Prújem: čtvrtek

pyvo

** update 22:53 sem normálně večer zabil u televize. sjel sem díl orville a nightflyers. maloměšťáctví a nasrat.

======

** update 12:23 včera se sešel malý kroužek zoufalců, hospoda taky nebyla narvaná, protože je nejspíš po novém roku a před výplatama. proběhl běžný štamgastský večírek, sežral sem luxusní řízek se salátem a znovu si připomněl, že do jiný hospody prostě chodit nechci. dobře sem pokecal s holkou v kuchyni, je to prostě paráda povídat si ženskou, která žije normální život. Chodí do školy, má dvě práce a s partnerem hypotéku na garsonku v praze. Jako jo, je to dobrý povídat si s člověkem, kterej má normální životní zkušenosti a současně chápe, že život není svádění svých problémů na rodiče nebo cikány či migranty. Oproti těm vypatlanejm smažkám a alkoholičkám z bohatejch rodin, který nemůžou bejt vychovaný ke skromnosti a pravidelný práci, protože už maj všechno naservírovaný a nikdo je nenutí podávat jakýkoliv výkony, protože stačí udělat scénu a všechno si vykřičet.

obyčejnej čtvrtek

** update 23:02 Vstával sem v deset, udělal dvě pračky, sjel dva filmy a umyl nádobí z minulýho tejdne. doběhnul sem sousedce pro malej nákup a sobě pro něco větší. vyvenčil matku z brigády a do hospody nešel, protože dneska by mělo bejt ještě zavřeno. vobyčejnej den. ani ne tak zkurvenej.

zase plzééééň

** update 22:32 Končí zmagořenej den. Dopil sem pivo, sežral hromadu šunky a zítra naposledy tento rok do práce a pak odpočinek. kurva, akorát kdyby ty zkurvený vánoce nebyly, lidi sou zmagořený a nevěřím, že bude líp.

Okamurovi nevěří skoro dvě třetiny Čechů. Nejvíce důvěry mají podle průzkumu Babiš a Bartoš. Naprosto šílený. Starej bolševik a kinderbolševik.

======

** update 14:50 Češka měla předstírat rakovinu, desítky uživatelů Twitteru jí půjčily peníze. Nevrátily se jim. A to mě fakt poser hlavu. Tenhle národ je národ skutečných debilů. Původně sem si myslel, že sem debil jenom já, ale podle výsledků voleb a podle toho, že nějaká kunda, která sama sebe přezdívá blonďatou běhnou, vyjebe s celou řadou internetový mládeže, to už o něčem svědčí. Ty vole, mladá bloncka, stará bloncka, hubená bloncka nebo tlustá bloncka, všechny sou zasraný bloncky a očividně jim to funguje. Stačí bejt spíčená vychcaná bloncka a hnedka nemusí platit za drogy, lidi ji půjčujou a platěj za ní dluhy a pak se kurva divěj, že nějaká zkurvená blonďatá píča s nima vyjebe. Já sem se zkurvenejma blonckama skončil, je to odpad.

======

** update 12:08 Ty vole, sem si včera před hospodou dvě hodinky dáchnul, abych malinko vystřízlivěl a pak sem šel na pět hodin posedět s kumpány. Bylo to hodně fajn, pokec v dobrý společnosti bez obtěžujících frnd. U nich předpokládám, že nemaj čas, protože jedou tradiční předvánoční ženský akce typu ujíždění od nehod, utěky před věřiteli, kteří chtějí zaplatit za chlast a drogy, generování dluhů a exekucí, aby se chlap následující rok nenudil, popřípadně mletí ezoterických hoven s ezotericky laděnými píčami typu slepá Baba Karla a pronajímání bytů za partnerovými zády, protože si kunda myslí, že je chytrá jak estébákovo hovno, jelikož s přestárlým germánem či houmlesáky u stánku se přece chlastá líp než s maloměšťáky, kteří chodí do práce a ani je nenapadne sekat dluhy jeden za druhým.
takže srát na zdegenerovaný nevzdělaný frndy s nedodělanou střední školou, protože se děje hromada jiných věcí. Například dopíjím plzeň ze včerešjka, žeru španělskou sušenou šunku po fakt velkejch kusech, za chvíli zkusím oběd a venku sněží, že se obávám kalamity.

