Zplozeno v období: středa

pyvo

** update 15:02 Mám takovej divnej pocit, že sem dnešní den tak trochu promrdal. Snad to bude večer v hospodě lepší.

třeba středa

** update 14:03 Dneska se nejspíš půjdu podívat na chvíli do hospody, nemám zájem se příliš vyndat, protože zítra předpokládám pařbu, která prozatím odvolaná nebyla. Dneska trocha práce, ale už sem duchem v prodlouženým víkendu.

virtualization forum 2017

** update 22:47 Je večer, psal sem, ale nějak sem zasek na svým domácím routeru a pohledem na webik tplinku sem zjistil, že novou aktualizaci musím nainstalovat ručně sám a že mi to rozbije všechno nastavení. ještě štěstí, že skoro žádný nemám. pokud sem si během procházky s čoklem dobře všimnul, svět se točí furt dál.

======

** update 17:25 Jo, dočkal sem po jedný fakt monstrózního oběda včetně roastbeefu. Fakt paráda a přednášky celkem fajn, dárkový usb flashky a power banky, ktery sou teďka oblíbenej dárek, sem nebral. Zítra ráno musím zase k zákošovi, celkem brzo, ale výhodou je, že nejdu dneska do hospody, takže mi bude dobře.

Centrum Prahy schválilo prohibici. Za kelímek s pivem pokuta až 10 tisíc. V Praze solidně nákladaj. Teď maj v noci hodně ožralejch kouřících turistů v ulicích, tak je ještě měšťáci skásnou.

Bitcoin vystoupal na nový rekord. Reagoval na oznámení, že ho začne používat burzovní operátor CME Group. Dneska solidní onanie, jen sem dopoledne koukal na mobilu na graf a zíral sem. 6617$.

======

** update 09:04 Tak sem dorazil na konferenci, vyzvedl visačku se jménem do sbírky, sežral posledních pár kusů snídaně a usadil se nedaleko zásuvky s elektrickou energií, odkaď budu poslouchat romantický kecy ze světa virtulizací a bezpečnosti. Rád bych byl kolem 15h doma.

#MeToo

** update 11:00 Koukám, že na Internetech jede nějaká globální přiznávací akce všech mužů, se kterejma v minulosti vyjebaly kundy. Takže se přidám s troškou do mlýna také a nechám zobrazit hashish tag "#MeToo". Opakovat se v detailech nebudu, protože každej čtenář tuší, jaký frndy se pohybujou v ezoalternativních a bioundergroundovým prostředí, jenom samý s debilníma kecama a vnitřní potřebou vyjebávat s mužským, neplatit za fety a nesplácet dluhy. Nikdo normální nechce kundu bez práce a v celostátní pátračce, jenom já idiot musím skočit do takovýho průseru. Stále sem si neodpustil a furt si vyčítám, kde sem nechal rozum. Dneska pivo a sem zvědavej, jakej to bude průser a kdo přijde. Na sezení venku to už nevypadá.

houba

** update 22:49 Tak sem se vrátil z procházky a namazal si tlustej chleba tlustou vrstvou másla, na který sem položil nějakej salám s pepřem. To ste asi zaregistrovali nějaký to máslový šílenství, kdy lidi kupujou máslo do zásoby jako bitcoiny. Já tomu fakt nerozumim a mám docela chuť si namazat druhej tlustej chleba tlustou vrstvou másla a pro změnu bych na to máslo dal kus špeku a zakápl tabascem.

======

** update 15:16 Dneska sem zase smrděl nad tou páskovou mechanikou. zítra flákárna, protože mě čeká konference, takže chlebíčky, limonádičky a švédský stůl k obědu. A za měsíc další. Jo, tenhle konec roku, kdy se líže smetana. Ale proč to písu... Protože sem si chtěl odložit jednu takovou barevnou uměleckou kompozici s houbou a buchtou.

image

krypto

** update 10:23 Včera sem kurva zabil den prací a večer sem si hrál s trezorem. to je mi věry hračka. dneska kurva hospoda. v životě se nic zvláštního nestalo, jedu stále slušný a poctivý maloměšťácký život. Znáte to, hlavně být v klidu a nenechat se obtěžovat alternativou a undergroundem.

úklid a práce

** update 17:57 Včera úklid garsonky, dneska úklid garsonky. Ráno sem vstával po šestý, abych byl na osmou u zákoše, kde byli všichni sešlí a my přemapovávali sdílený disky a dělali drobný úpravy na noteboocích, související s překlopením systému. ve dvě sem byl doma a šel zase uklízet. těšim se zpět do normálního maloměšťáckýho životního režimu, pocit, že sem to dokázal a něco se povedlo, mi fakt stačí. hodně dlouho mi chyběl. bitcoin 4600$ a babiše ještě nevydali. zmrdi z ano.

tramvaják

** update 11:46 No, dneska sem vlezl do tramvaje a tramvaják na mě začal řvát, že mám jít se psem dopředu místo, abych zabíral prostor pro kočárky. Chvíli jsem se s ním hádal, že mám velkýho psa, že to místo vpředu je pro slepý s čoklem a že se bude můj pes motat pod nohy důchodcům, kteří si půjdou obsadit místa vyhrazený pro mrzáky. Frajer píčoval a úplně sem ho nasral tím, když sem mu řek, že mě nebaví a že je po těch deseti letech co jezdím s čoklem po praze první, kdo takhle prudí. Bouchnul za sebou dveřma a na další zastávce se začal srát na místo pro mrzáky důchodce se dvěma berlema a prostě vpředu u kabiny řidiče fakt moc místa není. Naštěstí důchodce s berlema byl laskavej, protože řekl, že si sedat nebude, jelikož příští zastávku vystupuje a moje milá čubina budila ve spolucestujících roztomilé pohledy. No, kdyby věděli, jak má ráda jiný čokly a jak miluje děti, asi by se takhle netvářili, ale sranda jako byla, né že ne. Venku chčije, ochladilo se a já jdu dneska na pívo. Zítra dorazí chlap a měl by vyvložkovat komín kvůla novýmu kotli. Včera jsem taky konečně vybíral nový dlaždičky do koupelny.

zase kurva vedro

** update 20:17 Dneska zase jelo vedro. Snad brzo skončí a půjde do prdele. Aspoň na nějakej čas. Dneska sem celej den prožil s instalací keria ve virtualizovaným prostředí, potřeboval sem se poradit s něčím na podpoře a furt mě to přehazovalo na nějakýho divně anglicky hovořícího jedince, tak sem si nakonec poradil sám. Nakonec sem tu appliance rozchodil a propojil s mrdkosoftí doménou. Myslím, že poslední týdny tohoto roku mě podstatně změní.

havárie vody

** update 16:35 pičo, dneska sem si musel vzít mimořádnou dovolenou, protože přijdu do bytu řešit starej plynovej kotel a za krátkou chvíli mi volal pan odpadník, že máme sklep plnej vody. Jo, ty pičo, u olověný trubky v podlaze byl pramínek vody, který plnil sklep víc a víc. Ty vole, jakože sem volal kolem 9h na pohotovost, tak vodu v celý ulici vypli až kolem 13h a před chvíli v 16h přijel bagr dělat před barák díru. Pičo tyhle maloměšťácký starosti.