Zplozeno v období: úterý

pré myší

** update 22:39 mám takovej pocit, že sem pojišťovně poslal špatný lejstra, respektive neúplný. no se ozvou kdyžtak, aspoň uvidim jak všechno kontrolujou. k večeru sem měl krátkou návštěvu se psem, musim říct, že tara byla úplně hotová, až sem sám čuměl a zbytek dne sem zabil čtením svých sraček. jediná zajimavější informace dnešního dne je, že sem asi konečně našel logickej důvod, proč máme od psů zechcanej barák a vchodový dveře, přičemž okolní nejsou. fakt nad tím přemejšlím nějakou dobu a konečně mi to došlo, mladej pes nových nájemníků na patře. stejný jako u bílýho psa sousedů, stejně jako s černým likvidátorem, kterýho sem kdysi hlídal, stejný jako s tarou. tyhle mladý psi chčijou hned jak vylezou ze dveří a všechno okolní psí zvěrstvo na to prostě musí reagovat. takže až někde uvidim zase zechcanej barák uprostřed ulice, v domě je štěně. jinak fakt nevim, co dalšího k obyčejnýmu maloměšťáckýmu služebnímu dnu nachcat.

======

** update 11:13 Tak prozatím vyřešena pojistka pro barák, odesláno šnečí poštou potvrzení o zaplacení pojistky a vyklikána nějaká posraná vmware webová certifikace. Ještě štěstí, že mi kolega poslal screenshoty správných odpovědí. Zítra mám na brumlovce v hp celodenní sezení. tak snad budou chlebíčky, bagetky a přeslazený limonádičky.

česká zkurvená

** update 23:08 večer sem zabil čtením svých vlastních sraček a přemejšlením. dneska sem mluvil s panem odpadníkem, konečně se začne dělat spodní byt. žádnej průser, ale sem zvědavej, co se tam vymyslí. už mě trochu z týhle akce bolí hlava.

Freemaily Economie filtrují zprávy s odkazem na dezinformační weby. Může za to antispam. Nedávno sem na to narazil, že centrum používá nějaký externí antispam řešení. lol

======

** update 15:11 Slováci maj jasno. Andrej Babiš alias Bureš byl agentem STB. Očekávám, že se dočkáme prchalovského sračkometu ve stylu "učelovka, lži a kalouskova mafie".

======

** update 11:50 pošta. dneska sem rozesílal vyučtování energií za byty, rozeslat mejly a klasický dopisy. pičo, vlezu na poštu, u jednoho okýnka nějaká důchodkyně, která pouštěla jiný důchodkyně, že toho prej jako má hodně, u druhýho okýnka nějaká tlustá zpomalená kráva, která vytahovala z tašky balíky dopisů a furt opakovala, že je poslední. Je neuvěřitelný, jak ve mě návštěva pobočky český pošty zanechá špatnou náladu. Zvlášť, když si ve frontě musím prohlížet všechny ty losy, prezervativy a valentynský srdíčka, který se pošta pokouší prodávat.

Hledá se Vojtíšek. To je ta včerejší nechutná reportáž o kundách, který vybíraly peníze na neexistujícího chlapečka s rakem.

Český internet slaví 26 let. Jak se to vlastně celé přihodilo? Dnes malé výročí, věnujme chvíli lítosti všem dementům, kteří se v současnoti na internetu vyskytují a trousí hovna všeho druhu.

Mapa exekucí: Téměř desetina lidí nad 15 let má v Česku exekuci. Každej desátej člověk v týhle republice je finanční negramot. Vzhledem k tomu, čím vším sem prošel já a co všechno sem musel vyřešit a zaplatit, mi těch dementů líto není. To je prostě důsledek, že kdejakej kretén si chce žít nad svý poměry a největší průser je, že takovej člověk táhne ke dnu i svý okolí včetně partnerů. Bez výjimky.

