Prújem: květen 2019

sváteční volno

** update 22:44 vobyčejnej maloměšťáckej večer u televize a počítače. zítra není pondělí, ale čtvrtek a mě čeká práce.

======

** update 20:52 dneska byl sváteční den, vzpomínky na konec války, papaláši, zemana vyvezli na vítkov a já mám rozmrdanej den, protože furt mám pocit, že už je neděle a zítra mi končí pohotovost. dopoledne sem vypral, udělal podušený játra s rejží a s matkou si dal oběd. ta pak jela zkusit kavčí hory, jestli se dostane na exkurzi do český televize a já šel domů. sjel sem film, přečet kapitolu svý sračky a umyl nádobí. teď je kurva večer, kdy bych ještě seděl v hospodě.

jaxempoudal

** update 22:37 byl sem dopoledne u účetních, u nichž sem prožil minulý čtvrtek. kolegové měli hromadu práce a ještě jim na čtvrtek zůstala a vyžádali si ještě moji pomoc. jak sem předpokládal. já sem dneska rozchozoval vpnky, vzdálený plochy a instaloval certifikáty, prostě sraní nad sraní.

pohotovostní týden

** update 22:26 večer sem prožil s prvním čtením první kapitoly třetí části mý literární sračky. docela sem se sám divil, kam sem ty nebožáky poslal. do nacistický ženský věznice, kde jsou vězni týráni nadrženými esesmankami v kožených uniformách. já sem fakt píča.

======

** update 15:01 no, dneska zase vládne libová pracovní morálka. aspoň, že se ukázalo obchodní oddělení a udělalo si poradu, na kterou přišel můj první zaměstnavatel z období po skončení školy a nástupem na civilku, což je ty vole už snad dvacet let. chlapík s mým šéfem roky spolupracuje a je vždycky fajn potkat člověka, který mě defakto uvedl do světa it byznysu. zítra jdu k zákazníkovi a doufám, že se tam nezdržím dýl než do oběda.

Na Chrudimsku zuří válka kolotočářů. Máme strach o životy, tvrdí jeden z nich. východočeský kolotočářský gang Hoffingerů se ozývá světu. Rád si vzpomenu na jistýho frantu hoffingera, který k nám v polovině osmdesátých let minulého století propadl do šestý třídy základní školy, coby skoro dospělý muž. Jo, měl všechno co my sme neměli. Džíny, plísňovou bundu, čtyřbarevnou propisovačku či walkmana značky Somy. Naši základní školu opustil zhruba po roce v sedmé třídě, když soušku učitelku poslal do prdele s tím, že se nepotřebuje nic učit, protože všechno, co potřebuje k životu, se naučí doma.

osvobození

** update 19:14 dneska sem se osvobodil od veškerý práce. vstal sem v půl jedenáctý a den zabil sledováním filmů. teď pojídám večeři z bistra. zítra začíná pohotovost.

zahrada

** update 19:01 kolega se z včelařskýho zájezdu ještě nevrátil, venku chčije a ochladilo se. zvládnul sem lehce uklidit a s panem místopředsedou sme těsně před deštěm zvládli posekat zahradu. nenudil sem se. na hospodu asi seru, protože právě večeři žeru.

pracovní morálka

** update 22:46 dneska byl divnej den, pracovní morálka na hovno, ve dvanáct sem zůstal v práci sám. domů sem šel pěšky, lehce sem zmok. zejtra mám den pohotovost, večer možná do hospody, ale možná zůstanu doma s rýmičkou. sousedka je na tom viditelně hůř, už 14 dní nevařila a říkala, že ji svědí celý tělo. ty vole, bába stoletá.

Cizinec v Praze zakřičel „Alláhu akbar“ a vyklidil hospodu. Nepustili ho na záchod. ty vole... :D

Čapka zná jen ze školy. Odbornici v čele památníku ve Staré Huti střídá snacha krajského radního z ČSSD. středočeskej kraj to je průser.

práce vole

** update 22:28 trochu mě sere rozjetá hlava, nebyl to dneska pracovní problém, kterej by mě měl trápit. venku už nějakou dobu smrděj kytky a vícečiméně se všechno zelená, až na pár uschlejch stromů, který potkávám během pravidelných psích koleček. zejtra je tuším pátek a v sobotu mám přes den za kolegu pohotovost, protože jede se svým lokálním sdružením včelařů autobusem na zájezd. tak se snad moc neožere.

Na Pražském okruhu shořel vězeňský autobus, srazil se s tahačem naloženým tanky. solidní bizár.

