Zplozeno v období: čtvrtek

stará parta

** update 23:12 Takže proběhla ještě jedna návštěva a to by mohlo stačit pro tento týden. zejtra ani hovno. dobrou noc.

======

** update 14:16 Počítám minuty do odchodu domů. Venku chčije a já budu muset jít vyzvednout matku do práce. Těším se kurva domů na odpočinek.

Obvinila manžela z bizarních sexuálních aktivit s jejich dětmi, dostala podmínku. Ty krávo, chlap má zkurvenej zbytek života a kunda dostane jen podmínku. Kdybych na jeho místě byl já, asi bych tu píču raději zabil a šel si sednout za vraždu, než abych musel poslouchat, že sem prcačkář dětí.

======

** update 11:05 Včera se ohromně poštěstilo a setkala se stará parta. Hromada drbů z mýho prostředí, připomněl jsem si, že opravdu existujou ženský, který sou normální a že starý hafany novejm kouskům nelze naučit. Panáci, pivo a pokec zase až do půlnoci. Solidní šestihodinovka, ale byla fakt fajn. Jo a sem docela rozmrdanej, ale zeblitý oblečení nebylo. Příští tejden mě čeká dovolená.

nátěr

** update 23:10 Včera to byl zase skoro masakr, ale menší. Doma o půlnoci, ráno sem si mohl pospat, ale v deset už sem byl na schůzce na druhý straně prahy. v práci hovno, akorát musel sem dodělat šéfův novej notebook a skočit nakoupit nějaký jídlo do ledničky. večer zabitej u televize, sjíždním druhou sérku temnýho případu a pozdní procházka se psem. myslel sem, že bude chcát, ale vono hovno. jo a kámoš z úval bude potřetí fotrem, sou ve čtvrtým měsíci. fakt prdel.

hele čtvrtek

** update 23:02 Hele ty vole, už je čtvrtek večer. Dneska úplně normální maloměšťáckej den s trochou práce. Večer sem zabil psaním, ale to je úplně hovno, protože dnes se náš president, velkolepý ovar miloš zeman, zapsal do análů. svlékl trenky a spálil je. to vše veřejně. myslim, že se to nedalo přehlídnout.

parádní večírek

** update 21:37 Měl sem návštěvu se psem, tak sme udělali procházku, pokec a dneska už na všechno seru. čuba furt hlodá hovězí nohu, kterou včera dostala a strašně to smrdí v tomhle vedru.

======

** update 10:41 Včera fakt výbornej večírek. Pokec, pohoda, hodně piva a žádný rušivý elementy v podobě vyndaných kund. Soused taky řeší nějaký vztahový problémy, já osobně sem vděčnej, že už tyhle kundí sračky řešit nemusím a hlavně, že nemusím řešit děti. Ty děti jsou fakt průser a osobně třeba nevim, jak bych takovejm dětem vysvětloval, že jejich matka je finančně negramotná píča bez práce, která si myslí, že je chytrá a současně vůbec netuší, kde je její místo. Sem nedávno na kabelu viděl kolem půlnoci dokument o mafiánskejch manželkách, jako jedna šílená bitch vedle druhý, ale všechny dobře věděly, kam patří a kde maj stát.
zasranej kominík mi zase napsal román, tak sem mu napsal, že mě to nezajíma a jestli si jako fandí, že svoji práci obhájí, tak ať zavolá těm lidem, který mi choděj na revizi. Pičo, tihle dementi mě fakt mrdaj a mrdá mě, že musím řešit problémy, místo toho, abych měl klid. Přičemž by mělo platit, že když dva dělaj totéž, mělo by to kurva taky totéž bejt.

Sbohem, bikiny! Na Miss Amerika skončili s promenádou v plavkách. Ty vole, já se bojím, že dvacátý první století přivede lidstvo do záhuby. Kurva, modelky a pěkný kundy tady nejsou od toho, aby diskutovaly o světový ekonomice, o kvantový fyzice, ale aby byly placený za předvádění a dělaly dobře hokejistům a fotbalistům či podnikatelům typu donald trump. Modelka má bejt maximálně enviromentální aktivistkou a na instáč by měla sázet fotešky s tuleněma nebo velrybama. K čemu kurva soutěž krásy bez promenády v plavkách?

