Zplozeno v období: úterý

hromáždění

** update 22:30 během venčení jsem rozšlápl prvního letošního šnečka. křupnutí malé ulitky je charakteristický jak zvukem tak pocitově podrážkou. jaro je tu.

======

** update 21:19 nastaly drobný změny v plánech školení, začínáme až zejtra, taxem lepil obálky a rozesílal pozvánky. za měsíc shromáždění. zkusil sem si ho naplánovat zase na pohotovost. přečet sem kus svý sračky a sleduju jedním uchem smrtonosnou past 2 s willisem, kde má ještě vlasy.

zkouška

** update 22:55 To je kurva den. Mamina bude snad v pořádku, ale jasný je jedno. zkurvený schody v baráku, já sám je nesnáším. zejtra budu vedět víc, až bude mít po vizitě, ale běhá ve mě takovej divnej vnitřní pocit z toho co říkala, že měla kurva štěstí a nerozkřápla si lebku.

Zeman žaloval „svini“ kvůli rakovině. Jeho právník s žalobou o pět milionů cukl. Tak má miloš raka nebo nemá? Otázka, která není za milion.

Eskalátory na Nádraží Veleslavín začnou jezdit pouze z metra ven. Haha Praha

Zacyklený obchod a hora dluhů. Hodně zajimavý čtení o tom, s jakejma soudruhama se Miloš vlastně zaplet a jak to má CEFC a Tvrdík. Já bejt v jeho kůži, tak už do Číny nikdy nejedu.

======

** update 14:05 No, certifikaci sem udělal, frajer nám pěkně naložil a řek, že zkontroluje maximálně půlku otázek, že tý druhý půlce musíme věřit. Inu, učení se vcelku vyplatilo. Dneska ráno volala mamina, že je v nemocnici, protože spadla na schodech. Ach jo.

pokračuje školení

** update 22:24 Hm, dvě takový poznámky zaznamenání hodný. Za prvý, oproti včerejšku je docela hic. Za druhý, chleba, kterej sem koupil minulý pondělí, přežil můj odjezd na venkov, sice už je natvrdlej a okoralej, ale furt dobrej. takže mi vychází, že v pekárně buďto maj nějakou solidní konzervační chemii nebo pečou poctivej chleba. a to ho mám jen v utěrce a chlebníku.

======

** update 21:22 Mám posunutej tejden, myslel sem, že už je středa. Dneska začalo další z mých hpe školení, tentokrát na tři dny. Jako musim říct, že mám v hlavě slušnej brajgl. Hromada informací, který musim utřídit. V podstatě to byla jediná událost dneška. Lepší než řešit kundoviny. Přečet sem půlku další kapitoly, abych aspoň chvíli myslel na nějaký normální sračky.

výtuh

** update 22:48 Zabil sem večer učením a čtením svý sračky. navíc mám pocit, že až dneska má konečně tara srovnaný svý vnitřní procházkový a krmící hodiny s mejma letníma hodinama.

======

** update 14:24 Přestalo chcát, vysvitlo slunce. Jsem po jídle, v práci vládne klid a mír.

Policejní šťára na obraně a vnitru. Má jít o softwarové zakázky. Ty vole, to zas bude haló.

Naše děti hořely a my se jen dívali. Nějaké povídání ze země, kterou některá hovada obdivují.

======

** update 10:54 Včera se večer nějak posral a já totálně vytuhnul. Asi sem nejspíš dospal hodinovej nedělní výpadek a přestalo mě bolet koleno. Vzhledem k aktuálnímu počasí je jasný, že víkendová bolest signalizovala klasicky změnu tlaku. Vlastně sem i dneska tak nějak zaspal a navíc ještě nějak divně jezdilo mhd, takže sem marně čekal na tramvaj číslo 13. Venku prší a je hnusně.

Zemanův úkol pro BIS o novičoku není podle Šlechtové zbytečný. Karel má jasno. Sice jeho šéf agent Bureš ve výslužbě leze doprdele bruselským fašistům a tvrdí, že rusko lže, ale přesto se Karel posere a leze do prdele Milošovi.

Tomio je jako můj bratr. Prošel si peklem, proto neudrží nervy na uzdě, říká ideolog SPD Večerníček. Pičo, to je materiálek. Večerníček je solidní debil a Okamurův teplý bratr. Absolvent osmi tříd základní školy a student university ulice sází hospodský moudra. Musím říct, že sem si v poslední době opravdu ujasnil, že zasraný vzdělání je potřeba a je prostě rozdíl mezi člověkem, kterej do 25let svýho života studuje po školách a člověkem, kterej je blbej jak alternativní ezopíča. SPD je solidní strana zasranců a debilních ba až retardovaných mentálů, proti nimž je jakýkoliv chovanec Jedličkova ústavu naprostým einsteinem.

bych sral

** update 22:33 Vyvenčeno, večerní akce "aktualizace u zákoše" v plným proudu. zkurvený chvíle nervozity.

Rjabkov: Bouře v Praze nezakryje fakt, že ČR může vyvíjet jedy. Posraný rusáci, ti už fakt nevěděj s kym by vyjebali. von si to miloš s vladimirem vyříká, to je jasný.