======

** update 21:30 byla prdel dneska. ráno sem naklusal za domluvenou prací, malá účetní firma, samý chytrý ženský a prožil sem s nima celej den, protože sem zapojil novej předkonfigurovanej router a myslel sem, že do oběda budu doma. proto sem si ani nevzal napájecí kabel k notebooku, což byla po třech a půl hodinách chyba, jelikož nebyla kurva komplet nabitá baterka. před odchodem sem zjistil, že mám výpadky v síti a více než 50% packetloss. samozřejmě, že ta malá plochá síť byla tak historicky zkurvená, že půlka zařízení měla nastavenou jinou gateway než ta druhá a já pochopil, proč ten starej router měl tři privátní adresy z rozsahu 192.168. takže, než abych se hrabal v doméně a zařízeních, tak sem to nastavil jako ve starý konfiguraci. kolegové se poserou z tý domény, protože sem k tomu řešil nějaký outlooky a poštu. fuck.
ráno mi navíc volala matka novýho majitele bytu u nás v baráku a chtěla služby pana předsedy, tak sem ji poslal slušně do háje, protože sem stál v narvaným autobusu a když mi volala v poledne, tak sem ji chtěl poslat znovu do háje, ale řekla mi, že jít musí na sál, tak sem ji řek, ať přijde večer. přesně na minutu podle domluvy přišla ženská, která byla jasná doktorka, protože mi na první pohled připoměla matku sestřičku jednoho známýho. takže sem se dozvěděl, že manžel je chirurg nedaleko na poliklinice, že maj barák za prahou, byt v praze. doktorská honorace, mladej dělá pro statní silový složky, prej furt sedí u počítače, holku nemá a tak mu pomohli koupit byt. cena za byt dobrý, vešli se těsně pod 100k za m2 a i tak sem se tlemil, protože 100k za m2 v 2+kk je kunda předraženej byt. navíc teda s tím bejvalým majitelem rusákem si užili, já sem se tlemil, odvyprávěl nějaký historky o jeho stylu placení a naoplátku sem se dozvěděl, že v tom bytě nejspíš bydlelo pět bulharů. ty vole, ten zmrd platil jen za jednoho člověka, čertví kolik vyvařil a prej měl nějakej problém se splácením, protože byt byl v bankovní zástavě. pičo tyhle kšefty týpků z východu.

zasranej květen a první urnový háj

** update 22:21 strašnice sou nějaký vylidněný. jestli si lidi nevybrali dovolený. zejtra ráno mám práci u firemní účetní, tak doufám, že mi to do dvanácti klapne a pak pojedu domů. večer sem promrdal u počítače, quake a televize. jo, a včera sem našel ležet na chodníku padesátikorunu. to mě taky potěšilo.

======

** update 17:21 Kompletní verze Vesmírných dýlerů 2 k dispozici, kdyby to náhodou chtěl někdo číst celý pohromadě.

======

** update 12:30 pičo, pěkně mě bolí hlava. protože je dneska volno, včera byl pařící den. já sem původně nechtěl nikam jít a chtěl sem čumět na filmy. každopádně sem byl sérií mystifikací vytažen na narozeninový večírek člověka, se kterým se neznám, byznys nedělám a on vůbec neví, že existuju. prostě takový to, když váš zaměstnavatel slaví narozeniny a vy jako jeho zaměstnanec pozvete svý kámoše. takže sem chlapovi vzal tulamorku, aby to nebylo blbý, že se mu tam objevil týpek, kterýho nezná a chlastá mu pivo. ale jo, viděl sem mařku, která nejspíš podniká v oblasti porna. pak mi zavolal soused, že je v hospodě a nikdo známej tam není. tak sem se nenápadně vypařil a šel o podnik dál.
v hospodě sem zjistil, že je tam halda vyndanejch lidí. takže pivo, pivo, pivo, žvanění a pivo. kecali sme o různejch hovnech, jako například o tom, jestli je rozdíl mezi swingers party a bordelem. jak soused jezdí dročkou, tak povídal o podnikách kam v noci vozí zahraniční turisty. dnes už to není jako v devadesátejch, že noční taxikáři museli mít přehled o pražských nočních podnicích a za dovezení klienta dostávali finanční odměnu. porno a byznys s erotikou je přesměrovanej na internet, takže taxikář už jenom dostane adresu. No, ale když na nějakou zašitou adresu vozíte lidi každou noc, tak pochopíte, že tam je podnik se sexem. já sem se zaseknul na tom, že když veze jednoho člověka na swingers, tak to nemůže bejt swingers párty, protože na tu se snad jezdí s partnerkou, ale normální bordel. no, neshodli sme se, ale asi sem sral kundu, která seděla zády ke mě a prudila, ať držím hubu. kurva, já si snad můžu v hospodě ožralej řvát co chci. pak přišly opravdu dvě pěkný buchty, fakt pěkný, že sem měl v jednu chvíli cuk, jestli si neřeknu o telefon. jenže sem si to pak rozmyslel, protože to nejspíš byly dvě kámošky a ta jedna měla nějakej problém, jak se pak ukázalo, asi se vztahama a chlapama a lila zacapy. tak sem se dozvěděl, že je konec dubna a tudíž čarodějnice a někdy kolem jedný ráno sme jeli domů, kde mě čekala fena a klid.