Zplozeno v období: úterý

den shromáždění

** update 20:47 Dnešní den byl ve znamení pohody a klidu. Po těch náročných večerech sem si takový den v práci zasloužil. Navíc sem ještě v noci aktualizoval servery, takže nyní je moje skládačka aktuální a zbývá poslední server pro zálohování a ovládání HP páskový LTO6 mechaniky. Dali mi nějakej veeam nebo tak, že prej to bude umět zálohovat i vmware virtuály. Večerní shromáždění u matky v baráku proběhlo taky v klidu, čtvrt hodiny sme čekali, abysme byli usnášeníschopní a jak přišel poslední hlasovač, ihned se odhlasovaly nejdůležitější záležitosti jako prodloužení mandátu současnému výboru na další 3 roky. Pak proběhla debata o dlužnících, šťouračích ve vodoměrech a měřácích na tělesech topení a fetce v přízemí prostředního vchodu. Jakmile začala volná debata, zvedl sem se a šel do píče.

první noc

** update 09:41 Sice ještě hajzl přidělanej nemám, ale už sem se přestěhoval, protože televize jde a internet taky. Akorát průser, ve čtyři hodiny mi přetrhla spaní mařka, která volala na hotlajnu a chtěla po mě, abych vyřešil vypadlou klimatizaci, protože nikdo jinej ji telefony nebere. Tak sem ji poradil, aby udělala průvan, protože já ji taky nepomůžu. Akorát to rozmrdnutý spaní mě kurevsky nasralo. Navíc mi přišla připomínka, že bych měl zaplatit tuto doménu. bitcoin prožívá solidní korekci, propad na 4k$.

Spekulantů s byty dvojnásobně přibylo, nájemní bydlení znovu ožívá. Jo, jak říkala bejvalka, na západě je prej normální bydlet v pronajatých garsonkách. Konečně tedy ten trend došel i k nám do maloměšťáckých čech. Jo, s bytama je to smutný, kolikrát je v praze mají lidi, kteří si je nezaslouží, protože k nim přišli jako slepí k pozůstalosti a neváží si námahy a práce, který jsou nutným vkladem pro pořízení takového bytu.

Pán much se vrací jako film. Místo chlapců ale budou o život bojovat dívky. Doprdele, hrozí těžký zprznění mého oblíbeného literárního díla. Co jako kurva bude příště? Pán much jako eskymácká travesti show? Doufám, že z tohodle pokusu vypadne aspoň pořádný lesbický porno, protože tahle divná móda kurvit klasická díla mě sere, jako chápu, že přílišná hollywoodská koreknost k černochům a sexuálním menšinám je ve státech v kurzu, ale je demence jako udělat z krotitelů duchů krotitelky. Nezbejvá než doufat, že něco takovýho Donald Trump zatrhne.

magořinec

** update 21:09 A dneska sem se fakt nenudil. Ráno pokec s malířem, řemeslníkama, pak sem je do jungmanky na pražský plynárny a odpoledne sem si dělal přípravu na překlopení 180GB pošty. V pět sem to zapnul a před chvílí transfer dojel. Čtyři hodiny a sem zvědavej, co všechno nebude zítra fungovat. Udělal sem dobrej skutek, našel sem vedle centra paraple vozejčkáře, kterej vypadl z vozejku, takže sem musel běžet pro pomoc, jelikož bych ho sám nenahodil zpět a nějaká dobrá duše z centra mi naštěstí pomohla. zasraná karma.

zasranej pařák

** update 22:22 Zkurvený vedro. Abych zabil večer a čas, začal sem číst jedenáctou kapitolu ty svý sračky. V tývce jede nějakej vetřelec.

======

** update 15:08 ty vole, vymrdaný počasí, dneska vylítlo zase na třicet a já nemohl celou noc spát, protože mě bolela zkurvená hlava. Dvacet stupňů, třicet stupňů, pak kunda zase dvacet stupňů, vždyť to není normální. Snažil sem se dopoledne něco udělat, protože dělat sem musel a zákazník se neptá, že mě bolí hlava. v tývce jedou nějaký dokumenty a do toho hromady reklamy, z nichž další debilní po home creditu je propaganda na nějakou sračku jménem kamali. home credit, kamali, mrdky, který dojej finančně negramotný dementy. si vždycky vzpomenu na bejvalku, jak si půjčila od nějakýho cetelemu nebo jiný mrdky 60litrů a divila se pak, že musí zaplatit 90litrů a ještě mlela ezohovna, že prej na západě je normální si půjčovat. Takže sem to samozřejmě musel zacálovat já a posledních pár let mám krutě ujasněný, že kunda, která pomele hovna, že nevim co kolik stojí, mi nestojí ani za to, aby se mi postavil. Ty vole, nějaká kunda, která promrdá desetitisíce v pronajatých bytech, exekucích a sračkách, o kterejch naštěstí nevim, mě nebude školit kvůli spotřebě hajzlpapíru. Čím větší finanční negramot, tím větší hovna to mele a když je chlap zamilovanej, tak si nechce připustit, že si kunda vlastně sere do huby a dělá čůráka ze svýho chlapa. Pokaždý si na to vzpomenu, když posílám splátky za 200litrů, který píča promrdala během 4 měsíců. No, už mi zbejvá jenom 54litrů a budu mít splaceno a tím pádem se zbavím jedný z posledních přípomínek toho, jakej sem byl dement a neskončil dřív. bitcoin se vyškrábal na 4400$ a konečně přišla korekce.

