Prújem: středa

kurva svj

** update 16:33 byl jsem dát našemu sedmdesátiletýmu uklizečovi kovid testy na samotestování. kromě toho, že byl nalitej jak doga, si nejsem jistej, jestli pochopil co po něm chci. ale předávací protokol mi podepsal.

======

** update 11:52 je středa, chlastu v hospodě by bylo třeba. chybí mi sociální kontakty, takže sem celý dopoledne zabil prací pro práci a svj. Jo a byl bych rád, kdyby konečně Zeman chcípnul a Babiš skončil v kriminále. Politickej chaos mě docela dost sere.

na otočku v práci

** update 14:02 byl jsem na otočku v práci, protože nám tam neteče voda. vytisknul jsem pár dokumentů a šel si nakoupit. před chvílí sem čuměl na tiskovku, kde agent stb babiš představoval svého bůhví kolikátýho ministra zdravotnictví. už aby byl konec babišovy vlády.

prohozeno

** update 20:36 dneska přivezli obklady, dlažbu a pěkný dřevěný okno do koupelny. venku je hezky a lidi to vytáhlo na procházky. sem docela zvědavej, jak velikonoční chlastačky zvednou čísla.

======

** update 10:57 jsem prohozený s kolegou, takže do kanclu jdu zítra na apríla. tyvle, vyloženě cítím, že bych potřeboval už dovolenou.

zastáfka

** update 11:43 po týdnu opět sedím v kanceláři. všechny úkoly z kalendáře sem vyškrtal, zalil kytky a potkal kolegu z obchodního. tramvaj byla poloplná, jeli nějaký dementi z řad dementních spoluobčanů, kteří prudili cestující sundavaním respirátorů. v metru sem doufal, že potkám aspoň revizory, ale potkal jsem akorát hovno. vláda mě sere, babiš mě sere, čínskej virus mě sere a celá situace mě sere. jel bych nejradši na chatu, ale jako pražan nemůžu z Prahy ani přejet do Prahy-východ, která končí pár kiláků od chaty. debilní restrikce. jestli pošahanej nouzovej stav ještě prodloužej na květen, mrdám na pravidla a jedu zkontrolovat svůj vlastní majetek.

======

** update 00:02 u nedaleké tramvajové zastávky se dopravní podniky rozhodly opravit koleje. takže slyším řezání, broušení a jiný hluky.

líh

** update 23:34 dneska sem vypil hodně lihu.

cedule

** update 10:10 dorazil jsem po dlouhý době do práce. jsem tu sám, televizní aplikace nechce naběhnout a v domě mě nasral nějakej anonym, kterej připsal k ceduli o rekonstrukci debilní poznámku, přestože rámus je jen tento tejden.

bordel

** update 20:58 v rozebraným bytě je chaos jako na vládě. nicméně pevně věřím, že v chaosu nastolím pořádek, což se o politický situaci v česku nedá říct. agent bureš je jak neřízená střela, která shodí zmar a bídu pokaždý, když uhne nečekaně stranou. zmrd jeden estébáckej.

pandemie

** update 22:14 jako zaplatil jsem za tu sadu od checkpointu 50 doláčů. a fakt nevim co si mám myslet. u dvou otázek si fakt nejsem jistej. teď sem nad tim seděl a něco mi tam nesedí.
1. úvod do testu; 2. otázka s mojí odpovědí, 3. kontrola odpovědi; 4. pohled do dokumentace

image

======

** update 19:08 čumim na zprávy a mám pocit, že tahle republika je v prdeli.

======

** update 11:47 sem si zaplatil sadu testovacích otázek a udělal jsem je jen o kozy. nejbližší volnej termín k certifikaci až 25. jebat.

======

** update 10:03 lidi sou nějaký nervozní. kolega je nervozní, já sem nervozní, lidi v tramvaji mě fakt srali a venku taje sníh do mokrý sračky. počty zemřelý rostou, počty nakažených taky a vůbec je celá situace s babišem a zemanem v píči.

sem se přežral

** update 13:50 za prvý sem se slušně přežral. za druhý mě slušně bolej roce, protože sme včera rušili u silovýho zákazníka sklad a převáželi starý železo k nám do práce. venku je zkurvená zima a od zítra mám homeoffice.

předání bytu

** update 23:00 ty vole, výtěry z prdele. to by ještě chybělo.

======

** update 11:20 nový byt předán, večer přijde můj oblíbený řemeslník a začnu chystat rekonstrukci. venku sněží a já se učím na zkoušky.