samotest

** update 15:48 no hej, mám puštěnou čt3, kde běží přenos ze sněmovny a už sem viděl poslance od okamury, pak flákance s tím druhým debilem a frndu z trikolory. tyvle, to je matroš a solidní výkvět základní školy života.

======

** update 13:59 no je pátek, humoru svátek. nikdy by mě nenapadlo, že se dá jednou z největších lodí světa nakreslit starej poctivej čůrák.... :D

Kapitán lodi, která zablokovala Suez, si krátil čekání složitým manévrováním. Nakreslil obrazec genitálií.

======

** update 11:01 mám nějaký zalehlý uši a ráno mě bolela hlava, takže sem si udělal jeden samotest na kovid, který vyšel nečekaně negativně. nicméně bolest hlavy mi to nevyřešilo, takže sem se vhrnul do mytí nádobí a praní prádla, jestli mi práce nepomůže od bolení hlavy. navíc mi pořád leží v hlavě známej, kterej se včera stavil a ze kterýho vypadlo, že se mu úspěšně dařilo posledních snad 15 měsíců neplatit nájem ve výši kolem 2k a teď má dva měsíce na to, aby dluh vyřešil. já nevim, já už lidem do životů kecám co nejmíň, ale tohle mi prostě hlava nebere. inu každý je strůjcem svýho vlastního štěstí.
někdy asi před 15minutama, krátce po domytí nádobí, mi volá neznámý číslo. neznámý číslo zvednu a tam mi neznámý hlas oznámí, že by bylo skvělé, kdybych měl čas pro rozhovor, protože mají skvělého poradce přes energie, který mi na základě mých plateb za poslední rok navrhne superduper ubermega skvělou nabídku. mě prolítlo hlavou slovo "šmejdi", ale jak mě bolela hlava, tak sem rovnou vystartoval, kde sebrali moje číslo. dostalo se mi klasické odpovědi, že prý bylo náhodně vygenerováno, já paní řekl, že je to podle mě lež, protože si nepamatuju, že bych jim dával nějaký souhlas s nabízením produktů a že bych rád hovořil s nějakým jejím nadřízeným. frnda mi začla tvrdit, že to nejde a cpala mi nějakýho emaila, kam prý můžu napsat. Já jsem se jí vysmál, že mě žádný email nezajímá, že to ona mi volá a je skvělé, že se rozhovor nahrává, protože se nemůžu zbavit výraznýho dojmu, že mi lže. Ona na mě vyjela, že ji prej napadám a urážím, já ji odpověděl, že si to klidně můžeme poslechnout ze záznamu, ale pouze tvrdím, že lže ohledně mého čísla a ať mě aspoň přepojí na vedoucí callcentra. To se taky ukázalo jako problém, takže sem ženský na telefonu řekl, že mám čas, že sem si ji dal na odposlech a budu čekat tak dlouho, dokud mě nepřepojí na jakéhokoliv nadřízeného. ano, nebyl jsem to já, kdo hovor ukončil a ano, přestala mě bolet hlava. celkem se mi ulevilo.