Prújem: úterý

učení

** update 21:29 no učim se. nicméně mě docela zaujal tento bizarní příběh myslivce, který na šibeničním vrchu zabil svoji milenku a jejího milence. přičemž podle zpráv na nově měl snad ještě jednu milenku doma. ty vole, to nevymyslíš a mě se hned vybavila myslivecká reklama na kofolu, jakože když ji miluješ, není co řešit.

======

** update 12:05 začal jsem se učit na zkoušky, včera zavolal elektrikářovi a ještě musím nakontaktit řemeslníky. proces vyřízení hypotéky hotov a peníze včera odeslány. zvládli jsme to na jedničku. já si prostě furt myslím, že když jsou dva lidi normální a choděj normálně do práce, že zvládnou fakt hodně a můžou se mít dobře, i bez nějakých debilních keců.

daň z nemovitosti

** update 11:26 kolegyně z účtárny je kovid negativní. venku od rána sněží a vypadá to, že nějakej čas asi sněžit ještě bude. prahu nejspíš čeká kalamita. vypadá to, že nám vedení zruší stravenky a budeme dostávat stravenkovej paušál. hodně mi to připomíná starý časy, kdy si člověk mohl za stravenky koupit pár lahváčů a cíga a takový dělňasové jistě tuto možnost ocení.

======

** update 10:50 minulý týden jsem si počítal výši daně z nemovitosti za novou chatu, u který se budu muset přiznat finančáku v kutný hoře. normálně jsem ji počítal ručně, sám si vyhledal platební koeficienty, ze kterých mi vypadlo nějaký číslo. brácha mi pak poslal odkaz na online formulář, do kterýho jsem před chvílí naházel všechny údaje a výsledek jsem získal naprosto totožný. jsem kurva furt dobrej!

krematorium

** update 11:31 tyvle, je úterý a mě se nechce naprosto vůbec nic dělat. v ostravě nestíhá krematorium spalovat zemřelý a počty nakažených s mrtvými rostou. do hajzlu, už aby zeman chcípnul a babiš šel do prdele.

práce pro barák

** update 13:55 no mohl sem si čtvrteční homeoffice vymručet soukromě a kolegům jen oznámit, že ve pozítří zůstávám doma. ale já jsem řekl ne a domluvil homáče pro nás všechny techniky. no myslíte, že mi někdo z kolegů poděkoval, že budou moci zůstat s manželkami doma? ani náhodou :D

======

** update 10:36 včera sem udělal poslední nutný věci pro barák, hlavně nový smlouvy a oběhl jsem vodoměry. jak byli lidi víc doma, spotřeba domácností stoupla, takže v Praze zdraží zase voda. Prostě zmrdi. Tyvle, v práci sme všichni technici, kromě vedení a našeho debilního epidemiologa, takže sem ředitelovi napsal prosbu o čtvrteční homeoffice. epidemiologická situace je dost na píču, ale emhádé bylo příjemně vylidněný.

dva typy lidí

** update 14:37 u nás v práci jsou dva typy lidí. jeden typ jde kolem boxu na papír a oznámí, že do něj nějakej blb hodil bublinkovej plast. pak tu máme druhej typ lidí, který plast z papíru vyndá a přendá do správnýho boxu. a takhle to je v tomhle státě se vším. lidi maj hromadu keců, ale udělat kus práce, to ne.

Důchodkyně omylem vyklepala z okna téměř 170 000 korun. tyvle, to je blbá kráva....

hypotéka

** update 10:38 musím si poznamenat, že žádost o párset tisíc v hypotečním úvěru je strašlivej oser. Ověření původu a prodej bitcoinu bylo zkurveně stresující, ale nebyl to oser, jako v případě hypotéky. Už je to naposledy, co tímhle procesem procházím. Další už nikdy nebude. V Praze je plno lidí, tramvaje jsou narvaný, hospody taky. Jsem zvědavej na novoroční průser.

školení

** update 12:31 jedu certifikační školení. solidní masakr. clustery a tak.

americký sen

** update 18:59 americkej sen je pro mě přijít někam s holou prdelí a vydělat. díky bitcoinu můžu prožít svůj malý americký sen, protože sem z hovna upletl zlatej bič a vrážím část zisků z bitcoinu a celý dědictví po tetě do druhýho bytu. teď už to snad můžu říct, rezervaci mám zaplacenou a snad se nic už neposere.

listopad 17

** update 20:38 václav havel byl, je a bude můj prezident. to říkám jako husákovo dítě, který považuje klause a zemana za sráče.

zkurvenej příběh

** update 12:01 no jo, život píše zkurvený příběhy. kruh se uzavřel a páteční sebevrah z metra má souvislost se včerejším nálezem zavražděný mladý holky.