Mladí Češi zůstávají dál v čele žebříčku uživatelů konopí. Levnej chlast, levná tráva a hromady perníku. Toť věru zemský ráj na pohled.

pařba

** update 21:50 ještě mám jednu vzpomínku na včerejší večírek. chilli, testovali sme nějakej pálivej omáčkosajrajt s příznačným názvem "the end" a cejtim ho ještě teď.

======

** update 13:18 oujé, ráno bylo fakt hodně bolavý. a to jen proto, že sem si včera povídal a najednou byla skoro půlnoc. no jo no, když se nepřiserou kundy a nezačnou mlít kundí hovna, večírek se většinou vydaří. to už mám vypozorovaný, že když se vetřou frndy, většinou do 22h valím domů. ale to se včera nestalo a proto mi ráno bylo fakt zle. úplně sem přemejšlel, jestli nezavolám nadřízeným a nevezmu si dovolenou. neudělal sem to a tak trpím v kanclu.

Let MH17 byl podle vyšetřovatelů sestřelen raketou ruské armády. Sem fakt zvědavej jestli ruskej agent zeman prohlásí něco ve smyslu, že i u nás se rakety vyráběly.

zápis

** update 22:35 večer sem zkusil vyblít plnou dávku a úspěšně sem pozvracel virtuální list papíru libreoffice solidní dávkou brakových sraček. jsem spokojen.

Skupina J&T odvolala představenstvo CEFC Europe, protože Číňané nezaplatili dluhy. Padl i Tvrdík. Luftjarda potvrdil své kvality a výjeb s čínskými investicemi začíná nabírát vtipných obrátek. zítra v pátek toho budou plný internety. by mě zajimalo, co na to miloš a fajn vyvrcholení by bylo, kdyby toho jeho poradce jie tipinga čínskej lidovej soud odsoudil k trestu smrti.

======

** update 14:35 Dnešní den byla pohoda, zasloužená pohoda. Udělal sem ze včerejší schůze zápis a poslal ho všem vlastníkům. Neodpustil sem si poznámku pro novýho vlastníka bytu, protože mohl se frajer aspoň přijít představit, když už se mu za směšný peníz starám o část majetku. Pořád ještě nevím, jestli je kunda nebo není.

kurva hromada práce

** update 22:06 Dvakrát se mi podařilo se psem zmoknout, nejdřív po práci, když sem šel z matčina bytu, teď podruhý, kdy sem myslel, že to stihnu ještě před začátkem. nestihl. ale co sem stihl, je potřetí dočíst první kapitolu druhé série mých literárních sraček. taky sem ještě stihnul dojet s nějakejma papírma na úřad. dneska kurva nemálo věcí.

======

** update 14:56 dneska byl den. Dopoledne sem byl na druhý straně prahy někde u krče za panem odpadníkem, se kterým sem žvanil až skoro do oběda. Pak sem jel do práce, posnídal a pak už jen vyškrtával položky z kalendáře. Do toho šéfovi poslední aktualizace vyjebala notebook a nikomu z kolegů se do opravy nechtělo, takže zůstalo na moji maličkosti problém vyřešit.
včera to byla pivní rychlovka, v deset hodin už sem byl doma, venčil a před jedenáctou už sem byl tuhej. jo, to je proste pohoda, když je večírek bez otravných vyndaných ezokund.

žlutej bordel

** update 22:26 to že je republika pokrytá žlutým bordelem asi už stejně každej ví. nedá se mu uniknout. ani já jsem dnes neunik svému osudu a pořádně vypotil zbytky alkoholu prací. snažil sem se přijít co nejdřív, ale stejně bylo kolem 23h, když sem venčil. na obědě sem byl v zsmv ochutnat, jak dobře vaří. ale jo dalo, ale ta jídelna, jakobych se vrátil do osumdesátek. a ten bufáč. dneska už vlastně v retrostylu.

