Zplozeno v období: středa

symptomatický kundí stav

** update 22:42 Tahle certifikace bude fakt vostrá. Pokračujem příští tejden ve středu v předposlední možnej termín, kdy lze jít ke zkoušce. Takže sem kromě čtení svý brakový sračky, ze který mi zbejvaj tři poslední kapitoly, ještě zaplatil testovací shitware, protože mi včera vypršelo předplatný. dostal sem slevu, ale i tak sem vypláz asi 180$. se nedá svítit. zejtra další hromada úkolů. zkurvenej maloměšťáckej život.

Hrad odmítá, že by Zeman zkusil LSD. Ovčáček je blbej, byla jsem u toho, říká Šiklová. Článek omýlá furt to samý, ale titulek je skvělej.

======

** update 12:06 Dneska se školíme. Akorát před hodinou a půl panu lektorovi přestal fungovat internet, takže jedem školení přes mobil a odposlech. Venku je vedro a já sem měl k obědu vývar a halušky. Objednal sem hafině západoněmecký granule a sobě jednu značkovou letní bundu za dvojku a neznačkový boty za litr a půl. Letos konečně můžu po třinácti nebo čtrnácti letech říct, že je zase fajn neřešit peníze a prostě si jen vzít, když jsou potřeba. Ale rozhodně si už nenechám diktovat od jakýkoliv kundy kecy, že peníze nic neznamenaj. Všechny píči, který tohle jedou mají hovna v hlavě a holou prdel, kterou drží při životě rodič a nebo nějakej jinej debil. rozhodně přístup "beru ji takovou jaká je", byl přístup zasraně špatnej, protože kunda rychle pochopí svoji výhodu a začne toho zneužívat.

Průměrná cena nových bytů v Praze stoupá. Meziročně vzrostla o více než dvacet procent. Jo, vždycky když čtu takovýhle články, tak mi stoupne tlak a hlavou mi proběhne kunda, která má debilní kecy, že sem koupil předraženej byt. To je prostě tak, když si frnda s vychozenou základkou myslí, že je chytrá, když má za sebou universitu života. Větší a lepší důkaz toho, že mi ta kráva zasraná celejch deset let nevěřila, nemůžu chtít. Prostě trpím v poslední době zlou paranoiou, že o nějakou vzájemnou důvěru nešlo, zvláště, když sem si uvědomil, že ve familii bejvalky sem nikdy nepotkal žádnýho chlapa. tedy kromě jednoho s několika infarkty a letitou závislostí na ledasčem. Jinak se mi to prostě jeví tak, že šlo o to hlavně chlapa ojebat, oškubat a vyhodit.

punk je mrtvej

** update 13:43 Matka snad bude v pořádku, dneska ji bylo už docela rozumět. Sice nevim, kdy ji pustěj, ale snad můžu konečně klepat na dřevo pro znamení všeho pořádku. Pro dnešek sem se rozhodl silně prokrastinovat a přesunout kalendářový položky na zítřek. jsem v práci z techniků sám, takže sjíždím nějaký punkový exploze od the exploited a nachystaný mám svý oblíbence fugazi. Večer du do hospody na pívo a doufám, že mě nebudou ohrožovat nějaký ožralý kundy s debilníma ezokecama například typu, že práce a rozum nic neznamenaj.

Okamura: Matky s nízkým intelektem přivádí na svět generaci parazitů. Jo, nevzdělaný paraziti jsou ohrožením kvalitní budoucnosti. Takovej nevzdělanej parazit všechny svoje parazitní problémy hodi na cikány, migranty nebo nadrženej islám a pak jde na demošku, kde polojaponský čmoud přesně v nejlepším duchu japonskýho fašismu prudí jiný čmoudy. zacyklený kruh nekonečné lidské demence.

pokračuje školení II.

** update 13:39 Školení pokračuje, zítra jede taky. Na zkoušku jdu v úterý. Dneska chvilku pivko a večeře v hospodě. Řekl bych, že je čas zahájit zahrádkovou sezónu.

pivko hurá

** update 12:47 Sem si vzpomněl. Včera mi volal barákovej malíř, že má problém s počítačem. Tak sem ho donutil zapnout teamviewer a zjistil sem, že má okno s prohlížečem posunutý do prava a tudíž nevidí ikony pro manipulaci s oknem. V podstatě sem mu prozradil strašlivý tajemství, že lze okno chytnout myší a posunout.
Kolegyně recepční nepříšla, protože prej problila celou noc.

