bych sral

** update 22:33 Vyvenčeno, večerní akce "aktualizace u zákoše" v plným proudu. zkurvený chvíle nervozity.

Rjabkov: Bouře v Praze nezakryje fakt, že ČR může vyvíjet jedy. Posraný rusáci, ti už fakt nevěděj s kym by vyjebali. von si to miloš s vladimirem vyříká, to je jasný.

======

** update 12:38 Byl jsem si pro oběd. Tradičně v jídelně pro chudý na radhošťský, respektive ne pro chudý, ale normální lidi. Je to takovej ten podnik, kam byste píču z undergroundu nevzali, protože by musela jíst společně s dělníkama, důchodcema a vůbec všelijakejma obyčejnejma lidma. A na to sem vám alternativní kundy zvysoka vyserou, protože masíčko z přeštických prasátek tam fakt k dispozici není a brokolici dávaj skoro do všeho zapejkanýho.

Čínské bajky IV.: Zatčeného Jie přivedl k čínskému prezidentovi Zeman. Pokud ste do teďka měli pocit, že je Zeman obklopenej samejma kriminálníkama s amatérama, tak po přečtení tohodle článku možná dospějete k názoru, že nejchytřejší na Hradě byl forejt, proto na něj raději vytáhli drogy a šukání chlapečků.

======

** update 09:20 Bych sral, konečně sem potkal dneska po dlouhý době revizory a voni mě ty svině nezkontrolovali. Přičemž vzali skoro celej vagón.