fotešky

** update 14:12 je teda fakt, že jak kámoš tahá ze zdí starý dráty a krabice, tak vytahuje fakt věci. zvonkovej drát, kterej byl připojenej čokoládou či plechové zásuvkové krabice, který snad pomatujou ještě první republiku. bitcoin 3448$.

======

** update 11:49 Dneska si dáme nějakou sérku roztomilých fotešek z akce barák. Takže dnes to nebude ostatně jako vždy tradičně čtení pro alternativu či underground, protože si uložím pro budoucnost několik nudných fotek.

Žluté plody papriky chlupaté image


Voda ve sklepě v době objevu a pozdější díra v zemi image

image


Rekonstrukce elektriky v bytě aneb solidní bordel
image

image

fuck vedro

** update 13:24 rekonstrukce elektriky dnes započala, doufám, že bude do konce týdne hotovo. venku je vedro a mě solidně bolí celý tělo z toho stěhování nábytku. Dneska sem zase vstával v šest hodin, abych zbalil poslední krámy a zakryl televizi s postelí. No, musím říct, že od tý doby, kdy jsem si přiznal a provedl maloměšťácký comming out, je mi kurva líp a věci se dařej. Jo, důležitý je hlavně nemyslet undergroundově, alternativně a něbo jakkoliv jinak, jak bývá mezi retardy kolikrát oblíbený.

vole pyčo

** update 23:32 Dneska sem celej den makal. Dopoledne doladění vmwaru, odpoledne instalace virtualizovaných windows 2016 a konfigurace active directory. do toho sem vyřídil nějaký mejly a telefonáty, rekonstrukce se blíží a večer sem chtěl psát, ale zase sem přemejšlel nad tou svojí hračkou za skoro dvě mega.

Zeman: Autoritářské země mají lepší podmínky pro velké projekty. Jak má v oblibě tu nekorektní politiku, tak můžu zcela nekorektně říci: Je to zmrd.

Další oběť podvodnice Evy: Maminka Magda (36) skončila i s dcerou (4) na ulici. Hustý na takovou kundu narazit, na kůl tu svini narazit.

Pozor, podezřelý je nebezpečný, varuje policie. Švýcaři dál pátrají po útočníkovi s motorovou pilou. Švýcarský masakr motorovou pilou.

těžká pohoda

** update 22:13 dneska sem skutečně nezahálel. od devíti u zákoše, kde sem teda skodo hodinu snídal a prohlížel hromadu krabic s diskama, kabelama, licencema a tak, protože frajeři od datových kabelů měli práci v serverovně a do ní se vejdou maximálně dva lidi a rack. krásná komora s ventilací do dvora, úplně sem to viděl celý zelený. no skoro do tří sme montovali servery, diskový pole a páskovou mechaniku, bez oběda, ale v pohodě, takže sem přijel a dal si zase rejži od vietnamců. chlapi na baráku už nemakali, veškerý bordel za poslední dobu odvezen a další stupačka vyměněna. příští týden se dělaj garsonky a pak přijdu na řadu já, bude to maso stejně. volal mi, že nakonec ten včerejší průser s kapající vodou v suterenu byl odhalen a odhalení nikdo nečekal, protože si nevšimli, že maj z bytu nad u stropu vyvedenou kuchyni a zjistili to až kolem poledního, kdy si majitel chtěl udělat kafe a odlil vodu do dřezu a chlapi zrovna v suterénu něco dělali, protože původně si mysleli, že problém vyřešili kurva ráno obyčejným pérem a protažením trubek. prej sedm a půl metrů dlouhá trubka, když má metr vedle kuchyně svoji stupačku. takže problém dočasně zafixovali a pak mu kuchyň přehoděj správným směrem. no říkal pan odpadník, že je to vcelku detektivní práce a dneska prej odhalili kus podlahy v bytu v suterénu a je tam propadlá díra. tak se pudu zejtra podívat. taky mi říkal, že prej důchodci sou hrozně rádi, že sem je k tomu dokopal, když teďka na vlastní oči viděj, co se tahá ze zdí za zkurvený trubky. zejtra jinej zákoš, večer na chvíli hospoda, protože ve čtvrtek mě čeká konfigurace části toho železa, který sme dneska poskládali. to diskový pole se připojuje externíma 12gb/s externíma sas kabelama a sem zvědavej, jak to s tim vmwarem spáruju všechno. v podstatě do neděle bych to měl mít hotový. nasrat.

deštivé úterý

** update 23:48 Pytle s odpadem přibývají, venku je normálně a tady máte osmou kapitolu ty mý nechutný sračky. rozhodně můžu na svoji křivost slíbit, že tak nic dlouhýho už vás nečeká. opravdu.

