Prújem: úterý

rehablitice

update 20:33 ať už kurva začne chcát. lidstvo čekaj změny a kdo se nepřizpůsobí, ten vyhyne.

Antarktida se otepluje třikrát rychleji, tání přinese celosvětově nevratné změny, varuje klimatolog.

======

update 19:42 kdo sype, ten maže. tahle fousatá kulturistka se toho nebojí. Věra Mikulcová: Když má člověk rozum, tak může v klidu sypat. Nezastávám se toho, jen říkám pravdu.

======

update 14:47 jo, není nadto se ve městě sjet kyselinou a užít si parádní ezoterický zážitek spojený s policejním zásahem, přikurtováním k lehátku a odvozu do bohnic. za sebe můžu říct, že sjíždět halucinogeny v přírodě zvládne a přežije kdejakej čůrák, ale takovej poctivej trip ve městě, kde na vás doráží asfalt, beton, ulice, domy, auta, tramvaje a sem tam projede mluvící autobus, to už chce koule. a vůbec takový metro pod vlivem lsd, to je vážně zážitek. úplně cítíte okolní lidi, jak se jejich komfortní zóny snaží vesrat do tý vaší, hlas z reproduktoru cosi povídá a vy jste hluboko pod zemí...

Odstrašující video mladíka v centru Prahy po požití LSD: Halucinace a zoufalý křik!

======

update 13:34 venku mezi betonem a asfaltem zase vládne saharský teplý hell.

======

update 11:38 taxem zjistil, že nejen za zneužívání nezletilých, ale i za honění péra před mladejma holkama v bazénu, se dávají celkem směšný podmínky. je zcela evidentní, že honit péro před nezletilejma holkama je mnohem bezpečnější, než těm samejm holkám nabízet domácí marihuanu ze zahrádky.

Důchodce se uspokojoval před školačkami ve žďárském bazénu. Přece byste nevěřili dětem, hájil se.

======

update 10:35 adhd, v současnosti módní a velmi oblíbená diagnóza mezi uživateli internetu. každý chce být adhd. všichni jsme adhd. je suis adhd.

======

update 10:20 okej, rehabilitace se podařilo nějak zařídit. jestli budou úplně stoprocentně kvalitní nevím, jsem realista, ale nakonec proběhl úspěch na poliklinice v malešicích. musím prostě uznat, že tahle poliklinika je sice zdravotnická továrna na peníze pacientů a pojišťoven, ale v základních věcech je to solidní továrna. nemáme si na co stěžovat.

jako vstával sem kvůli tomu asi o hodinu a půl dřív a musel sem si připomenout, že psí procházky v netradiční hodiny jsou matoucí nejen pro mě, ale aj pro čubu. praha byla dneska solidně zacpaná, autobusy zpoždění až 20 minut, kolona po celý černokostelecký až na vinohradskou k želivárně a spousty mladých turistů z německa. už mi obsazenost tramvaje připomněla předkovidový časy.

Na sídlišti je opilá mládež, stěžoval si oznamovatel. Zmátlo ho natáčení seriálu. jo, není nad aktivní občany bedlivě sledující okolí, jestli náhodou někde mládež zbytečně moc nechlastá, nefetuje, nebo dokonce neparkuje na chodnících svá luxusní auta.

polibte prdel svého souseda. právě teď.

zase úterý

update 19:05 sem docela rád, že má na sobě pohotovost kolega. celkem úleva. v tývý běžej zprávy a opět se řeší nějaký změny ve školství. co a jak děti učit, jestli je neučit větší odolnosti proti stresu a tak. no kecy, mládež si stejně bude muset v dospělosti poradit sama, jako si musely poradit generace před nimi. akorát teda nechápu, jak jsem mohl v době bez mobilů, počítačů a internetu žít.

======

update 14:22 mám takový mentální nastavení, že bych měl nejraději všechno u prdele. jenže ještě nějakej čas asi budu muset prožívat šeď nudných pracovních dní zlý krutý reality. svět jde do hajzlu a je nutný si nadcházející katastrofu prostě přiznat.