fúúúúúúúúúúúúúú

** update 22:37 Ještě jedna společenská povinnost proběhla. Nemůžu říct, že bych nežil. každopádně předvánoční napětí a stres je znát. kundí myšlenky. co mě taky donutilo přemýšlet bylo včerejší setkání s nehodičkou. když sem jel třináctkou, tak u pošty zrovna zastavovala sanitka a nějaký dvě holky dávaly do stabilizovaný polohy tramvají sraženou ženskou. a zrovna sem koukal ven a nemohl odvrátit zrak. život a smrt ve městě. za ty roky sem už pár nehodiček viděl. dobíhače tramvaje u zastávky 'mezi hřbitovy' si taky občas vybavím, toho srazila dodávka a vylítly mu boty.

Kvůli sněhu opět kolabovala D1, situaci řešila i Sněmovna. Napadl sníh a už je líp.

======

** update 13:52 Fakt paráda včerejší posezení s kolegy a obchodními partnery. Kdyby šel do hospody, tak do 22h jsou všichni v prdeli, ale včera sem si dal solidní šestihodinkovku. Od 18 do 24h. Halda jídla z argentinskejch bejčků, halda piva a různejch pochutin a beztak sem nezavíral podnik. Někteří jedinci včetně šéfa, táhli do dvou do rána. Popravdě řečeno, zase akorát lituju toho, že sem dobrovolně vstoupil do zajetí konopných milců. Bylo včera hezký se dívat na obyčejný návštěvnice podniku, kecat s normálníma kolegyněma a když sem tak poslouchal jejich kecy, tak sem se znovu zastyděl s jakou kundou sem žil. I tyhle ženský mají problémy, ale rozhodně jimi není finanční negramotnost, dluhy, exekuce, kradení a ukrutný chlastání do stavu, který nemá s normalitou nic společnýho. Pičo, není nic odpornějšího než tlustá ožralá blondýna, která klopí hektolitry tvrdýho s nějakejma houmlesama a prasáckejma germánama. Já vždycky když zmíním svý zkušenosti s kundama, tak se ty lidi ptaj "mezi jaký lidi to vlastně chodíš?" Otázka, která mě nutí kurva přemýšlet.

spánek

** update 22:21 No, padla mi do gentoo zkurvená velká aktualizace a rozbila se mi rss čtečka. takže se celej večer kompilujou balíky a já doufám, že potom zase bude čtečka fungovat. vysral sem se na psaní, i když mi jako psovi není, ale nebyla nálada. čumím na televizi a teďka jede santa je pořád úchyl.

======

** update 13:39 No ještě že sem nešel na pizzu, kolegyně to zkusila a tradičně s ní tlustá bloncka za pultem vyjebala. Z patnácti minut čekání na pizzu to bylo 45 minut. Zkurvenej balkán a už zase začínám bejt nasranej. jo, nasrat člověka tlustý krávy umí.

======

** update 10:48 Včera to bylo decentní. Nízká účast, takže sem lehce po desátý zavolal dročku a jel domů podlehnout sedativním účinkům piva. Zasranej svět mě sere o něco míň, protože sem se celkem dobře vyspal. Ráno sem udělal otočku u účetní a v práci zjišťuju, jestli máme dobře nastavený autodiscovery pro exchange, jelikož kolegovi nechodí outlook pro zkurvenej apple. ten outlook je úplně jinej než verze pro windows, to bych se posral. příští týden na hospodu seru, protože máme ve středu firemní večírek a podle všeho to vypadá, že mě čeká pivo za 60 a stejky za 500. mám rád kapitalismus, mám rád práci a mrdám na předlužený kundy.

přání sraní

** update 22:48 protože je konec měsíce, tak sem chtěl dneska číst další kapitolu mý brakový sračky. menuje se přání sraní a odehrává se jakoby na divokým západě. Jenže sem se k tomu nedostal, protože maloměšťáka navštívily dvě nezávislý návstěvy, takže sem večer prokecal. odešel jeden, přišel druhej. fakt prdel. takže pokus číslo dvě zítra.