======

** update 12:38 Byl jsem si pro oběd. Tradičně v jídelně pro chudý na radhošťský, respektive ne pro chudý, ale normální lidi. Je to takovej ten podnik, kam byste píču z undergroundu nevzali, protože by musela jíst společně s dělníkama, důchodcema a vůbec všelijakejma obyčejnejma lidma. A na to sem vám alternativní kundy zvysoka vyserou, protože masíčko z přeštických prasátek tam fakt k dispozici není a brokolici dávaj skoro do všeho zapejkanýho.

Čínské bajky IV.: Zatčeného Jie přivedl k čínskému prezidentovi Zeman. Pokud ste do teďka měli pocit, že je Zeman obklopenej samejma kriminálníkama s amatérama, tak po přečtení tohodle článku možná dospějete k názoru, že nejchytřejší na Hradě byl forejt, proto na něj raději vytáhli drogy a šukání chlapečků.

======

** update 09:20 Bych sral, konečně sem potkal dneska po dlouhý době revizory a voni mě ty svině nezkontrolovali. Přičemž vzali skoro celej vagón.

dopravní situace

** update 9:13 Pro mě je dopravní situace v praze úplně v klidu. sednul sem do tram 13, která mě dovezla relativně včas až na jiřího z poděbrad. na vinohradský je kolona, kolega z letňan dorazil v pohodě, uvidim co mimopražští. nikdo z nich tu není, dá se předpokládat výmluvička na ucpaný dopravní tepny. no jo, je to těžký bejt náplavou a jezdit do prahy jenom za prací. tak snad si voliči uvědomí, že když vám slovenský agent stb vnutí zpovykanou slověnu za primátorku, jedná se o cestu do píče. jinak svítí slunce a je pěkně hnusně.

březnovej sníh

** update 22:29 Každopádně, jestli je týpek v nemocnici, tak to nebude na dva dny. během venčení mi došlo, že budeme muset najít náhradní řešení, pokud ve firmě chtějí mít do konce dubna tři certifikovaný lidi. pičo, po několika týdnech relativního klidu se jeden stres přeměnil v další stres. klasika práce v it, dny a týdny nudné stereotypní práce, kdy se mozek flákáním vypne a pak období stresu, kdy mozek musí okamžitě nahodit výkon. mám takový divný podezření, že tyhle stresy se podepisujou na každy a dřív nebo později někdo odpadne. i můj šéf už má srdeční příhodičku za sebou a dokážu si představit, že stres a chřipky může bejt smrtící kombinace. jednou budou choroby ajťáků normálně hrazený pojišťovnou a budem dostávat superčistý prášky se skvělejma chemkama proti všelijakým neduhům.
teď to vynahrazujou jenom peníze a v podstatě pracovní pohoda, na kterou si například taková frnda snadno zvykne a pak je hrozně rozhozená, když partner jednou za čas propadne stresu. má blbý poznámky typu "ses dlouho flákal, teď máš trochu práce a hroutíš se", místo aby sklapla, podpořila druha, protože ví, že stresy jsou přesně to, co vydělává na chvíle klidu. nějak se ty desetitisíce musely zaplatit.

======

** update 21:03 No, pičo, kromě toho, že komunista ondráček označil demokracii za žumpu, roztál sníh a voda nejspíš zmrzne, sem se pozdě odpoledne dozvěděl, že všechno co bylo naplánovaný na následující tři dny padá. týpek, kterej nám měl dát do hlavy zkušební nalejvárnu šel do nemocnice na nějakou kontrolu a rovnou si ho tam nechali. tak doufám, že nenastane průser nějakej, je to fajn chlap.