Che Ťien-kchuej je zpět. Čínský vědec, který nelegálně geneticky upravil děti, už zase mění embrya. mezitím co západní svět řeší etiku genetických manipulací na lidských embryích, země s méně kritickým přístupem k etice už dávno chystají fabriky pro výrobu dokonalých občanů a vojáků.

======

update 10:01 úterý, zkurvený pracovní úterý. bylo ráno poznat, že se do prahy vrátili domorodci ze svých letních bytů, chat a chalup. musím ocenit, že zákazníci nechali hlášení svých závad na dnešní ráno. od půl sedmý mi pípal telefon jak posranej a já díky tomu mohl prověřit, že má speciální primitivní filtrovací pravidla na exchange365 skutečně fungují, mejly přeposílají a duplicity už se neobjevují. k snídani žeru mazanec a je fakt dobrej.

Adidas zakázal na dresech číslo 44 kvůli podobnosti s nacistickým symbolem. to mě poser hlavu. 18, 44, 88. chuděry číslice.

zastavená tramvaj

update 20:50 příběh ženy chycený se zraněným kotníkem v medicinský síti. (rovnou dodám, že moje nakonec chyba byla, že sem tam předem nezajel sám, abych sjel kliniku svým zlým zrakem)

 • žena dostane od doktora poukaz na rehabilitace. sedm dní platnost.

 • obvolává rehabilitační ordinace všude kolem.

 • žádný překvapení, všude ji posílají do prdele, protože maj plno nebo není ničí příbuzná, známá, ani není influencerka, natož stará politička alkoholička.

 • pak se tedy dovolá do kliniky, tam se zeptají, jestli má poukaz a že ať klidně přijede.

 • žena jede s mužem na adresu.

 • muž přijde k celkem pěkně opravenýmu baráku, vidí nápis recepce a šipka dolů po schodech. okej, rehabilitace ve sklepě bez výtahu. první velký wtf.

 • žena spajdá k recepci, tam tři znuděný mladý lidi, zívačka, berou si poukaz a hned z nich vypadá, že to nepůjde, že ten formulář je blbě vyplněnej. druhý kurva velký wtf.

 • prostě ji dělat nebudou, protože nemůžou nebo se jim nechce. žena začíná brečet.

 • výstup po zkurvenejch schodech.

 • cesta domů, zítra je taky den, ono to nějak dopadne.

říkám to furt, lepší zdechnout rychle a na místě, než se dostat do spárů českýho medicinskýho systému. bez protekce a známostí máte velkou rudou píču. stačí, když vzpomenu, jak dlouho sem sháněl obvodního doktora či doktorku.

======

update 13:15 Jste si jistí, že to byl IS? Zacharovová napadla USA, že chtějí rukama teroristů změnit světový řád. snad třikrát se hoši z islámskýho státu přihlásí o svá teroristická práva a pořád jim je soudruzi z kremlu upírají. bejt dneska teroristou není fakt snadný.

======

update 09:54 zrovna čtu, že na průběžný autobus srazil ženu, která vběhla pod kola. jo, já se obávám, že tohle jsou všechno důsledky zbytečnýho dobíhání spoje mhd a přebíhání silnice mimo přechod pro chodce a mimo zelenou na semaforu. vídávám to každej den na vinici, kde důchodci přebíhají přes silnici k penny marketu a jejich chování se blízí chování sebevrahů. prostě do silnice skočíme, vono to nějak dopadne.

======

update 09:20 dneska sem myslel, že bude klid. v práci mě čeká pouze rozlučka s kolegou, který dnes odchází do důchodu a já mu to celkem závidím.

z letargie všedního dne mě probral vypuštěnej dav lidí a cinkající tramvaj, která nemohla projet, protože nějakej arogantní kokot zaparkoval na čůráka. zrovna, když sem vytáhl mobil, abych udělal pár fotek, odněkud se vyřítil tlustej strýc, který hned hulákal, že si ho nemám fotit jako nějakej milicionář. já mu řek, že si za to může sám, protože zaparkoval jako čůrák a když píčující píčus zalez za volant, vytáhl jsem s kapsy samolepku a nalepil mu ji na čelní sklo. opodál stojící dělníky dost pobavilo, když sem jim prozradil, že na samolepce je napsáno "parkuju jak piča". pak sem šel do lahůdek pro snídani. nejzajmavější teda na celým konfliktu bylo, že tomu kreténovi stálo za to přeparkovat a jít za mnou do lahůdek, aby mě konfrontoval se samolepkou. takže nyní o sobě vím, že jsem:

