sobota nedutá

** update 23:17 Kurva mě bolej nohy, ven se mi vůbec nechtělo, ale tomu psovi to udělat nemůžu, že bych se na něj vysral. Jo, a když sem přijel z města kolem půl pátý, potkal sem kolegu místopředsedu jak stepuje před barákem, kouří cigáro, ve vousech nějakej bordel a ptá se mě, jestli je všechno v pořádku. Takže sem mu musel vysvětlit, že sme se rozešli a bývalá polovička se zrovna dneska stěhuje a rovnou sem mu vrazil do ruky ten divnej dopis. Ty, vole, taky to bude vysvětlování, až budu potkávat postupem času pejskaře, protože se budou ptát na Tobyho, že jo. V podstatě bych řekl, že tahle pejskařská komunita je stejná drbárna jako jiný komunity nejen na facebooku.

Tara je vyřízená a vypadá to, že ji fakt vyhládlo a snad ji brzo už přejde hárání. Toby se ji poslední dny snažil šukat na krk.

Venku chčije, tak se aspoň opláchne chodník od chcanek.

Jo a taky nám matka dneska ukázala, kde na národní u máje mělo příbuzenstvo byt, ve kterym si nějakej člen rodiny pustil plyn. Vypadá to, že v příbuzenstvu mám buďto samý chytrý lidi a nebo emočně rozhozený jedince. Asi jako všude jinde jsou nějaký ty tajemství, o kterejch se prostě radši nemluví. Ale jo, sme původem středočeši a pražáci, akorát ti zkurvení bolševici tak zamíchali s lidma až se spousta vazeb přetrhalo. ufo se vrátilo na místo činu, kam patří.

no, každopádně směska zvláštních pocitů, smutek nad nezdarem, protože sem fakt věřil, že sme měli na víc.

Chinese scientists genetically modify human embryos. Jak jednou někdo prolomí tabu, žádný dohody, konvence a zákazy už nepomůžou. Faktem je, že budoucností lidstva je genetická manipulace. A je podle mě dost pravděpodobný, že ne všechny experimenty se povedou dle představ vědců. Dokázal bych si představit i armádu geneticky upravenejch vojáku.

Zemětřesení v Nepálu má přes 1500 obětí, na Everestu se pohřešují stovky lidí To je docela brutus. Jestli zemětřesení nebude mít souvislost s třením zemských desek a jestli by neměli čínští geneticky modifikovaní geodeti přeměřit everest, jestli se náhodou nezvýšil.

======

** update 17:34 Ty vole, jen stručně pár poznámek. Příšerně mě bolej nohy.

Protože tradičně nestíhala a byla ve skluzu, jo to jen ten punkovej životní rytmus vstávat v jedenáct a ještě v 19h balila a nestíhala, takže mě zachránil kamarád, kterýho pochopitelně nemám, protože prej žádný nemám, že se mu někdy po 17h narodila dcera a že jede z porodnice a že si musíme dát pár pivek u voka. No, nechtělo se mi, protože sem věděl jaký pochodový peklo mě čeká dneska během dne, ale vzal jsem to přes poštu, kde jsem vyzvedl skutečně podivnej doporučenej dopis adresovanej do rukou veleváženýho předsedy, kterej sem předhodim až si ho přecte kolega místopředseda a bejvalej předseda kontrolní komise, protože bych rád znal jejich názor.

Prostě přišel sem domů mezi krabice kolem půlnoci, vyvenčil už jen Taru a šel si lehnout. Ráno budíček na půl osmou, umejt se, zcivilizovat a jet na hlavák na desátou vyzvednout matku, sestřenici a neteř nebo jak se říká dcerám sestřenic. Typický holky z Kolína prostě jeli s tetou, která prahu zná, jelikož s ní do pražských Tuzexů jezdila její matka, moje babička. No, protože sem neměl nějak chuť cajdat po háemkách, příkopech a paládiech, dvě hodiny jsem chodil se psem po centru.

Centrum Prahy plný značkovejch metrosexuálů a musim říci, že aktuální trendy móda je snad nejhorší za posledních 20let, divný účesy, slizký (plno)vousy, kalhoty vytažený nad břicho, podivná retro směska.

Upřímně, už jen příchod k hlaváku byl jako když vlezete houmlesákům a feťákům do ložnice, tyvole, ty ksichty některý k posrání. Samozřejmě sem byl tázán jestli něco nemám a nebo jestli něco nechci, s díky sem je poslal doprdele a během dne se mi stalo asi ještě 3x, že nějací podivní vyhublí jedinci se zkřípajícíma zubama se mnou chtěli navazovat kontakt. Já už sem vyrostl z toho, abych navazoval styky se smažkama, nic proti nim, ale jsou to jen nemocní lidé.

Ve dvanáct sem ženský tedy vyzvedl u Kotvy a protože mermomocí chtěly na svíčkovou, vzal jsem je ke dvou kočkám na svíčkovou za 130Kč. Odtud na národní, sednout na devítku a jet na újezd, protože mladý chtěly jet lanovkou a do zrcadlovýho bludiště. No, z lanovky sešlo, protože fronta byla zkurvená, takže sme se rozhodli jít pěšky na kopec. Jo, daly to ženský dobře a možná lepší než stát frontu na lano. Jako perličku musím zaznamenat, že jsme na lavičce na cestě mezi nebozízkem a horní zastávkou potkali udržovanou sedumdesátiletou svobodnou vrátnou z přelouče z agry, jak s nějakym důchodcem chlastá víno. Dobře sme se zasmáli, ale matka byla nějaká špatná, že před přeloučí neuteče. Tohle setkání nějak nečekala.

