Prújem: leden 2020

zvonkový tablo

** update 17:17 včera mi přijela dámská návštěva, tak jsme se večer samou radostí přežrali bramboráků a dortíčkem. dneska sem zkontroloval stav revizí a zjistil, že mi utekla loňská revize bleskosvodů a příští rok mě čekaj rozvody elektriky. pracovní neděli sem završil aktualizací jmenovek ve zvonkovým tablu.

náser

** update 22:08 venku je pěkně hnusná mlha. ulice vypadá pošmourně a zima je to věru depresivní.

======

** update 21:19 co mě taky sere je, že se furt táhne dědický řízení. už je to 7 měsíců a já potřebuju zastavit platby z účtů. jenže k těm mě nepustěj a já nezastavim pravidelný automatický platby. hlavně nájem za kancelář. úplně vidím, jak půjdu za frajerama, aby mi vrátili prachy. fakt zlo řešit prachy a nebaví mě řešit prachy, ale když dojde na prachy, tak i ten největší sluníčkář vystříkne jak sopečná erupce. zbývá mi víkend a budu mít po pohotovosti. ale aby nebyl den takovej vysranej, přišla mi mejlem příjemná zpráva. samozřejmě o prachách. fakt sem kurva rád, že nejsem puberťák, ani že mi není dvacet nebo třicet, ale že už sem stárnoucí kokot v letech a neměnil bych. nechtěl bych se vrátit do mládí a projet všechno znovu.

======

** update 13:02 dneska mám nasírací pátek. sem vyjel do práce po půl devátý a stejně ta posraná třináctka byla plná debilních lidí. a nejvíc mě serou idioti, který čuměj do mobilu a blokujou výstupní prostor. čím větší idiot v mhd, tím větší potřeba stát u dveří a komplikovat vstupy a výstupy cestujících. někdy si říkám, proč vlastně lidi do těch mobilů furt čuměj, když většinu z nich nic významnýho v životě nečeká. kdybych měl pocit, že ještě náhodou vykonám něco velkýho a významnýho, tak taky celej den držím mobil v ruce a čekám na godota. ale mě už nic kromě maloměšťáckých radostí nečeká.

antiviry

** update 22:46 v tývce dávaj na kabelovce nějakej pořad vo lidech, který si myslej, že je unesli mimozemšťani. co to je za hovadinu? proč by měli mimozemšťani unášet naprosto bezvýznamný lidi, který nic neznamenaj a nejsou důležitý? to je něco, jako kdybych tvrdil, že sem skutečnej mimozemšťan a ne vobyčejnej primitivní maloměšťák.
ty vole, někdy si říkám, že by svět potřeboval televizní kanál, kde by 24/7 jely depresivní pořady o smrti, sebevraždách či ponižování, aby si lidi mohli pořád a neustále potvrzovat, že jsou zbytečný kusy hmoty a naprosto titerný kapky hovna v gigantickým mlýnu na maso.

======

** update 16:38 pracovní den skončil. svět sem nezachránil, dětem v africe nepomohl, ale prošly mi rukama notebooky, za což dostanu zaplaceno. je fajn, narodit se uprostřed evropy a neměnil bych.

======

** update 13:25 od rána s kolegou instalujeme u zákazníka nový antiviry. je to hrozná pakárna a sem rád, že už sme udělali všechny kompy, který sme měli udělat. jinak maloměšťáckej den, akorát mě ráno sralo, že sem musel vyjet zase o něco dřív a emhádé bylo narvaný.

Polský ministr chce zavést přístup k pornu jen se státním svolením. Hledáme účinné řešení, řekl. ty vole, to je země. já si nemůžu pomoci, ale my z východu evropy sme solidní dementi. to chtěj polsko odpojit od internetu?

lidi

** update 23:01 protože sem dneska nebyl v hospodě a mám náladu odpovídající půlce týdne, zabil sem večer s novým terminátorem. jo, důstojný rozloučení a jistý je, že arnold se už nevrátí. s rambem a terminátorem odešlo dětství.

Řeznictví v centru Prahy ukrývalo varnu pervitinu. no ty pičo.

======

** update 15:16 dneska je fakt otrava v práci. nikomu sem nepomohl, svět sem nezachránil, užil sem si nějakých vnitřních sobeckých pocitů a teď už pomalu stříhám metr, kdy půjdu domů. solidně promrdanej den.