nasranec úterý

** update 10:55 Dodělal jsem nějaký drobnosti, napsal mejla vlastníkům bytů a ceduli na nástěnku, že jako začne oprava soklu a dodělá se konečně suterenní byt. Prostě pohoda a co mě těší nejvíc je, že ani nemusím prudit a lidi mě informujou o všem co se děje naprosto sami. V podstatě je hrozně fajn dělat s lidma, který nemaj mozky dojebaný alternativním uvažováním, drogama a chlastem, i když sou to obyčejný pražáci. Fakt si myslim, že tyhle lidi mi dávaj víc, než nějaký kundy, jejichž jedinej problém jsou kecy o zbytečných penězích a neuspořádaných mileneckých vztazích. No, nedávno si chtěla kunda se mnou povídat, ale asi po třech větách sem ji poslal do píče, protože mi už bylo 40 a frndí mentální zvratky sem poslouchal roky. Furt to samý, milenci, peníze a kundí problémy. Poslouchat to je ztráta času a zbytečný zasírání hlavy. Večer musím jít do hospody s panem malířem.

chřipky

** update 22:25 Zejtra je středa. Odpoledne byl klid, přišel mi zbytek nádobí, zahradní nářadí pro společenství a nějaký píčoviny. pro zbytek kokotin musím do železářství, pak mi zbyde jen sehnat stolek pod troubu a objednat novou matraci. tím snad bude rekonstrukce z loňska hotová. k tomu ještě zbejvaj světla, už je mám koupený, ale frajer si na mě musí udělat čas. zatím svítim jen z obyčejnejch objímek, když teda musim rozsvítit světlo u stropu, a nemá to nějakej vliv, kromě estetickýho. večer sem chvíli psal hovna a vyvenčil. pivko a jídlo v hospodě zítra.

Okamurovci vybrali z účtu všechny peníze, zbyla nula. Strana dostane pokutu. Okamura jede stejnej scénář, jako když tuneloval Úsvit. Jistá část voličů jsou fakt regulérní idioti.

======

** update 10:55 Dneska sem zatím udělal úplný hovno, koupil sem chleba a makovej závin, provedl několik telefonátů, přebral dobírku a napsal jeden email. v tramvaji jely nějaký kundy s kašlajícíma harantama, tak doufám, že nechytnu nějakou kundí nemoc. kolega se rozhodl investovat do kryptoměn, ale nějak nevim, jestli ví co dělá. každýho boj.

školeníčko

** update 22:51 Nakonec to byla pohoda s obědem v potrefený huse. dal sem si modní pražskou klasiku - hambáč. večer schůze s kolegou místopředsedou, teď makám a u zákoše aktualizuju a měnim hesla k wifi. maloměšťáckej den.

======

** update 09:05 Dorazil sem na školení o nějakejch wifi. trochu mě překvapilo, že na nás čekala ženská, ale aspoň bude na co koukat. Taky sme si už vybrali, co budu chtít žrát k obědu. Fakt úlet.

hrnec a pánev

** update 22:46 klasika maloměšťáckej večer u televize, s počítačem a psaním zkunděnejch sraček. do prahy přišlo trochu sněhu, ale dneska ráno a teď večer bylo spíš zasraně hnusně.

Nevím, proč bych měl dávat přednost debatám se Zemanem před lidmi. Dvě diskuze stačí, oznámil Drahoš. Pičo, už aby bylo po volbách a ovar se vrátil zpět na vysočinu a pořádně vychladl.

======

** update 11:19 Dneska dorazí litinovej hrnec a pánev. Mám takovou maloměšťáckou radost z drobnosti, v podstatě přesně tak jak to má být. To je prostě tak, když se člověk zbaví kundích dluhů a půjček a zůstane mu už jenom hypotéka. Tři roky trvalo vyhrabat se z kundích hoven (no bezpečně už vím, že za kundu nehodlám v budoucnu zaplatit ani oběd, protože kunda, která nemá stabilní práci a stabilní příjem, je prostě jenom ezokunda s blbejma kecama). Pak mám ještě objednaný nějaký drobný nádobí, ale to už nebude švédská litina, ale starej dobrej českej smalt. Celý dopoledne žvaním s kolegou v práci, kterej se rozhodl zkusit uchodit VHS video, takže sjíždíme nějaký starý videopásky. Teda jako povim vám, že vlastně nechápu, jak sme to mohli s takovým debilním a nekvalitním obrazem vydržet.

