navštěva vočního

** update 13:50 Dopolední návštěva zákoše byla úplně o hovně a zabil jsem jen čas. Odpoledne sem pořešil několik telefonátů, během kterých sem zjistil drobná nedorozumění v domluvě. Nic, co by se nedalo vyřešit. Snad zbytek dne uteče rychle a já budu moci jít večer s klidem do hospody na pívo. Zítra dopoledne mám dovolenou, protože jedu za panem odpadníkem.

Vodafone kupuje největší českou kabelovou společnost UPC. Sem zvědavej, jestli se to nějak promítne na službách.

‚Jste pos*aný z neziskovek.‘ Neomluvím se, reagoval na videu na Hamáčkovu výzvu Foldyna. To je taky zmrd, kterýmu by to spíš slušelo u okamury v spd. Buďto je uplně vysmaženej perníkem nebo má prostě boxem z hlavy vymlácený i to hovno, který mu pánbůh nadělil.

Když ji druh pomočil, bodla ho nožem, kterým krájela václavky. To si taky kolikrát říkám, že kundy jsou nejštastnější, když žijou s retardovaným dementem, kterej s nima vyjebává, mlátí je a sere na hlavu. Já už to taky dávno vím, že se slušností a trpělivostí daleko s kundou nedojdu, protože kunda si to vysvětlí jako slabost.
Znám to, ani deset let nepomohlo, aby se kunda srovnala a přestala vyjebávat s partnerem. Možná sem ji měl čas od času jen tak výchovně zmlátit a posrat záda. Třeba by byla spokojenější, ale obávám se, že jen dočasně. Tyhle kundy z alternativního prostředí, který neznaj nic jinýho než chlastání, fetování a vyjebávání s partnery, sou prostě všechny jak přes kopírák. Hromada debilních žvástů, ale práci nemaj a slušnost je pro ně jen maloměšťácká sračka.