 • pomocná stráž vébé

 • milicionář

 • ubožák

 • neokomunista

 • udavač

no upřímně, tlustýmu frajerovi sem se znovu vysmál a to ho asi poněkud vytočilo, takže mi ještě začal tvrdit, že si na mě posvítí a že mě zničí. takže moje reakce byl další výsměch a poznámka, že klidně může začít svítit právě teď.

image

orakulum

update 22:13 pěkně sem se po obědě nafouknul. přišly větry a před chvílí odvanuly. bylo větrno u větrný dírky. vítr větru a svobodu větrům.

======

update 13:44 vítej zmrde, vítej v prdeli. v prdeli v neděli, v prdeli v pondělí, v úterý taky v prdeli. celý týden v prdeli, každý den, obden, večer, ráno, za světla i za tmy, svět obrací se v prdeli.

v televizi na čt24 nějakej úchyl vypustil před mikrofony schillerovou, havlíčka a juchelku. mám vypnutý zvuk, tak přemýšlím, kolik asi juchelka váží, jestli je vyžranější než schillerová a proč se havlíčkovi říká mluvící hlava. tohle období s babišem v politice je stejně špatný jako období s milošem zemanem ve funkci prezidenta. čím větší čůrák, tím víc imponuje čůráčím hlavám voličů.

======

update 12:55 strana plná debilů má vždycky bolestivý tiskovky. dlouhý hovna o dlouhých hovnech pro naše debilní spoluobčany s hovny v hlavách. vždycky přemejšlím, jestli ta bloncka, která postává vedle okamury a která vypadá jako živá nafukovací panna, šoustá jen s předsedou nebo rovnou bere celý předsednictvo.

Dcera Bruce Willise odhalila vážnou diagnózu: Má ji od dětství, zjistila ji loni v létě! už sem myslel, že diagnoza autismus není nic, co by stálo za zmínku v médiích. vždyť tuhle poruchu má dneska diagnostikovanou kdejakej debil a těm lidem to život nezmění. pořád zůstanou divný s divným myšlením a chováním. víte zmrdi, já o tom něco málo zkurveně vím. trváte si na posraných stereotypech, někdy něco napíšete a primitivní hloupí kokoti to nepochopí. situace k posrání.

======

update 12:43 kdyby umělo moje hovno mluvit, mluvilo by stejně jako tomio okamura? doufám, že ne.

======

update 11:39 dnes ráno jsem potkal vůz značky Tesla, kterému fungoval blinkr. Nicméně to auto nebylo vůbec slyšet. Vyloženě nechápu, proč Brusel nedonutí Elona přidat do jeho elektrovozů mp3 přehrávač s nastaveným zvukem motoru. Tichý auto je dobrý auto, ale občas vnímám problémy. Co budou dělat slepí lidé na přechodech, kteří se orientují jen podle zvuku?

======

update 11:08 všimnul jsem si, že patrik nacher má větší kozy než alena schillerová.

======

update 10:17 jamil s tamilem mi vysvětlují, že oracle cloud vmware solution je přesně to, co chce každá firma mít. je to tak easy, že pouhým stiskem tlačítka přenesete šest virtuálek ze zákazníkovy sklepní serverovny do oracle vmware cloudu, byznys pojede dál, všichni budou šťastní a mírový tanec přátelství v trávě smáčené kapkami vodního štěstí neustane. a to vše samozřejmě za pouhé drobné předplatné po dobu, po kterou budete chtít tančit pod rozkvetlou duhou. dokonce root heslo bude vaše heslo a ne sluníček z oraclu. nadnárodní korporace mají evidentně plán, jak udělat všechny lidi šťastný ve virtuálním digitálním budelíp ráji.

