Prújem: úterý

bubák

** update 10:58 tak tohle je parodie na prezidenta český republiky

image

výročí

** update 13:48 do mhd zase s rouškou. v podstatě veřejnost byla poctivá, všichni roušky měli až na pár dementů. mě taky sere mít roušku, ale ještě víc by mě srala diskuse s debilama.

dneska slavím s dívkou roční výročí. ty vole, docela to uběhlo bez toho, aniž bych musel cokoliv dementního řešit. mám takovej pocit, že posledních 25 let sem dělal něco strašně špatně.

lepší kafe

** update 12:50 proběhl v práci návrh, že bysme každej přidali měsíčně kilo a kupovali bysme si libový kafe. jenže nebyla 100% shoda a tak sme se shodli, že nic kupovat nebudem, protože kolega, který by kafe neplatil, by ho stejně chlastal. jako je to smutný, kor když máme všichni nadstandartní příjmy.

druhý den v práci

** update 15:15 sem si objednal 2TB SSD a 1TB NVMe disk do notebooku. 3500 za SSD 2TB, no neber to....

prokrastinace

** update 13:02 dnes prokrastinuji. venku je pařák jako prase a nic jinýho se ani dělat nedá.

domovní účetní rip

** update 13:15 naše domovní účetní byla nějaká špatná. minulej tejden mi volal šéf správcovský firmy, že už nepřijde a že musíme přepsat přístupový účty na něj. takže sme dneska měli sraz před spořkou, kde sem se dozvěděl, že paní N. včera zemřela.

něco jo a něco ne

** update 16:15 převod chaty na moji maličkost byl proveden. konečně jsem se stal maloměšťáckým pražákem se vším všudy. víc sem si k další životní etapě přát nemoh. nemyslím, že bych už něco změnil nebo vymyslel geniálního, tak mám aspoň rekreační objekt, kam můžu zmizet z civilizace.

======

** update 15:37 byl sem s bráchou v další bance, učím se a je to zkurveně těžký. zanedbávám kvůli tomu různý věci a něco jde a něco je v prdeli. kurva debilní život.

negatif

** update 15:18 zítra to bude rok, kdy mě opustil můj chlupatej uštěkanej čumáček. byla to strašná děvka ze strašnic, ale stejská se mi po ní...

======

** update 12:54 kolega je negativní, tak je snad všechno v cajku. zkurvenej čínskej virus a zkurvený bolševici.

posraná hlášenka

** update 13:16 sem se ráno v 6 hodin probudil s potřebou chcát. Když sem vylezl a chcal, tak mi přišla posraná hlášenka. takže sem ji vyřešil a šel si na chvíli lehnout, což mi přineslo menší zaspání. takže sem vstal, šel vyzvednout na poštu doporučenej dopis, pak sem nakoupil u řezníka nějaký masný prasárny a šel do práce. V práci sem kurva pracoval a ještě řešil s bráchou schůzky v bance, kvůli prodeji zděděných cenných papírů. k tomu sem řešil odpad v Ledečku, dostal jsem kontakt na firmu, která sváží odpady a zaplatil obecní poplatky. Teď ke půl druhý a snad už budu mít klid.

konec se blíží

** update 17:47 tyvle, cestou z práce se mnou jely v tramvaji dvě solidní tuberačky. zbývající doména převedena a vyhulená by měla bejt funkční.

======

** update 11:14 no kurva, dopoledne sem se chtěl věnovat vzdělávaní, ale volal mi týpek, kterej na starým serveru hostoval domému s poštou a řekl mi, že je nějakej problém, že se nemůže dostat k poště. jo, prostě provozovatel serveru, se kterým řeším svoji doménu a kterou asi raději oželim, protože už mě nebaví čehokoliv se doprošovat, nikomu neřekl, že konec je na blízku. takže očekávám telefonát ještě jednoho frajera. [pauza 15minut] telefon mám za sebou. omg, takovejch nasranejch lidí během jednoho dopoledne sem dlouho nezažil. dneska už se asi moc učit nebudu.

Opilý muž se procházel s malou dcerou v centru Plzně, oba byli nazí. tyvle, tomu říkám mít štěstí na rodiče.