======

** update 11:22 No ty krávo indická, ráno otevřu zkurvený oči, rozhrnu závěs a venku zasraná chumelenice a očividná kalamita. Bomba vzhledem k tomu, že je zasranej březen. Hafina byla spokojená, báby pejskařky si chtěli povídat o počasí a mě bolí hlava. V práci sem sám s kolegyní recepční, od zítra do pátku bude v kancelářích sama. Jediná výhoda tohoto počasí je, že konečně můžu pořádně otestovat bundu a boty, protože letošní zima v praze byla zasraná nuda. čeká mě oběd a pak jdu do píči.

vaginální napářka - pokud ste si dodneška mysleli, že vaginální mapovaní pomatenou yamunou je úplný maximum ezodemence, tak vězte, že nikoliv. dneska sem díky internetu objevil doslova další ezopíčovinu. Vaginální napářku. Za dva a půl litru dostane taková ezopíča hrnec v původni ceně 480kč, desku z překližky s otvorem na píču a nějakou směsku sušený trávy. Blbý je, že blbejch kund bude plná prdel vody, takže asi tyhle ezošamanky meloucí ezohovna budou mít solidní byznys. Jako za mě je jasně daný, že taková ezokunda rozhodně nepřekročí práh mýho bytu. Jo a prej existuje i napařování koulí a prostaty pro ezočůráky.

výměna disku

** update 21:00 Vadnej magnetickej disk v notebooku nevyreklamovali, tak sem koupil 500GB Intel SSD. Takže reinstaluju a očividně už něco funguje.

pré myší

** update 22:39 mám takovej pocit, že sem pojišťovně poslal špatný lejstra, respektive neúplný. no se ozvou kdyžtak, aspoň uvidim jak všechno kontrolujou. k večeru sem měl krátkou návštěvu se psem, musim říct, že tara byla úplně hotová, až sem sám čuměl a zbytek dne sem zabil čtením svých sraček. jediná zajimavější informace dnešního dne je, že sem asi konečně našel logickej důvod, proč máme od psů zechcanej barák a vchodový dveře, přičemž okolní nejsou. fakt nad tím přemejšlím nějakou dobu a konečně mi to došlo, mladej pes nových nájemníků na patře. stejný jako u bílýho psa sousedů, stejně jako s černým likvidátorem, kterýho sem kdysi hlídal, stejný jako s tarou. tyhle mladý psi chčijou hned jak vylezou ze dveří a všechno okolní psí zvěrstvo na to prostě musí reagovat. takže až někde uvidim zase zechcanej barák uprostřed ulice, v domě je štěně. jinak fakt nevim, co dalšího k obyčejnýmu maloměšťáckýmu služebnímu dnu nachcat.

======

** update 11:13 Tak prozatím vyřešena pojistka pro barák, odesláno šnečí poštou potvrzení o zaplacení pojistky a vyklikána nějaká posraná vmware webová certifikace. Ještě štěstí, že mi kolega poslal screenshoty správných odpovědí. Zítra mám na brumlovce v hp celodenní sezení. tak snad budou chlebíčky, bagetky a přeslazený limonádičky.

česká zkurvená

** update 23:08 večer sem zabil čtením svých vlastních sraček a přemejšlením. dneska sem mluvil s panem odpadníkem, konečně se začne dělat spodní byt. žádnej průser, ale sem zvědavej, co se tam vymyslí. už mě trochu z týhle akce bolí hlava.

Freemaily Economie filtrují zprávy s odkazem na dezinformační weby. Může za to antispam. Nedávno sem na to narazil, že centrum používá nějaký externí antispam řešení. lol

======

** update 15:11 Slováci maj jasno. Andrej Babiš alias Bureš byl agentem STB. Očekávám, že se dočkáme prchalovského sračkometu ve stylu "učelovka, lži a kalouskova mafie".

======

** update 11:50 pošta. dneska sem rozesílal vyučtování energií za byty, rozeslat mejly a klasický dopisy. pičo, vlezu na poštu, u jednoho okýnka nějaká důchodkyně, která pouštěla jiný důchodkyně, že toho prej jako má hodně, u druhýho okýnka nějaká tlustá zpomalená kráva, která vytahovala z tašky balíky dopisů a furt opakovala, že je poslední. Je neuvěřitelný, jak ve mě návštěva pobočky český pošty zanechá špatnou náladu. Zvlášť, když si ve frontě musím prohlížet všechny ty losy, prezervativy a valentynský srdíčka, který se pošta pokouší prodávat.

Hledá se Vojtíšek. To je ta včerejší nechutná reportáž o kundách, který vybíraly peníze na neexistujícího chlapečka s rakem.

Český internet slaví 26 let. Jak se to vlastně celé přihodilo? Dnes malé výročí, věnujme chvíli lítosti všem dementům, kteří se v současnoti na internetu vyskytují a trousí hovna všeho druhu.

Mapa exekucí: Téměř desetina lidí nad 15 let má v Česku exekuci. Každej desátej člověk v týhle republice je finanční negramot. Vzhledem k tomu, čím vším sem prošel já a co všechno sem musel vyřešit a zaplatit, mi těch dementů líto není. To je prostě důsledek, že kdejakej kretén si chce žít nad svý poměry a největší průser je, že takovej člověk táhne ke dnu i svý okolí včetně partnerů. Bez výjimky.