======

update 09:32 čeká mě online seminář od oracle. já se hlásit nechtěl, ale paní jednatelka mě přinutila, že prý si musím ten obchodní semenář poslechnout. vůbec netuším jestli z toho něco budu mít, ale rozkaz od nejvyššího vedení provedu.

ráno sem s úlevou zjistil, že nenechávám na matraci a oblečení krvavý fleky. záda tedy mám čistý, stehy nepopraskaly a k úniku krvavý barvy nedochází.

s kolegyní recepční jsme v práci sami. obchodní oddělení je po obchodních schůzkách a naše malá technická skupinka je převážně ve zdravotním rozkladu a jeden šel k zákazníkovi. v kanclu tedy hniju sám se svými stehy na zádech. u jednoho kolegy sem včera zaregistroval jeho oblíbenou zábavu, kdy po společném oddělení kolegovi z vedení oznámil, že doma samodiagnostikoval u kluka nějakýho mono, stereo, entero, nano koka nebo tak nějak a půjde k soudružce doktorce na výtěry. já nevím, prcám.

okej, právě sem zjistil, že seminář poběží přes zoom, který nemám nainstalovaný.

Musk přiznal užívání ketaminu. tyvle, to je zase překvapení. o tom, že fetuje si už dlouhý roky štěbetaj modrý ptáci na internetu. já osobně musím říct, že elon je mrdka a sociální sítě jsou pro mrdky. napíšete kreténovi s vytetovaným putinem na péru, že by měli oba chcípnout, kretén vás nahlásí a tým vysmaženýho elona vám dá banán, protože přeci budujeme všichni společně mírovou sociální síť, kde se mají všichni rádi a tančí spolu v kruhu na louce pokrytý ranní rosou lásky, míru a přátelství. naser si čůráku.

Jak Babiš shání opravdové „kompro“? Otázky na Lipavského byly slabý odvar. nojo, dneska budou mít svině z estébáckýho hnutí agenta Bureše ve Sněmovně několikahodinový mírový projevy o tom, jak soudruh Bureše všechny miluje a jako jasné slunce prosvěcuje zářivým blahem zemský ráj to na pohled. situace není ideální, ale naši debilní spoluobčani s hlasovacím právem jsou již natěšení naházet Burešovi hlasy, jen aby nasrali zasraný sluníčkáře, havloidy a libtardy z pražský kavárny.

Šokující krádež: Vyřezali podlahu továrny! 245 tun kovu muselo odvézt 12 kamionů. tak doufám, že se zlodějům krádež vyplatila a nemuseli doplácet.

tak a teď běžte zmrdi do hajzlu, kde si počkáte na další můj zbytečnej debilní příspěvek, kterej vám život rozhodně nezlepší.

nevolte svině

update 20:30 Policista sehnal kamarádovi kokain a šňupal s ním. U soudu skuhral, že nechce přijít o práci. ale to je moc povedenej příběh :D

======

update 13:01 ok. pohotovosti budem točit po třech týdnech. jako bude to masakr, jeden chybějící člověk ve čyřčlenným týmu je průser, ale musíme to nějak dát. fakt doufám, že nelehne někdo další.

======

update 12:02 Ficova vláda chce zrušit veřejnoprávní televizi a nahradit ji novou. slovensko je v píči, je mi líto všech normálních slováků a fico se posral, když chce mezi 23:30-00:30 vysílat v televizi jen hymnu. no asi aby měli opilí proruští dezoláti při čem onanovat.

======

update 11:28 začíná to bejt čím dál tím lepší. kolega, kterej je vadnej na záda, má přeci jen nakonec nějakej tvrdej průser s plotýnkou. prej ho rozhodně čeká operace a my ho nejspíš pár měsíců neuvidíme. jo, holt stará firma se starejma zaměstnancema má rychlej poločas rozpadu. největší průser není prohazování pohotovostí, to nějak zvládneme, protože nikdo z nás už nepaří a nechlastá jako ještě před 15 lety, ale průser je zákazník, ke kterýmu pravidelně chodil. já ho nesnáším a nechci tam chodit. nicméně asi budu muset. fakof.

udělal sem trapnej politickej leták, kterej žádnej úspěch nesklidí. nicméně chci touto parafrází z dob prezidentský kampaně ovara ovaroviče zemanoviče naznačit, že mě sere ten zasranej komunistickej sráč babiš a že mě sere skoro polovina naprosto tupýho národa, která tuhle ruskou filcku z agrofertu obdivuje. naser si ty komunistická estébácká kundo!

image

badabum

update 21:09 zemřel pavel zajíček. rip dg307.