Na petříně se děvačata postavila do fronty na zrcadlový bludiště, já sem kvůli psovi nemohl, tak sem si lehnul na trávník a pohlídal jsem jim aspoň nákup. Protože na vyhlídku na věž se jim nechtělo, tak jsme to vzali směrem k pražskýmu hradu, nerudovkou dolů na Klárov na metro. Protože Tara odmítala vstoupit na jezdící schody, rozloučili jsme se a já to vzal pěšky přes staromák zase na hlavní nádraží, abych zakončil svoji pouť.

Teď sem doma, pes je úplně tuhej, já necejtim nohy a klížej se mi oči. Každopádně byt je slušně vyprázdněnej, odvezla si všechno co mohla prohlásit za svoje, včetně nástěných hodin, který sme dostali k vánocům. A to ještě nestihla všechno, protože jestli řídila dodávku žena kámoše, kterej si se mnou už 21let nemá co říct, tak je mi jasný, že tak trošku spěchala, protože měli jet dneska na svatbu nejmenovanýho kolegy z práce. No, sem zvědavej, kdy přestanou bejt holky kámošky a zhádaj se přes fejsík a vzájemně se vymažou z přátel.

Aspoň si nemůže stěžovat, že odešla jen se dvěma taškama. Obávám se, že naprosto netušila celou dobu s kým žila a ani já netušil s kým žiju. Každopádně Iv můžu poděkovat, že jsem dostal rozum, opustil punk a obecně poslední zbytky alternativního myšlení, protože jsem si dokázal, že nejsem až takovej kokot a umim se postarat nejen o čokly, ale i o domácnost. No, největší prdel je, že sem jí byl věrnej. A to celou dobu.

Jasně, že se matka vyptávala, byla taková mírně zmatená, jelikož ji chodily od Iv nějaký zvláštní smsky typu, že mi má domluvit a nebo že jí má vrátit peníze co ji dlužim ještě za byt. No, počítám a doufám, že příští tejden dorazí peníze a já vrátím 190 000Kč, který ještě nemáme srovnaný. Samozřejmě, mohl bych bejt kurva kurvoucí a říct, že do toho započítám ty její výjezdy do německa za poslední dva roky, který sem musel zadotovat a do rozpočtu ne nevrátily. Ale ne, na to prostě nemám, i když vim, že její výhrůžky, že to dá k soudu a že mě rozmetá mě spíš už jen rozesmály, protože z nás dvou jsem byl já, kdo se chytal za hlavu s každou exekucí a penězma, který po ní furt někdo chtěl, tudíž sem získal docela slušnej přehled jak funguje offline realita. Na takovej punk bych se příště vysral.

Já jsem se naučil dost, ale jestli ona odemne něco pochytila nevim, starýho psa novym kouskům nenaučíš a jardu švece umělce nepředěláš. Furt a stále jsem přesvědčen, že smysl dál už to nemělo, i když jsem pochopil, že u ženy kolikrát logika jde stranou, nepochopil jsem proč blbne a prudí moji matku. To považuju za jistej znak nevyzrálosti, manipulativního chování a vlastně i jistou formu hlouposti, protože by ve svym věku měla už o životě něco vědět a tudíž by se neměla divit, když mi dva roky říká, že odejde, když už loni měla pronajatej byt, kde si žil jen pražský špinavý vzduch, že milé vyhulené ufo jednou řekne, tak jdi to nemá cenu. Jako si myslela, že by to takhle mělo fungovat donekonečna a že si mě tímhle způsobem udrží? No a jestli si myslí, že se ke mě vrátí, tak to ani hovno, protože mám jistou hrdost a nejsem, cituji jak jsem řekl matce, když se zeptala na případný návrat, čůrák. Dva roky říkám, pojď zkusit to auto, ať vidíme na co máme. Nu, viděl jsem geniální umělecký a punkový uvažování "mám šedesát litrů, tak nemusím tři měsíce makat". No a pak nějak bude, protože přeci vždycky nějakej kámoš mi dá zahulit a nebo mě nechá u sebe přespat, protože přeci kámoši jsou od toho. To je svět svět mimo moji logiku, minimálně tu aktuální.

Ale srát na to, nemám prostě příliš manipulativní hry rád a když chce někdo hrát a manipulovat proti mý vůli, vždycky postačí se zastavit a nechat dotyčnýho, aby si hubu vymáchal sám.

Příště jinak a rozhodně nezačnu lítat po párties, brát zase drogy nebo si zakládat účty na seznamkách. Bude mi čtyřicet a nedávno jsem četl fakt vtipnej vtip:

Po ztroskotání záoceánské lodi se na ostrůvku uprostřed oceánu zachrání čtyři muži - dvaceti, třiceti, čtyřiceti a padesátiletý. Rozhlíží se dalekohledem po okolí a najednou objeví na obzoru ještě jeden ostrov, na kterém se zachránily čtyři ženy.

"To je skvělé," řekne dvacetiletý, "přeplaveme k nim a rozdáme si to každý s každou."

"Souhlasím s tím, že k nim přeplaveme, ale každý si vybereme jednu a té se budeme držet," odpoví na to třicetiletý.

"A co kdybychom počkali, až si nás všimnou a připlavou k nám samy," navrhuje čtyřicetiletý.

Najednou padesátiletý, který má zrovna v ruce dalekohled, vyděšeně volá: "Panebože, ony už plavou!"