kundy svátek

** update 19:32 Pičo, to byl dneska den. K tomu ještě rozhovor s matkou. Achjo.

======

** update 10:19 Včera bylo docela solidní maso. Celý dopoledne sme zabili školením a odpoledne došlo na vlastní certifikaci. Po prvních pěti otázkách bylo celkem jasný, že indové vyměnili sadu a tudíž mě polilo docela horko. Spotil sem se jak hovado, ale chvíle horkosti byly nakonec pokořeny a já docela těsně certifikaci získal. Někdy kolem pátý sem byl doma, vyvenčil psa a jel do hospody dát nějaký jídlo a pivo.
proběhl pokec a nějaký trapný zjištění, že tento týden slavíme nějaký narozeniny a svátky, včetně mého. Já teda tuhle sračku neslavím a nejsem příliš rád, když mi někdo svátek připomíná, protože ho mám spojený s takovým tím zábleskem rozumu, ve kterým mi došlo, že nemá smysl dalších deset let platit dluhy a exekuce kundy, o který sem myslel, že je partnerka. taky mi došlo, že když si kunda dokáže pronajmout tři byty během tří let, že je asi úplně blbá a jediný o co se snaží, je se mnou manipulovat, zničit mi duševní zdraví a ojebat mě. Jasný, znala to z domova a já už chápu, proč neměli v rodině chlapa přes padesát. Prostě, zmrdská familie, ve který kolem vás chodili, usmívali se, dělali jako že je všechno v pohodě a přitom kunda třičtvrtě roku tají, že má pronajatej byt. Pro to existuje jenom jedno slovo - zmrdi.
proběhla tedy rychlá ožíračka v příjemné pánské společnosti, mám pocit, že včera přišly dvě frndy, ale smrdělo to alternativou a ezohovnama, takže sem jim nevěnoval pozornost. Vim, že jednu sme vezli dročkou, když sme jeli domů, ale strašně se na mě lepila a mlela nějaký hovínka, že je bez dětí, ale všechny děti ji považujou za tetu. No, v tu chvíli sem si musel připomenout, že si mám dát pozor na všechny samice ve věku 35 a výš, protože je tu sice šance stát se něčím jakoby partnerem, který ale hlavně poslouží jako dárce spermatu, jenž bude při nejbližší příležitosti odkopnut a oškubán.
dneska sem musel zase brzo vstát, abych se dostavil na seminář, za jehož absolvovaní dostanu nějaký body a jakoby zkoušku, čímž završím poslední dva měsíce práce. jako posrat to dneska a dorazit až po prezenci, to bych se fakt šel oběsit.

FOTO: Železničním legendám zbývají týdny. 'Žabotlamy' budou sešrotovány, poslední zůstane v muzeu. nic proti těmhle panťákům, ale fakt sem měl obavu, aby měl nedoprovázely celej život. jako jet v šedesáti panťákem na venkov, to bych se asi posral.

normální pracovní den

** update 22:36 pičo pičo

======

** update 21:23 Tak úplně normální den dneska nebyl. měl sem návštěvu, stavil se mladej, kterýho sem měl na praxi, na pokec a první co z něj z vypadlo, bylo jestli chci slyšet nejdřív špatný zprávy a potom ty dobrý. tak sem řek, že asi začnem těma špatnejma a z mladýho vypadlo, že mu cestou do práce v autobuse umřel tatík. čímž mě docela sejmul. jarda j. byl týpek, kterýmu bejvalka pronajala svůj první byt, když se rozhodla ho milostivě opustit. ty vole, androš s dlouhým dredem odešel krátce po padesátce. srdce a ucpaný tepny. pičo rip.

======

** update 15:13 Dneska sem nasázel otázky a odpovědi do testovací shitware. potom sem objednal kominíky kvůli revizi komínů a zavolal týpka, kterej se nám stará o výškový práce a požádal ho o práci. je potřeba po zimě projít střechu a vyřešit dalších pár vikýřů, kterými před nedávnem nasněžilo do půdy. Po obědě přišly na řadu nějaký klasický sračky, teďka čekám až přijde padla a já půjdu domů. Přišel pytel žrádla pro čumáčka, takže mě čeká ho hodit přes rameno a donést domů. Dneska naštěstí takový normální maloměšťácký čtvrtek. Jo a ráno sem si všimnul, že ta slověna, která bydlí s frajerem čerstvě u nás na patře, se asi taky moc nepředře. Když se rozhodnu jít do práce později, tak ji potkám kolem půl devátý jak venčí čokla. Přijdu domů ve čtyři a mařka zase venčí čokla a hulí cigára. Jako jo, pořád by mohla být jako většina pražand z alternativního prostředí, který nejenže do práce vůbec nechoděj, ale ani by je nenapadlo jít venčit ráno nebo odpoledne. To bylo furt, já sem přišel z práce a píča byla přisátá u facebooku a mě krmila pohádkama, jak nic nestíhá a jak má hromadu práce a že musím jít s čoklama já. Jo, pičo, takovej sem byl idiot.

sníh na půdě

image