Páry loni uzavřely rekordní počet předmanželských smluv. Poprvé v historii jich bylo přes 10 tisíc. Jo, přesně to o čem zase píšu kundí hovna. Lidi, se kterejma partner vyjebával, dělal dluhy, nevracel peníze a byl neustále v nějaký exekuci, prostě už znova nechtěj něčím takovým projít. I já bezpečně vím, že se nenechám kundím partnerem nikdy znovu zatáhnout do takovej sraček, do kterejch sem se dobrovolně zatáhl jenom díky tomu, že sem věřil kundí ezosračce, že člověk se má brát takovej jakej je. Ani hovno.

Dělají ze mě zrůdu, řekl Babiš před imunitním výborem. S Faltýnkem se nechají vydat. Jediná zrůdnost, která před náma leží je prolhanej agent STB, zmrd, převelikej lhář a vykrádač dotací Bureš. Z něj prostě táhne odér takovejch restaurací a jídelen, kde vládlo pravidlo, že kdo neokrádá stát (dnes brusel), okrádá rodinu.

80% veškerých bitcoinů je v oběhu. Teď začíná to správný maso a přetahovačka o virtuální bohatství. Jede mohutnej výprodej a já tak nějak doufám, že bitcoin padne pod 10k$.

úterý

** update 22:45 v práci sem se nudil a je to vidět na debilním zápisku, ale mazat se nebudu a opakovat ještě parkrát nejspíš jo. Takže abych zkrátil to dnešní utrpeni, gentoočko mi rozbilo aktualizace a při tý příležitosti sem vyhodil multilib a přepnul na čistý x64.

======

** update 12:54 Najel běžný pracovní rok. Sice sem se dneska ve faše nepřetrhnul, minulej tejden sem makal víc, ale zase až takový nicnedělání nejedu. Snad bude letošní rok aspoň z poloviny tak úspěšnej jako loňskej a bitcoin by mohl zase o něco povyrůst. Já jinak doufám, že se na mě letos dále nebudou lepit kundy s ezoalternativníma sračkama v mysli, protože se mám fakt kurevsky fajn a nehodlám řešit problémy kund ze zbohatlickejch rodin, který nikdy nepoznaly chudobu a skromnost. To mi matka vyprávěla minulej tejden příběh mojí sestřenice. Ono děvče má jenom základní vzdělání a je svobodná matka, takže maká u pásu dvanáctky za minimální mzdu a z toho živí dceru. Chtěla svýmu otcovi koupit k vánocům tlačítkovej telefon, celej rok na něj šetří, protože ušetřit z minimální mzdy dva litry tak dlouho trvalo. No a na závěr udělala zásadní debilní chybu, že peníze za telefon poslala předem a teďka nemá ani telefon, ani dva litry, takže je z toho nějaká hodně špatná. A když si srovnám výkřiky mý bejvalky a jinejch kund z undergroundu, jak peníze nejsou všeschno, že nic neznamenají a tyhle kundy pak žerou jenom přeštičký vepřový, brokolice je sere a když dostanou do ruky peníze, rozmrdaj je tak rychle, že se ani 200 táců nedokáže ohřát 4 měsíce. ty vole jako, dřív sem se nemohl vlastní rodině podívat do očí a už nikdy mě nebude nějaká taková zbohatlická píča vykládat o životě, zvlášť když nemá odpracováno dýl než půl roku v jednom kuse.

flákačka

** update 22:20 dneska sem se probudil podle budíčku, kterej sem zamáčk a spal dál. někdy kolem poledního sem vyvenčil, dal snídani, obešel barák, opsal vodovodní stavy, napsal vlastníkům pohádku na jednu a4 o stavu majetku, uklidil byt, vytřel prach, přerovnal a srovnal lejstra, umyl podlahy, opečoval kytky a na koupelnu sem se už vysral, tu udělám až o vejkendu. zítra mám taky docela hromadu úkolů k vyřešení. prostě vánoční flákačka. jo a ten debil co sedí na hradě prej dneska v novoročním přednesu národu hrozil svým stařeckým vysychajícím pařátem, ale to sem nějak minul a ani mě to nevadí.