======

update 20:00 návštěva zvířecího doktora dopadla na výbornou, čuba nikoho nesejmula a injekce s vakcinou si ani nevšimla. ještě netuší, že ji čekaj hnusný odčervovací tablety, kterými někteří placatozemci léčili kovid.

======

update 15:33 firemní porada úspěšně proběhla a sem rád, že je za mnou. za chvíli půjdu domů.

viděl sem v televizi malej kousek tiskovky babišova debilního hnutí a musím konstatovat, že se alešovi juchelkovi podařilo vyžrat do solidní jateční váhy.

======

update 11:26 odeslal jsem státu daňový přiznání. přiznal jsem se dokonce k tomu, že chci zpět nějaký drobný. tak uvidím, jestli státní svině nebudou mít problém. nechci zpět až tak moc, jen blbý necelý tři a půl litry. hypotéka se blíží ke konci a holt úroky jsou nula nula hovno.

včera, při cestě do centra na staromák, chtěl sem jet z olšanskejch hřbitovů tramvají číslo patnáct. asi zhruba po dvaceti minutách čekání, kdy nepřijela ani jedna, jsem nasraně nasedl na jedenáctku a jel dolů vinohradskou na václavák. jako musím říct, že sem celkem rád, že nežiju v centru prahy, protože václavák je furt stejnej shit. u mekáče u koně furt hromady hnusných smažek, žebrající bezdomáči a fetky hrající si na žebrající bezdomače byli přítomni po celý trase od muzea k můstku, míjel jsem všelijaký debilní obchody s debilníma suvenýrama z prahy, alkoholem, cbd a různých hhc* variant, obchody s hadrama jejichž značky jsem nepoznával a spousta čmoudů necikánskýho původu. někteří čmoudové byli oblečeni v modní pyžama a obuti do plastikových pantoflí, to mě jako docela fascinovalo a největší skupinu tohoto módního zvěrstva sem míjel u duplexu, což je slavná diskotéka pro mentálně slabší plastový bobiny a jejich frajery s mozky vymlácenýma v mma ringu. nic pro mě a asi nic pro vás. dojdete k můstku a narazíte na další vysmažený čůráky, z nichž někteří měli fakt odporný hlasitý záchvaty. mezi dalšíma čmoudama prokličkujete na staromák, kde uděláte nutný věci, pozdravíte partu a pak jdete ke kotvě na tramvaj směr domů. v tramvajovým vagónu se posadíte na sedačku a spolu s další pražskou chudobou jedete domů. na zastávce hlavní nádraží přistoupí vymletá smažka s báglem, která vyřvává, jak spacifikovala moldavskej geng. říkáte si "wtf píčo" a chytám v kapse nůž, protože vidíte, jak jsou dívky a ženy před vámi dost nervozní. tipuju si, že vyfetovaná kunda z feťácký zastávky hlavák míří na další feťáckou zastávku floru a samozřejmě se nepletu. dívkám a ženám se viditelně ulevuje, když vystoupí. dojíždím k vozovně strašnice, kde akorát můžu zamávat tramvaji směr domov, takže vyhrává pěší chůze místo čekání na další spoj.

image

image

image

image

======

update 09:39 omajgot, mě bolej nohy. včera večer sem jel z centra do strašnic, ujela mi u vozovny strašnice tramvaj směr domof a tak sem měl dvě možnosti. buď čekat 17 minut na další nebo jít prostě pěšky. tak sem si říkal "dojdu na další zastávku a tam uvidím". doplácal sem se tímto stylem až domů. ale jo, viděl jsem kus starý party a stálo mi to zato.

Zákaz HHC se blíží, už se objevují alternativy. Vobořil i experti prosazují regulovaný trh. hhc mě nesere a ani nebere, sračky nehulím.

