Zplozeno v období: úterý

teta

** update 23:03 pivo, rum a tráva.

======

** update 14:42 byl sem se s bráchou podívat na tetu. byla nadopovaná morfiem, spala a těžce oddychovala. myslím, že je pro ni dobře, že sní opiový sny, protože realita už pro ni není rozkvetlý údolí. přestože sme měli fakt divnej vztah a nestýkali sme se, nezaslouží si pomalou smrt udušením. ani sme ji nebudili a přijdeme zítra. já mám dovolenou.

kurva úterní porada

** update 22:14 večer sem zabil zase čtením, vyzved sem matku z práce a vůbec proběhla maloměšťácká nuda.

Čínská vláda řeší dilema. Půjde do střetu s vlastní armádou programátorů? fakt bych nechtěl bejt ajtík v číně. já prostě mám problém s debilníma autoritama a hlavně se zasranejma bolševikama.

======

** update 15:56 proběhla a já sem řek všechno co mě sere. myslím, že je to dobře, protože toho bylo dost. otázka je, jestli si z toho vedení a obchodní něco vezme.

popel

** update 22:18 čubina je zpátky doma v podobě hromady popelu. byznys okolo baráku sem vyřešil a jinak zbytek dne protrpěl vedrem. podle předpovědi to vypadá, že by se mohlo v noci ochladit.

outerý

** update 21:38 dneska sem vstával normálně podle budíčku, snad se vracím do normálu. co není normální, je to zkurvený vedro, který má bejt zejtra ještě větší.

koloběh života

** update 20:02 sem zkurveně unavenej a zničenej. byt je pustej a prázdnej a hrozně únavný je vysvětlování lidem v práci i těm, který potkávám v okolí baráku, co se vlastně stalo. do toho přijela matka, takže povídání o umírání, pětadevadesátiletá sousedka z toho byla špatná, protože ji krmila párkama, ale okomentovala to, že všichni sme holt smrtelný a nic na tom nezměníme. zejtra v hospodě budu pokračovat a řek bych, že i když byla Tara strašná děvka ze Strašnic, lidi ji brali, protože žádnýho psa nezahryzla a ani dítě nezabila, přestože malý děti nesnášela. achjo.

„Psí oči“ se vyvinuly až po domestikaci člověkem. Dávají lidem iluzi inteligentní komunikace. nejsem si jist tou iluzí, ale čubka dobře věděla proč dělá psí oči na piškotky, konzervy a nebo jenom když chtěla prudit.

Vražedkyně Janáková se ocitla na svobodě. Ve věznici za nejasných okolností otěhotněla. to mi hlava nebere, ale určitě to nebude neposkrvněný početí.

Nemocnice nabídla rodičům chlapce v kómatu šestimilionovou zálohu z odškodnění. tomuhle já říkám průser, proti tomu jsou moje problémy se zemřelým psem a frndama sračky pro blbečky.

======

** update 16:25 příchod domů byl smutný, žádný rachocení za dveřma,žádný vytí a žádný vítání. mít aspoň normální frndu, vo kterou bych se moch opřít, ale taková se v tý mý vyhulený bublině nenajde a když najde, tak je zadaná, protože vo normální buchty je zájem. já nemám zájem věnovat energii kundám, který chtěj pohodovej život bez práce, námahy a jenom s blbejma žvástama. doufám, že zítra budu ušetřen v hospodě vyndaných bloncek.

======

** update 13:23 v práci už je klid a venku se dělá zkurvený vedro, že by psa nevyhnal. konečně sem se dostal k obědu a žeru pálivou rejži z asijskýho bistra. vyřešil sem kremaci Tary a musím říct, že je to o dost dražší, než když sem řešil žeh Terezky. Ve výhodě sou lidi s vlastní zahradou nebo lesem za domem, kde můžou svýho miláčka zakopat. Zvolil sem zlatou střední cestu, na jejímž konci dostanu urnu s popelem, rozhodně ne kafilerka a rozhodně taky ne hřbitov zvířátek s hrobečkem, náhrobkem a lavičkou. měl sem čubinu fakt zatraceně rád, ale nechci si do ní úplně promítat lidský chování. to mi připomíná, že sem takovej napruženej a citlivej na debilitu. včera sem v tramvaji cestou domů vystřík, protože jela skupina mladejch arabek v šátkách a za mnou seděl posranej slušnočech s igelitkama, kterej je urážel a česky křičel, že sou v čechách a ne v africe. dost pravděpodobně mu holky nerozuměly, ale já sem mu rozuměl dobře a jak sem neměl včera náladu, tak sem toho zmrda vyjebal do čůráků, kreténů, nácků a zmrdů a že jestli chce mlít hovna, tak ať to zkouší na mužský a ne ubožácky na ženský. úplně vidím, jak ten zmrd onanuje během projevů křivý huby klause mladšího, okamury nebo vandase, který jedou ty svý pseudovlastenecký a pseudokřesťanský hovna o takzvaných tradičních křesťanských rodinných hodnotách. zmrdi pojebaný.