nákup svítidel

** update 22:26 Dneska sem ráno jako správnej maloměšťák využil dovolené a vyrazil na půl jedenáctou do štěrbohol do obi, abych se podíval jak se ta sračka rozrostla o nový obchody, haly a jeden monstr albert. Potřeboval sem koupit svítidla do kuchyně a pokoje, aby mi konečně kámoš sundal objímky a dal něco estetičtějšího. objímky ale slouží taky dobře. čas sem zvolil dobře, lidí pomálu, ale i tak mě dostaly takový drobnosti, jakože na vozík jsou potřeba drobný, aby se dal uvolnit a použít. Už dlouho sem nebyl na pravým offline nákupu se všema jeho záludnostma. Ale musím říct, že mi dobře poradil chlap v opravně bot a kopírování klíčů, kdy sem chtěl u něj rozměnit dvacku na dvě desetikoruny a von mi řek, že drobný nemá, ale dá mi jako radu. Takže ten dobrý muž mi poradil, že stačí použít obyčejný klíč a vozík se dá taky získat. Klíčů mám plnou prdel, tak sem sundal jeden starej a odemk si vozejk.
do dvanácti sem měl nakoupeno a v půl jedný sem byl doma se dvěma taškama krámů pro svícení. odpoledne sem vypral prádlo, pořešil nějaký drobnosti a nejspíš udělal zase kurva hnusnej dobrej skutek, protože kolega místopředseda koupil flašku a nějaký dárkový balení pro bejvalýho předsedu, tak sme ho šli potěšit. No, po všech těch dohadech s mařkama myslim, že nás starej rád viděl. teda spíš slyšel, vzhledem k jeho nevidoucímu stavu. večer sem psal, bitcoin jede výprodej.

úterý ty vole

** update 11:18 Včera sem měl spicha s kámošem v hospodě, pěkně od šesti skoro do půlnoci. No byl sem solidně na már a dnešní ráno bylo krutý. Pokecali sme bitkoinech, počítačích a životě, hlavně o životě, protože v životě platí pravidlo, že umírají lidi, kteří by mladí umřít neměli. Zvláště blbý je, když je to příbuznej. Já nevim, tyhle události mě prostě vždycky donutěj zamyslet a připomenout si, že ezohovnama a alternativou se ohání kdejaká píča, která je nakonec průměrnější a nudnější než vobyčejnej maloměšták, kterej chodí do práce.
Takže přijdu dneska do práce a kauza odpaďák na hajzlu hýbe celým firemním přízemím. No já sem čuměl jako blázen, vlastně sem už od včerejška věděl, že odpaďák na hajzlu je nějakej promáčklej a neschopnej otevření, ale diskuse nabrala solidní grády. Jsme totiž tři mužský, který ten hajzl využívají a nikdo z nás odpaďák nezkurvil. Mě to fakt rozesmálo, protože někdo to musel bejt a výsledek byl takovej, že tři dementi tvrdili, že to nebyli. Sem si připadal jako na základce, kdy soudružka učitelka žádá, aby se přiznal debil, kterej zapíchl kružítko do tabule. A všichni mlčí a mlčí a mlčí. To je prostě tak, když otevřete ventilační okno a kolega začne po patnácti minutách prudit, že je mu zima a že by to okno měl někdo zavřít. Na poznámku, ať to okno zavře, jestli je mu zima, se vám dostane odpovědi "já sem to okno neotevřel".

Ceny bytů v Praze rostou i nadále. Na konci října zdražily o patnáct procent. Neverending story, kdo chce bydlet, musí máknout. Mě stačilo včera poslouchat ty rady v hospodě od expertů přes chudobu, že bych měl všechny bitkojny prodat, protože je to jasná bublina.