Šéf odborářů KOVO: Se Středulou jsme nezaplacené příspěvky řešili i neformálně. Měl si to hlídat ale sám. Čůrák, podívejte, odborářskej čůrák! A tohle zmrdství by chtělo diktovat dělníkům, jak tvrdě mají pracovat a kolik mají odborářský mafii odvádět, aby mohl odborářskej předák brát svých sto litrů měsíčně.

přechody pro nechodce

update 15:28 je praze je schůzka premiérů v4, osobně si myslim, že v4 je dávno mrtvá a utvrdil jsem se v tomto názoru, když sem slyšel mluvit Fica pro ČT. Je to chcimír, který chce mír, ale jak donutit rusko, aby se stáhlo za mezinárodně uznávaný hranice zpět do svýho prasečáku prostě neví. na jeho hovna o vzájemným zabíjení slovanů zvědavej nejsem, protože ty šikmovoký slovany z dálný sibiře, co vypadaj jak tomio okamura, ukrajinští slovanští potomci rurikových vikingů zabíjí přes dva roky. mě už z týhle panslovanský teorie neuvěřitelně bolí hlava, to je taková slovanská sračka pro debily.

======

update 12:53 když vidím skupinu "minibazárek pro bezva maminky", tak si představím matky, který celé dny sedí na sociálních sítích, nevaří, neuklízí, serou na vlastní děti a všude vykládaj, jak maj těžkej život.

======

update 11:41 komentáře k dnešním mediálním sračkám všech chutí.

Průlom: V Německu nařídili uprchlíkům pracovat. kdyby to bylo jenom na mé maličkosti, hned bych nařídil českým dezolátům, flastencům a chcimírům v žoldu Kremlu povinnou pracovní docházku. už mě nebaví těmto nepřizpůsobivým vydělávat na dávky. oni si jezdí v týdnu po demonstracích a já musím chodit do práce. tak to nasrat, zmrdi.

Honzík (4) má podezření na autismus, trápily ho záchvaty vzteku: Rodina marně sháněla školku. pokaždý, když čtu takový dojemný článek o dětech se záchvaty autismu, se musím ptát, kdo se o tyto děti postará, až budou dospělé a při síle. jejich rodiče zestárnou, přijdou o energii, dřív nebo později zemřou a děti přijdou o stabilní komfort. kdo se bude o tyto autisty starat?

Středočeský kraj zmodernizuje MHD. Fixní jízdní řády nahradí mobily a AI. trošku se bojím toho, že v blízký budoucnosti bude nějaká AI zkoušet kecat do mýho zkurvenýho života.

CEO Nvidie: děti už se nemají učit programovat. z tohoto článku mně vychází jenom jedno vysvětlení. AI od Nvidie už umí naprogramovat sebe sama a tudíž lidi nejsou k její existenci nutní.

======

update 09:27 je mně stále záhadou, proč řidič stojící autem na přechodu pro chodce a čumící do telefonu chytne hroznej záchvat, když mu s úsměvem ukážu oba palečky vzhůru, že ho lajkuju jako naprostou jedničku. každej chce mít přeci na sociálních sítích co nejvíc pozitivních palečků.

klid

update 17:58 nějak se nám u psího parku přemnožily sdílený kola, ale takovým způsobem, že se nedá kolikrát projít a stojí i na záhonech s veřejnou zelení. takže sem se zachoval jako správná pomocná stráž vébé neboli uliční udavač a poslal na radnici zvídavý dopis, jestli jim to přijde úplně v pohodě.

======

update 14:50 V Česku se znovu našla invazní sršeň asijská. Svezla se v kamionu z Francie. kde je pitomio okamura, kde je doktor broukolog konvička, kde je široká jana volfová, kde je Милош Земан, když je potřeba bránit hranice před cizáky?

======

update 13:29 skoro všechno jsem dneska udělal a dodělal. tedy to, co bylo nutný udělat a dodělat. potřeboval bych dovolenou.

======

update 09:13 včera byl ve městě solidní klid. co všechno se vrátilo s odjezdem pomatených ušatých traktoristů sedících v dotovaných strojích:

 • otázka co je horší v mhd. páchnoucí bezďák, vysokofrekvenčně ječící dítě nebo důchodkyně slizce usmívající se na dítě v záchvatech?