den poté

** update 22:22 Ještě štěstí, že dnešní apokalypsa už končí. Absolvoval sem ještě jednu návštěvu, ale to už bylo normální maloměšťáckej pokec s jedním alko a nealko pivem. příští tejden mám pohotovost a rád bych zase konečně psal svý sračky. z politický scény sem nešťastnej a včera byl jeden kumpán v hospodě úplně zoufalej z babiše a jeho voličů. co na to všechno říct, protože spoustě blbečkům se nedá vysvětlit, že budoucnost je v globalizaci. nějaká česká republika je zbytku světu úplně u prdele.

======

** update 16:19 Obchodní má nějakou schůzku a musím počkat, dokud nedojedou jednání. Uf, ale nedá se svítit. Už se vidím doma.

======

** update 11:39 Včerejší úplně vobyčejnej den s vobyčejnským večerem dopadl výsostně dobře. Kromě jedný frndy, která musí svýho typa pronásledovat i do hospody, žádná jiná debilní kunda neotravovala můj večer a domů sem přijel před půlnocí. Za barákem sem ještě potkal souseda, kterej zrovna skončil s ritem, takže sme šli ještě ke mě a pomohl mi dorazit se úplně. Ráno sem musel tvrdě odsunout budík a hodinu zaspat. Kromě toho, že sem zase o rok starší, si musím přiznat, že stastisticky vzato mám za sebou víc než polovinu života a je zbytečný promrdat zbývající chvíle honěním za kundama, řešením práce po hospodách a diskusí s ezopomatencema. Včera mě hodně bolelo, že i relativně normální lidi musej řešit takový hovadiny jako například znamení, ve kterých je člověk narozen. Fakt nechápu, co vede člověky k tomu, aby věřili takovým hovadinám. Vždyť čůráci a zmrdi jsou napříč všema znameníma, což jasně dokazuje, že znamení jsou absolutně na piču.

porada od devíti

** update 23:53 Sem si dobře nasral do kalhot. Jen kvůli laskavosti sem půjčil sousedovi moje starý wifi ap s openwrt, protože potřeboval udělat relay bridge. já mu vrazil to apéčko do ruky, ať si ho zkonfiguruje sám, jenže mi volal, že se sice přihlásí, ale rozhraní naprosto nic neukáže a zůstane bílá obrazovka. no apéčko z konzole běželo v pohodě, ale to webový rozhraní luci bylo tak starý, že se odmítlo pustit, takže sem se podíval, jestli existuje pro tu starou sračku upgrade a doufal sem, že ne. jenže existuje, tak sem ten starej tp link upgradnul, von přežil s minimem volnýho místa, ale relayd sem naistaloval a bridge uchodil. ty vole, z toho by se chlap posral.

======

** update 15:01 Ty vole, podařilo se mi včera úspěšně urvat relativně včas, abych krásně kolem jedenáctý vyvenčil a šel spát před půlnocí. Bylo to fajn, ale přiznám se, že mě začíná dost pořádně srát jeden zmrd, kterej sám neplní dohody a přitom ožralej huláká hovna o jinech lidech, kteří údajně neplní. Solidní kundí chucpe.
Poradu dnes od devíti jsem dal a žvanili sme až do půl jedenáctý. Dnes je čtvrtek a už aby utek.

jaxem tušil

** update 11:30 dopadlo to přesně podle plánu. dal sem si solidní šestihodinovku v hospodě, protože přišel soused a žvanili sme. no a najednou byla půl jedná. to je prostě průser jít do hospody už v pondělí. naštěstí všechno proběhlo bez vyndaných kund, monča neprudila a nesázela trapný hlášky a biozmrd vylil na stůl celý pivo. to je prostě neštěstí, když ten člověk někomu nevyleje do klína pivo, tak víte, že je něco špatně (čti: je málo našrot).

čínská hračka II

** update 23:01 Pokračoval sem v zábavě s přehrávací hračkou. vyřešil sem problém s obrazem, už debilně nebliká, přežil poradu a večer zabil psaním.