Prújem: úterý

něco jo a něco ne

** update 16:15 převod chaty na moji maličkost byl proveden. konečně jsem se stal maloměšťáckým pražákem se vším všudy. víc sem si k další životní etapě přát nemoh. nemyslím, že bych už něco změnil nebo vymyslel geniálního, tak mám aspoň rekreační objekt, kam můžu zmizet z civilizace.

======

** update 15:37 byl sem s bráchou v další bance, učím se a je to zkurveně těžký. zanedbávám kvůli tomu různý věci a něco jde a něco je v prdeli. kurva debilní život.

negatif

** update 15:18 zítra to bude rok, kdy mě opustil můj chlupatej uštěkanej čumáček. byla to strašná děvka ze strašnic, ale stejská se mi po ní...

======

** update 12:54 kolega je negativní, tak je snad všechno v cajku. zkurvenej čínskej virus a zkurvený bolševici.

posraná hlášenka

** update 13:16 sem se ráno v 6 hodin probudil s potřebou chcát. Když sem vylezl a chcal, tak mi přišla posraná hlášenka. takže sem ji vyřešil a šel si na chvíli lehnout, což mi přineslo menší zaspání. takže sem vstal, šel vyzvednout na poštu doporučenej dopis, pak sem nakoupil u řezníka nějaký masný prasárny a šel do práce. V práci sem kurva pracoval a ještě řešil s bráchou schůzky v bance, kvůli prodeji zděděných cenných papírů. k tomu sem řešil odpad v Ledečku, dostal jsem kontakt na firmu, která sváží odpady a zaplatil obecní poplatky. Teď ke půl druhý a snad už budu mít klid.

konec se blíží

** update 17:47 tyvle, cestou z práce se mnou jely v tramvaji dvě solidní tuberačky. zbývající doména převedena a vyhulená by měla bejt funkční.

======

** update 11:14 no kurva, dopoledne sem se chtěl věnovat vzdělávaní, ale volal mi týpek, kterej na starým serveru hostoval domému s poštou a řekl mi, že je nějakej problém, že se nemůže dostat k poště. jo, prostě provozovatel serveru, se kterým řeším svoji doménu a kterou asi raději oželim, protože už mě nebaví čehokoliv se doprošovat, nikomu neřekl, že konec je na blízku. takže očekávám telefonát ještě jednoho frajera. [pauza 15minut] telefon mám za sebou. omg, takovejch nasranejch lidí během jednoho dopoledne sem dlouho nezažil. dneska už se asi moc učit nebudu.

Opilý muž se procházel s malou dcerou v centru Plzně, oba byli nazí. tyvle, tomu říkám mít štěstí na rodiče.

test migrace

** update 19:38 migrační test

firewally

** update 21:10 jedu od včerejška školení a je to docela masakr. nicméně jsem na sebe hrdý, že laby zvládám.

zesranej hajzl

** update 10:46 je vidět, že se v práci dlouho neuklízelo. sem přišel po tejdnu do práce na malou otočku a normálně sem si rozmyslel jít srát na hajzl, protože je zesranej. hnědý tečky a nějakej hnědej pruh táhnoucí se až na sedák. všichni ti kokoti maj doma manželky a nikdo z nich není schopnej použít štětku na hajzl. a já pak přijdu a musím se nasrat.

liduprázdná praha

** update 12:19 zajel sem do práce zalejt kytky. pokecal sem se dvěma kolegama, vyřídil nějaký telefonáty a práce kvůli přesunu domén a šel zase domů. praha je liduprázdná, včera byla ještě víc. byl sem se včera s ženou podívat v centru Prahy a tak prázdný město sem viděl naposledy snad za povodní. no je jasný, že ekonomická krize, která stoprocentně přijde, semele hromadu lidí. jako co se mě týče, já sem už starej kokot, kterej není za nikoho zodpovědnej. už bych nechtěl řešit mařku s dluhama, protože to sem si užil před 12 lety za krize v roce 2008 mi bohatě stačilo. měl sem čerstvě hypotéku, poslouchal kecy, jak sem koupil předraženej byt, lepil dluhy a dával exekutorům desetitisíce, protože jsem chtěl kundě pomoci a já se styděl za finančně negramotnou ženskou. byla to tenkrát chyba řešit a byla to zkurveně drahá zkušenost. byl sem idiot. co sem zažil před 12 lety, se bude u některých jedinců znovu opakovat, buď za jejich finanční stračky budu moct já, matka, rodiče, stát nebo nějakej jinejch chudák. udělal sem dobře, že sem v době ekonomickýho blahobytu zalepil kromě hypo všechny dluhy, že sem vlítnul do bitcoinu a cynicky vzato mi pomohla i zemřelá teta.

Krize svědčí pornostránkám, přibyly hlavně ženské divačky. hovno... :D

image

image

image

image

dluhy

** update 13:00 ty vole, normálně sem se musel dokopat k práci. včera sem byl dopoledne na otočku v práci, hlavně zalejt kytky a odlejt z disku asi 150gb filmů. dneska sem od devíti v zápřahu. dělal sem pro svj rozesílání vyúčtování a řešení dluhů, jo sem zase zpruzenej. teď je jedna a já sem se konečně dostal k tomu, že si ohřeju sekanou s bramborem.

hovězí na houbáx

** update 13:45 vietnamci naproti mě otevřeli bistro a prodávaj přes okýnko. moc nával nemaj, chvíli sem přemejšlel, jestli si nejít něco objednat, ale pak mi došlo, že mám v mrazáku dvě kila hovězího v pěti kusech, tak sem jeden vytáhl, aby rozmrzl a udělám ho na zkurvenejch houbách. mám ještě nějaký sušený.