 • zácpa na želivskýho

 • debilové ve vozech značek bmw a mercedes, kteří serou na blinkry během odbočování. tyvle těch kreténů ale dneska bylo.

třináct úterý

update 13:36 Má přístup k policejním spisům? Premiér Fiala zveřejnil zvláštní shody okolností kolem Babiše. prasárna, kterou komunistická svině Babiš směřuje proti premiérovi Fialovi, smrdí starými estébáckými metodami dehonestace oponentů a nepřátel státu. Tak jak naznačuje starej Kalousek, i já jsem přesvědčen o tom, že sběr potenciálně kompromitujících materiálů a vytváření složek je tradiční metodou lidských sviní.

======

update 12:59 už druhej den mám k obědu zelňačku, ne že by se mi nepovedla, ale všechno se jednou přežere.

======

update 10:37 jde to, jak jen to může jít. dorazil vozejk, tak snad bude sedět, ještě sem ho neviděl.

Hokejový skandál mezi Rusy a Bělorusy má dohru. Mezi přáteli nepřijatelné, ozývá se z Minsku. bělorusové dělaj překvapený, že se rusové chovaj jak zmrdi. :D

Tvrdík odešel z klíčových pozic u Číňanů, soustředí se na Tykačovu Slavii. čínská prostitutka, člen strany přátel organizovanýho zločinu a rozkuřovač zemanovců má novýho zaměstnavatele. od dob krachu ČSA jsem přesvědčen, že Tvrdík je oportunista, zmrd a obyčejná lidská svině.

haha hhc

update 19:58 byl sem na kontrole na kožním, kde makaj až do pozdního večera a chtěj do mě řezat. no co, nedá se nic dělat, je to taková příprava na posmrtnou pitvu. cestou domů sem čekal na přechodu až mě někdo pustí. projelo několik aut s českými espézetkami a nezastavil z nich nikdo, ale ukrajinka v autě s ukrajinskou espézetkou mně dala přednost. je jasný, kdo je tady dezolát.

======

update 13:10 dlouho nebyla zhulená autorská tvorba. tak teď takový střízlivý obrázek zhotovený pod dojmy z brífinku ruský bakteriální strany plný debilů tomia okamury.

image

======

update 10:19 Studentka z MIT vymyslela, jak hrát Doom na displeji ze střevních bakterií. Nutno dodat, že herní zážitek není ideální… jako tohle asi bude nějakej čas lítat internetem, protože koho by nenadchla představa hrát dooma na displeji z hoven. nicméně vzhledem k tomu, že lidstvo debilizuje a je schopný přečíst zhruba tak jen titulek do délky 250 znaků, už si nepřečtou, že se jedná pouze o simulaci napsanou v pythonu.

======

update 09:42 poslední dny pustím zpravodajství na čt a jedou furt hhc. teď právě studio 6 a zase nějakej záchranář řeší hhc. jo, tahle epidemie syntetickýho kanabinoidu je důsledek, že je stále thc na seznamu zakázaných látek. jak bych tak řekl, mám už asi v píči, protože za tohle si můžou lidi sami. lidi jsou prasata, chtěj bejt zmaštěný a je jim vlastně jedno z čeho. lidi rádi žijou v opojení, aby neviděli, jakej zkurvenej prasečák kolem sebe dělaj. lidem je u prdele, jak jejich vlastní okolí vypadá a kdyby neexistovali debilové, kteří rádi občas uklízí domy a ulice, topili bychom se v odpadu a sračkách.

byl sem na jiřáku. běží rekonstrukce a asi pár let poběží. stavil sem se u pekaře, ale moji milí zmrdi a šmejdi odpadní, tragédie. pečivo skvělý, luxusně drahý, fronta plná mladých designových lidí, mezi kterými sem byl jediný chudák bez telefonu v ruce. nějaká šikmovoká asiatka si dokonce fotila i stojánky s čerstvě vyndaným horkým pečivem, jakoby viděla pekárnu poprvý v životě. jiřácký matky serou na slušnost a se svejma spíčenejma harantama se cpou do obchodu i když lidi vychází. kurva, tak nejdřív nechám lidi vyjít či vystoupit a pak se seru se vstupem nebo nástupem.

osobně myslím, že pro spásu planety by bylo nejlepší vyhynutí lidskýho druhu. kromě zničenýho světa po lidech nic nezůstane a ani by zůstat nemělo.

image

image