======

** update 10:57 jde dál, nic se nezastavilo a vesmírnej stroj se točit nepřestal. všehomíru je uprdele, že mi odešla věrná ženská do věčných psích lovišť. sem úplně vyřízenej a to mě čeká ještě několikero vysvětlování, co se Taruši přihodilo, protože lidi se budou ptát. v lahůdkářství sem se rozloučil s paní lahůdkářkou a přiznám se, že jsem ji lhal o tom co se stalo, protože čubinu měla dost ráda a myslí si, že je prostě jenom stará a unavená. vlastně sem úplně nelhal, akorát sem neřek celou pravdu. ale co si stěžuju, horší je když umírá člen rodiny, třeba vlastní dítě.

v práci proběhla výměna elektroměrů, přivezli novou klimatizaci, vyřešil sem nějaký hovadiny a už jen čekám na mejl ohledně kremace čubinky.

venku je vedro ještě větší než včera

** update 22:34 zasraný zkurvený vedro. nic sem nedělal, sjel sem akorát závěr japonský trilogie vo godzile. zejtra mě čeká celej den v klimatizovanejch prostorech. to bude zasranej průser, kterej skončí rýmičkou.

======

** update 14:25 zkurvený zasraný vedro se kterým se nedá nic dělat.

Z noční sovy se stane ranní ptáče za tři týdny, tvrdí vědci. Doprdele, furt z toho článku nemůžu vyčíst, proč bych kurva měl chodit spát brzo večer a vstávat zkurveně brzo ráno? já sem dost v nepohodě a stresu, když po mě někdo chce, abych vstával brzo, třeba v šest nebo sedm hodin. Normální je vstávat mezi devátou a desátou hodinou, už takhle bliju, když mi zazvovní budík v půl osmý.

Vymřelo „děsivé množství“ rostlin, popisuje nová globální studie. Když všechno půjde podle plánu, tak vymře i lidstvo a já budu mít klid od kund z undergroundu. Kurva dneska sem se vytočil, ale šel sem ve stínu podél baráku, proti mě šla nějaká frnda a nechtěla mi uhnout. Já, jakožto vyznavač moderních teorií o genderové rovnoprávnosti sem ji rozhodně nechtěl dávat přednost, aby mě neobvinila ze sexismu, tak sem jenom za půl huby zamručel, co bych řek každýmu čůrákovi: uhni kundo. genderová rovnoprávnost aspoň v praze funguje a frnda se mi vyhnula. jo, tohle sem se naučil od tlustejch kund z undergroundu a alternativy, který zvládly vychodit maximálně základku, srát na to, co si kdo myslí.

výročí masakru na náměstí nebeského klidu

** update 21:30 pohotovostní večer sem zabil čtením, za chvíli vyvenčím a pak sjedu poslední díl černobylu. tím asi zakončím dnešní nudný maloměšťácký den.

======

** update 15:36 vrchní bolševik se definitivně úplně posral.

======

** update 13:04 takže ráno sem byl za domovní účetní a nechal sem ji fakturu pro zaplacení svozu odpadu na další kvartál. pak sem šel do práce, kde zase nevim co sem dělal, ale vim, že jeden kolega vyjebal druhýho kolegu. očividně je doma serou starý, takže uvolnili frustrace. zejtra mě čeká nějakej seminář o hpe serverech, pozítří aktualizace firewallu u zákoše, takže se do kanclu dostanu nejdřív až v pátek.

Tiananmen, 15 minutes d’apocalypse. Dneska je třicátý výročí masakru čínských studentů. Třicet let od pádu totality v česku jezdí dementní prezident do číny učit se normalizaci společnosti, premiér je estébácký kolaborant a komunisti diktujou vládě podmínky. mám pocit, že v týhle republice žije víc dementů, než sem si byl původně ochoten připustit.

fakže dotační kontrola

** update 22:29 večer sem zabil čtením, pojídáním chleba, tradičně stereotypním maloměšťáckým vyvenčení a sjetí dalšího dílu černobylu. atmosféru držel stále nechutně drásající, zpomalili a věnovali se i mrtvejm dětem, střílení domácích mazlíčků a všudypřítomný radiaci. kurva ten sovětskej bolševickej režim byl tak zasraně odpornej. a dodneška z toho ruska lezou nepěkný hovna. česká politika je taky na hovno, zeman furt žije a snaží se stát úspěšným prezidentem ničitelem. po tom co nenašel peroutku, nepřivez ani zasranou pandu, zadupává zbytky čssd do země a to co zůstane si vezme sebou do hrobu. do toho babiš jede ty svý estébácký sračky a lidi se tvářej spokojený.