======

** update 10:57 Dneska nechčije. V práci sem sám, vyškrtal sem nějaký položky a byl nakoupit drobnosti pro barák. V podstatě klasický maloměšťácký den v práci. Nikdo mě neprudí, nesere a za chvíli jdu zase za učením. Večer pivko a jídlo, nesmím se příliš vyndat, abych byl zítra certifikace schopný. Naštěstí začíná až v 10:45, takže budu mít čas ráno trochu vystřízlivět.

a ty pičo

** update 22:54 Ráno sem vyrazil do Motokovu na seminář, ale když sem vylez na Pankráci, tak mě akorát zastihl telefonát, že se všechno z důvodu nemoci ruší. taže sem jel do práce a tam sem s kolegou zabil celej den řešením nějakých problémů s vmware a vcenter a vůbec s těmahle všema sračkama. nakonec problém odhalen v posranym switchi. večer sem nečetl, ale nýbrž si hrál s gentoočkem a posranym firefoxem a ona jeho kompilace prostě sežere 70minut. venku je furt hnusně, jakože už by mělo bejt jaro a v televizi mekotaj o probouzejících klíšťatech.

Děti si budou moci založit účet na sociální síti až od 15 let. By mě fakt zajimalo, jak dokážou ošetřit, že souhlas místo rodiče odklikne samo dítě. v tývce mekotali něco o tom, že rodič vyplní formulářík a potvrdí věk dítěte. to jako kurva co?

apokalypsa po chlastu

** update 12:41 Jo, solidní pivokalypsa. Pěkně sem včera pokecal, popil a pojedl. Domů sem přišel kolem půlnoci, vyvenčil a šel spát. Dopravní chaos v centru Prahy stále pokračuje, musím se naučit vystupovat o jednu-dvě zastávky dřív, protože dneska sem trasu z radhošťský na jiřák jel skoro 15minut. To samý včera z olšanskýho náměstí na lipanskou a v hospodě sem slyšel historky o cestě tramvají z lipanský na hlavní nádraží v době trvání 45minut.

Ráno chcalo, volala mi včera matka, že umřel pan Š, otec spolužáka a soused z přeloučskýho paneláku, kterej hodně dlouho zápasil s nemocí. Jo, byl to fajn chlapík a škoda všech, který umřou brzo. život je ezopíča.

Zemřel světoznámý britský fyzik Hawking, bylo mu 76 let. Tak už ho tady přestalo bavit, zavolal si ze souhvězdí perseid dročku a odletěl domů. Já bych byl raději, kdyby zdechnul náš president miloš, kterej je o dva roky mladší, v životě moc realných věcí nevymyslel a vypadá jako zombie.

Hana Gregorová prolomila mlčení: Chci zase někoho mladšího! Komu není rady, tomu není pomoci.

tání sněhu

** update 16:01 Takže soudruzi z ano se vůbec nechtěli bavit o odvolání fašouna okamury z vedeni sněmovny. velká pozitivní zpráva dneška je, že mi před chvílí volal pan instalatér s opravdu exkluzívníma novinkama. rozebrali frajerovi v suterenu podlahu, zjistili, že není vlhká a což je fajn, ale že má veškerý dřevo sežraný dřevomorkou a nejspíš bude muset vyměnit veškerý podlahy a futra. Ten bude mít radost, ale holt když si koupíte byt v suterenu.

======

** update 10:52 Sníh taje. Všude je voda a střešní okno v jedné nevyužívané kanceláři opět prdlo. Zátěžák je nacucaný vodou a položený kýbl se postupně plní. Protože je všechno jinak a dneska sem měl bejt úplně jinde, než sem teď, pudu večer do hospody na pivo a večeři.

huráááá pivo

** update 15:57 Dneska sem byl podat daně s požadavkem vrácení nějakých peněz. Instalace notebooku pokračuje skoro podle plánu a večer jdu na jídlo a pivo. doufám, že mi zážitek nezkurví nějaká ožralá manda.

zabitej den

** update 22:36 Nakonec to byla pohoda, strašně sem se přežral a lehce po 16h sem byl doma. v baráku se začlo dělat na soklu a schodištěm smrdí lak. zítra mě zase čeká nějaká práce a večer sem chvíli četl tradičně sračky. rozeslal sem pár spamů lidem, který asi budou trochu čumět, že sem se ozval a taky asi budou čumět na pdfko plný nechutných brakových nesmyslů. venku je docela kosa a v televizních novinách proběhla nějaká noticka o přicházejícím holomrázu.

Jo, a byl nějakej hokej a dost lidí se vymlouvalo, že je ospalá. Ale každopádně sme to USA pořádně nandali.

======

** update 13:40 Sedím na brumlovce v hp a krutě zabíjím den. Klika, že kolega vychytal takový sedací párty pytle, do kterých se dá zanořit a zavřít oči. Hned vedle sedáku je zásuvka a zásuvka znamená energii. Počítám, že po 15h půjdu do píče.

nikdo nikde

** update 10:44 Přijdu do práce, zavřeno, zhasnuto a zakódováno. Je jedenáct hodin a furt nikdo nikde. Tedy na obchodním patře je kolega, se kterým jsem se domluvil, že v pátek budu mít homeoffice.

Denník N: Babišův hlavní problém je, že má mentalitu StB. Já sem nikdy nevěřil na pohádku, že člověk, který za bolševika pro bolševika makal v zahraničí, neměl vazby a styky s STB. To by pak mohl venku obchodovat kdejakej Havel.