Prújem: červenec 2019

ejhle pondělí

** update 22:57 sem úplně vyfluslej. od středy sem si vzal volno a přehodnotil plány na víkend. večer sem zabil druhým čtením poslední kapitoly svý literární vesmírný sračky. zítra přijdou chlápci kvůli rekonstrukci dvorku, tak se musim ráno probrat. jo a ještě jedna věc, postarší kolega z obchodního spadl z meruňky při česání, zlomil si pravou ruku a osm žeber.

fibroza

** update 23:29 letošní rok a léto nakládá na moje záda fakt čočku a připomíná kurevskou lidskou smrtelnost. jo, já to vím i bez toho, že mi některý věci protejkaj mezi prstama. když sem si pokládal po Tařině smrti otázku, co mě ještě čeká a jestli léto nabere větší grády, tak tohle mě fakt za satana ani nenapadlo. holt nevíme, která chvíle je ta poslední.

======

** update 16:46 tetina primární diagnóza je nějaká fibroza plic a nádorový bujení je už jen takovej bonus od pánaboha navíc. mluvili sme dneska s její ošetřovatelkou a stav je takovej, že konečná stanice se blíží. teď už jí ulevuje jenom morfin, díky kterýmu neví, že se dusí.

thomayerovka

** update 13:27 byl sem s bráchou za tetou v nemocnici krč. jistý je jedno, rakovina plic nebolí a člověk nic nepozná, dokud se mu nezačne najednou blbě dejchat. to bylo u tety v květnu, teď je červenec a bude to kurevsky rychlý. ženskou, kterou si pomatuju robustní, že by mohla skály lámat, sem málem nepoznal. píčo. zejtra za ní jedem s bráchou znovu, ale už je to jenom o tom, udělat poslední chvíle nějaký normální a neřešit minulost. ta už v tuhle chvíli pozbyla smyslu.

účetní

** update 21:04 firemní účetní sem vyřešil tím, že sem ji vysvětlil, že příště až ji něco nebude fungovat, tak má zkusit firefox. google to s chromem asi myslí dobře, ale účetní v něm nefungovaly nějaký banky. nebo nefungovaly, chrome otevíral pdfka svoji vlastní čtečkou místo acrobat readerem a vona je na něj zvyklá. zítra jedu s bráchou do nemocnice za tetou. pičo, řekl bych, že začínám bejt dospělej člověk.

plicní

** update 22:43 ty vole, to mi ještě volala matka, že mi nepřeposlala celou divnou smsku, ale jenom její jeden kus, kde nebylo napsáno, že má před sebou dva měsíce. matka mě taky sere. do toho se ozvala firemní účetní, že ji nic nefunguje a musíme to co nejdřív opravit. takže se musím u ní zítra stavit.

======

** update 17:05 včera byla středa a já sem rád, že sem omezil chlastání na pár malejch kousků se čtyřma birellama. včera to bylo v extrémně alternativním stylu, kumpán z pátku ještě furt slaví svatbu a přišel i špína. ráno sem se probudil fakt svěží, došel sem do práce, kde sem se dozvěděl, že musím jít dneska na schůzku, na kterou mě zapomněli pozvat. ale jo dobrý. odpoledne mě přišla od matky divná smska, ve který ji teta žádá, abysme dorazili na plicní oddělení jedný pražský nemocnice sepsat závěť. no, matka tetu nesnáší a já ji viděl naposledy, když sem byl na pohřbu fotra. takový ty divý rodinný vztahy, ale tohle musím s bráchou vyřešit. ezokunda z undergroundu by už viděla ty miliony z dědictví, já vím, že to nebude žádná sláva. teta zámky nevlastní, o účtech v daňových rájích silně pochybuju a tak pravděpodobně zůstává chata, o kterou se s fotrem hádali a matku ta stavba srala. vole, to sou paradoxy. je to fakt na hovno a očividně smrt čubiny nebude jedinou vadou na kráse letošního roku. zase mi to připomnělo, že sedmdesátka je průměrnej věk dožití a mě se to kurevsky rychle krátí.

kurva úterní porada

** update 22:14 večer sem zabil zase čtením, vyzved sem matku z práce a vůbec proběhla maloměšťácká nuda.

Čínská vláda řeší dilema. Půjde do střetu s vlastní armádou programátorů? fakt bych nechtěl bejt ajtík v číně. já prostě mám problém s debilníma autoritama a hlavně se zasranejma bolševikama.

======

** update 15:56 proběhla a já sem řek všechno co mě sere. myslím, že je to dobře, protože toho bylo dost. otázka je, jestli si z toho vedení a obchodní něco vezme.

pondělí

** update 22:48 vobyčejný pondělí. v práci se jel nějakej chaos kolem aut. potřeboval bych dovolenou, ale na volna si musím počkat.

pohádka

** update 22:29 vobyčejná maloměšťácká neděle. navíc sem se vyspal, řekl bych, že se trochu ochladilo a dnes spadlo pár kapek. já ty vysoký tlaky a vedra prostě nedávám. oběd sem měl opět rejži s kuřecím z asijskýho bistra, večer sem po sobě přečet další kapitolu a dvě mi zbejvaj do konce druhýho čtení. jo a sjel sem pěknou italskou krvavou fresku pro dospělý o založení říma. příběh bratrovraždy je vždycky fascinující, navíc ho taloši natočili v proto-latině. moc je svině.

veget

** update 22:26 vobyčejnej víkendovej pohotovostní den s pozdním obědem a večerní prací nad vlastní debilním dílem. k tomu sem sjel film The Lighthouse, kterej mě fakt mile překvapil komorním dramatem dvou mužů zavřených na ostrově s majákem, inspirovaným skutečným příběhem z roku 1801. to musela bejt kurva práce strážce majáku.

svatba

** update 22:30 přes den sem uklidil celej byt, vyčistil sebe a večer na otočku do hospody vyrazil na dredatýho svatbu, pozdravit účastníky svatby. přišel sem akorát na koncert, takžem sem se tři hodiny zdržel, a vychlastal pár nealkoholickejch piv.