======

** update 16:01 kontroloři furt kontrolujou, ale sou to divný týpci. navíc nám zesrali záchod.

======

** update 11:30 z mpo dorazila. prej tu budou až do pátku a kontrolujou nějaký dotační projekty. tvářej se přísně a jako suchaři, odmítli chlebíčkový pohoštění a kolega furt běhá tisknout dokumenty. sme se nějak shodli na tom, že agent stb Bureš nechce být jediný odhalený dotační podvodník v český republice, tak vydal zaměstnancům příkaz najít další.

humusák

** update 22:57 venku chčije a doma mi smrdí zmoklej pes. sem zvědavej, kdy lidi přestanou nadávat na sucho a začnou prudit s vodou nebo povodněma. přečet sem další kapitolu a dneska sem zmrdy nezabíjel. teď sjedu další díl černobylu a gudbáj pondělí. bylo si zasmrádlý.

======

** update 10:02 ráno sem se probudil. věc věru k neuvěření. venku je celkem hezky, ale den nezačal dobře. nejdřív do autobusu 188 navezl nějakej chcankama páchnoucí humusák chcankama páchnoucího humusáckýho vozejčkáře. kurva, to byl takovej rigól, že by se jeden posral a zechcal. autobusák neměl koule vyhodit krypla na vozejku, přestože byl značně znečištěný a takový jedinci nemaj v mhd co dělat. naštěstí ta odporná dvojice jela jenom tři zastávky, ale i tak to bylo čirý peklo. já chápu, že člověk může smrdět, ale bejt cejtit chcankama od hlavy až k patě je extrémně nechutný.
no a na semináři sem zjistil, že sem si rozbil nastavení linuxu a jaxi mi z něj vypadla ps/2 mouse. já ji vyhodil záměrně, protože mě nenapadlo, že by jádro ps/2 ovladače v mým notebooku potřebovalo a vono hovno, potřebuje. a na závěr sem vyřešil problém s víkem, který mě docela sral. když sem notebook hibernoval a zavřel víko, tak sem byl zvyklej po otevření víka zapnout notebook tlačítkem. na tom novým sráči se mi po otevření sám zapnul, což je věc, která mě mírně srala. v biosu sem nenašel žádný nastavení a teprv až po nějakým google-fu sem objevil soubor /proc/acpi/wakeup, který řeší můj problém.
jo a poslední třešnička na dortu je nějakej zkurvenej hipísák, kterej se objevil na mý venčící trase. to je poslední, co fakt chci potkávat, blbeček oblečenej do pytle od brambor s kalhotama nasrávačkama, s dítětem oblečeným ve stejným duchu a velkým čoklem bez vodítka a obojku. to je nějakej kurva problém pořídit psovi aspoň obojek? stačí ezopíča s čendou, kterou ještě furt potkávám. ty kecy o svobodě čoklů mě fakt serou.

Zemřel trojnásobný mistr světa formule 1 Rakušan Niki Lauda. odešla totální legenda, kterou znaj i ve vesmíru.

úterý

** update 22:50 hm, po přečtení další kapitoly svý sračky, sem si pustil černobyl, zapálil brko a plnej zoufalství sledoval sovětskou politiku, která se nejspíš dodneška nezměnila. evropa byla fakt krůček od totálního vymazání a teď sme tu nemuseli bejt. někdy kolem půl desátý někdo klepe na dveře a já si říkám "kurva, soused má chlastací, ten nikdy nezvoní". tak zařvu svoje oblíbený "kurvááá momééént", rychle se oblíkám do tepláků, protože sem byl skoro nahej a do toho zvonek. to už mi bylo divný, tak řvu "kunda dopiče kurváá moméént", pes řve a já se ani nedívám do kukátka a otevírám vstup do bytu. pičo, tam stojej dva fízlové v plný polní, mě hlavou probělo "wtf" a pak zaregistruju třetího chlapa s boxem na nářadí a nájemkyni bytu s dcerou. tak čumim jako kokot a paní mi říká, že si zapomněla klíče a nemá číslo na majitele. já ji řeknu moment a ve vší slušnosti najdu kontakt. pak zámečník pod policejním dohledem, teda snad to byli praví fízli, odvrtal zámek, vpustil mařku domů a vložil novou vložku. kurva večer.

======

** update 14:30 dneska sme tvrdě pracovali. museli sme se podívat jakejma diskama jsou osazený naše hpe servery a jeden prastarý qnap. pro oběd sem si byl v asijským bistru a teď čekám, až kolega odsouhlasí nákup ssd disků.

Ani prokremelské, ani pročínské. Šedá zóna dezinformačních webů v Česku má statisíce čtenářů. Jo, tyhle alternativní a debilně necenzurovaný weby mají neskutečnou oblibu. Já si to dávám do souvislosti s tím, že čím větší debil, tím větší inklinace k lživým článkům a průser je, že v marastu alternativních sraček se topí i prezidentská kancelář a podle toho to vypadá.

Zásah šípy přímo do srdce. Tajemný případ, který šokoval Pasov, má už pět obětí. členové rytířského spolku.... pičo.