======

** update 12:16 Pěkně vychcanej den. Opraváři odpadů makají, zítra dojde k pokusu vytrhnou první trubku ze zdi. No sem fakt zvědavej, ale všechno zatím jde podle zasranýho plánu a pevně věřím, že projekt odpady řádně dotáhnu do konce. To si budu mastit ego, panečku.
Ještě mě napadlo k tomu včerejšímu zamyšlení o kybernetických milenkách. S nima se vlastně ani nemůže stát, že je vezmete na výlet a ona se vám někde zakecá s houmlesákama u stánku s levným alkoholem nebo s posranejma germánama, protože přátelé jejího partnera ji nepřijdou dost dobrý. Sice bude dost záležet na firmware v elektronickém mozku, přeci jen bude muset být dobře zabezpečen proti hacknutí hax0ry, ale pořád vidím jen samá pozitiva. Rád bych se dožil toho, že si na důchod pořídím umělou elektronickou opečovatelku. A klidně i za bitcoiny.

ČR se bude bránit tím, že splnění kvót znemožnila laxnost jiných. Typicky český. Žijeme přeci v zemi, kde kdejaká kunda mele hovna o tom, že život ji zkurvili rodiče, migranti, židi nebo cikáni.

manažérování

** update 22:24 Venku se ochladilo a já sem kurva rád, že je večer. Jediná výrazná zaznamenáníhodná událost odpoledne je, že sem byl nakoupit nějaký flašky s chlastem. Přesně řečeno tři, vodka, rum a tequila a teďka jak koukám na tu vodku, tak je svině nějaká prémiová od smirnova. její čas někdy přijde. z kalendáře pár věcí vyškrtáno, volali mi kolem devátý na hotline, ale naštěstí sem mohl dotyčného slušně poslat do prdele, protože ten jeho problém nebyl smluvně můj problém.

======

** update 11:58 Dopoledne sem dělal manažérskou práci, která spočívala v telefonování a ladění termínů. Samozřejmě kvůli baráku a mýmu bytu. Sem fakt zvědavej, kolik do něj ve finále vrazím, ale podle mých skromných a zjednodušených propočtů se mi rekonstrukcí elektriky a výměnou odpadů zvedne hodnota minimálně o 170litrů, což je kurva fajn. No, to sou prostě tyhle maloměšťácký starosti, protože tetovanej retard z alternativního prostředí by ty prachy raději prochlastal a utratil za hovna. To co dělám mi přijde pořád smyslupnější, než si nechat srát frndou na hlavu.

Praha vzpomíná na oběti komunismu. Zapojila se i dcera Milady Horákové. Celkem zajimavý, že Blesk zaregistroval toto smutné výročí, které by se mělo připomínat denno-denně, protože zasraní zkurvení bolševici tu jsou pořád a některý se zase oháněj slovy jako demokracie a svoboda. Nekomentujíc to, že jejich agenti a soukmenovci dodneš škodí této republice. Strašný, jak dokázali komunisti tenhle národ zdevastovat a ještě mají odvahu nasadit zasranou rudou svini Semelovou na první místo pražský kandidátky.

Paroubek v problémech. Manželka Petra tvrdí, že zneužíval jejich dceru. Jo, to je tak, když se člověk nechá oblbnout frndou, která nejde po penězích, ale jde jen po duchovních věcech jako je třeba sexy mozek. Sem si nedávno dovolil okomentovat na internetech příspěvek nějaké dívky a celé se to zvrhlo, že za poslední tři dny jsem měl v mailboxu každý ráno přes deset zpráv, každá s jednou větou. No a když sem ji potřetí požádal, aby svý myšlenky zkusila vecpat do jedný zprávy, dozvěděl sem se, že jsem jako ostatní a že patřím do ignorelistu. Pičo, tyhle internety a sociální sítě dělají z lidí dementy a retardy. Ale co se divím, na facebookový hovna bejvalky si pořád ještě dobře pomatuju a je každýho problém, že začne dávat online realitě významy, které v offline realitě pozbydou důležitosti a smyslu. Jo a minulej tejden sem vyprávěl v hospodě, jak moje bejvalka byla celostátně hledaná a furt se kurva nikdo nesmál, takže si tyhle historky raději schovám sám pro sebe.