======

** update 13:26 pořád pohoda. kromě několika drobností v podstatě zabíjím den na internetu. no, mohl bych generovat nějakou větší a hlubší práci, ale nechce se mi. je půlka týdne a to už bývám z práce docela unavanej a zejtra navíc mě kurva čeká celej den u zákazníka. jo, budou chlebíčky, řízečky, limonádičky, rautíček a obecně hromady žrádla, ale budu muset makat.
mám asi za 14 dní půlroční výročí nového vztahu. jako je to docela divočina, protože to trvalo zasraně dlouho, než sem potkal dívku, která nemele hovna o tom, že peníze nic neznamenaj, má práci, nemá dluhy, nezatěžuje moji hlavu sexuálníma sračkama o milencích ve švajcu, v kostarice a bůhvíjaký jiný prdeli. Taky nemusím řešit exekuce a exekutory dobívající se do bytu, vlastně ani neřeším to, že by mému objevu po půl roce společnýho života došly prachy a já musel začít poslouchat kňučení, že do práce vlastně nechce. ani nemusím řešit alkoholický excesy, totální alkovyndanost s debilníma alkokecama. fakt mě sere, že sem nechal se sebou vyjebávat, vytírat podlahu a že sem se nechal urážet frndou, která kradla a neplatila za drogy. výstup předchozí zkušenosti mám ten, že slušnost a poctivost je fajn vlastnost, ale neměl bych plýtvat časem s lidma, pro který je slušnost a poctivost spíš slabostí, již je dobrý využít a vytěžit z ní maximum. to je tak, když jsou v rodině kundy, který si myslí, že sežraly šalamounovy hovna a pro který je chlap semeník a dodavatel peněz, takže ho oškubou, vyšťavěj a odkopnou. ať všechno dopadne jak dopadne, já sem vděčnej a rád, že sem měl to štěstí a potkal úplně vobyčejnou holku s vobyčejným životem a normálním vztahem s rodiči. kdybych nebyl úplnej blbej a poctivej idiot, možná bych měl to štěstí o mnoho let dřív a ne skoro v pětačtyřiceti, kdy nevím, kolik času mi zbejvá do smrti. ale lepší pozdě, nežli nikdy.

======

** update 10:16 mám dneska klid v práci. nikdo nikde, kolegové v prdeli. co mě fakt ale sere je, že z mýho oblíbenýho lahůdkářství, kde jsem roky utrácel hromady peněz, je posraná prodejna vín s francouzským duchem. za rohem byla restaurace, kterou poslední rok opravovali a dneska sem si všimnul, že z ní udělali posranou vinotéku. pičo, já nepotřebuju posranou vinotéku na každým rohu, beztak ty patoky nepiju, nevyznám se v nich a v podstatě mi ani nechutnaj. mám puch vína spojenej s bejvalkou a zvedá se mi kufr, když cejtím vinnej chlast.

======

** update 08:58 sem dneska vstal dřív a dřív sem i vyrazil do práce. byla to chyba, kterou znovu dlouho neudělám. je nesmysl vylejzat z baráku před půl devátou, protože lidí v praze přibylo jak štěnic a i ta posraná třináctka je narvaná až za ušima. a k tomu sem do práce přišel jako druhej. nesnáším narvaný emhádé, kde se tělo lepí na tělo.

štěnice

** update 21:49 vobyčejnej maloměšťáckej večer, kterej mi vyplnila návštěva a kecání o životě. dneska mi akorát psali z notářský kanceláře, že akorát čekaj na vyjádření finančáku a mě na finančáku v listopadu řekli, že je už všechno z jejich strany hotový. bych se posral.

======

** update 14:41 to byl dneska hukot. telefonoval sem, vyřešil pár kokotin a odložil několik úkolů. běžný pracovný den maloměšťáka. v televizi koukám na nějakej dokument o štěnicích.

kurva první den pohotovosti

** update 20:35 s odporem sem zahájil první letošní pohotovost. snad bude kurva klid, kolegovi to o vejkendo pípalo. nic se dneska nedělo, akorát sem obral zbytek kosti se šunkou, kterou sem měl v serverovně. vánoce skončily.

smrtihlav

** update 20:19 měl jsem dámskou návštěvu, včera sme navštívili restauraci v lucerně, pak koncert v rockcafe a po návratu sem usnul asi do pěti minut. dneska veget.

router

** update 10:54 včera večer sem si dobře rozmrdal router. poslal sem do něj aktualizaci openwrt a podařilo se mi z něj málem udělat briketu. k záchraně jsem brzo ráno musel použít starý dobrý tftp a rozhodně už na něj nehodlám znovu šahat, když kurva funguje.

rum

** update 17:12 jo a včera sem slyšel další historku o dítěti v motole, tentokrát mimino s něčím na páteři. ty vole, já už nechci další takový příběhy.

======

** update 13:18 rozhodl sem se v notebooku pustit aktualizace všelijakejch možnejch firmwarů od touchpadu, přes zvukárnu, kameru, hromadu embeded controlerů až po bios. mel sem docela staženou prdel.

======

** update 11:02 sem byl včera večer v hospodě. pil jsem nealkoholický pivo a to sem prokládal alkoholickým rumem. kumpán měl narozeniny.

ufufuf

** update 11:04 fúúúúúúúúúúúúú, nastala přesně ta situace, který sem se u jednoho projektu bál. sem rád, že to nemusím řešit, zvlášť když do 20týho má bejt hotovo. prostě důsledek střelby od boku, sem fakt zvědavej, jak to celý dopadne.