutný čtení, kde pár dnů před poslední hospitalizací píše nějaký kámošce Míle, že je to na hovno, že má zničený plíce, kašle krev a je tak unavená, že nikam nedojde a kámoška jí odpovídala, že to bude dobrý. Ostatně i majitel kanceláře říkal, že tam někdy přespávala. no a za třetí sem zjistil, že volila okamuru a spd. tyvle, studovaná ženská, která viděla takovej kus světa, o kterým běžný voliči spd ani neslyšeli, protože na základních školách života se o nich neučí a volí sračku. já sem vždycky říkal, že voliči těhlech populistickej stran maj nějakej problém, kterej potřebujou na někoho hodit. a je jedno jestli se jedná o židy, cikány, negry nebo islámský migranty. jo, jaký si to uděláme, takový to máme.

tyvle středa

** update 22:19 je středa, voka by bylo třeba, ale mám zkurvenou pohotovost, takže si můžu mačkat akorát vředa, protože je zkurvená středa. tyvle, to byl dneska zase pracovní chaos. posranej účetní software, učení, telefonáty a už kurva nevim. potřebuju vážně dovolenou.

kurva židle

** update 23:51 dělal sem nějaký drobný úpravy v blogýsku, protože přestalo s upgradem pár dodělanejch věcí fungovat a já zjistil, že kvůli bezpečnostním fičurám.

======

** update 15:14 dneska přišly židle, který sem si vymručel. taky prdel, řeším je přes dva roky a když už sem si teda vymručel novou, chtěli najednou nový židle všichni, přestože ještě nedávno blábolili, že jim stačej na kurvení zad ty jejich mrdky. co se dá dělat. během skládání sem se začal učit a udělal si přípravu v mým vmware labu. jsem rád, že mám transfer blogýskyu definitivně za sebou.