humusák

** update 22:57 venku chčije a doma mi smrdí zmoklej pes. sem zvědavej, kdy lidi přestanou nadávat na sucho a začnou prudit s vodou nebo povodněma. přečet sem další kapitolu a dneska sem zmrdy nezabíjel. teď sjedu další díl černobylu a gudbáj pondělí. bylo si zasmrádlý.

======

** update 10:02 ráno sem se probudil. věc věru k neuvěření. venku je celkem hezky, ale den nezačal dobře. nejdřív do autobusu 188 navezl nějakej chcankama páchnoucí humusák chcankama páchnoucího humusáckýho vozejčkáře. kurva, to byl takovej rigól, že by se jeden posral a zechcal. autobusák neměl koule vyhodit krypla na vozejku, přestože byl značně znečištěný a takový jedinci nemaj v mhd co dělat. naštěstí ta odporná dvojice jela jenom tři zastávky, ale i tak to bylo čirý peklo. já chápu, že člověk může smrdět, ale bejt cejtit chcankama od hlavy až k patě je extrémně nechutný.
no a na semináři sem zjistil, že sem si rozbil nastavení linuxu a jaxi mi z něj vypadla ps/2 mouse. já ji vyhodil záměrně, protože mě nenapadlo, že by jádro ps/2 ovladače v mým notebooku potřebovalo a vono hovno, potřebuje. a na závěr sem vyřešil problém s víkem, který mě docela sral. když sem notebook hibernoval a zavřel víko, tak sem byl zvyklej po otevření víka zapnout notebook tlačítkem. na tom novým sráči se mi po otevření sám zapnul, což je věc, která mě mírně srala. v biosu sem nenašel žádný nastavení a teprv až po nějakým google-fu sem objevil soubor /proc/acpi/wakeup, který řeší můj problém.
jo a poslední třešnička na dortu je nějakej zkurvenej hipísák, kterej se objevil na mý venčící trase. to je poslední, co fakt chci potkávat, blbeček oblečenej do pytle od brambor s kalhotama nasrávačkama, s dítětem oblečeným ve stejným duchu a velkým čoklem bez vodítka a obojku. to je nějakej kurva problém pořídit psovi aspoň obojek? stačí ezopíča s čendou, kterou ještě furt potkávám. ty kecy o svobodě čoklů mě fakt serou.

Zemřel trojnásobný mistr světa formule 1 Rakušan Niki Lauda. odešla totální legenda, kterou znaj i ve vesmíru.