Prújem: květen 2019

neděle

** update 23:36 včera sem byl na rychlovku v hospodě, dal sem si večeři a pak několik rychlých piv s kumpánem. dobře sem se vyspal a dneska sem vegetoval se psem venku, pak u televize a uchodil sem quake 2 pod linuxem. večer se stavil brácha, chvíli sme pokecali a mimochodem z něj vypadlo, že taky oprášil starý gamesy a jel duka. takže sem zjistil, že existuje i duke nukem pro linux.

pátek

** update 22:43 klimatizace v práci definitivně chcípla. led roztál a výparník odmítá funkčnost. myslím, že je mrtvá, akorát v práci si to ještě nepřipouštěj. vzhledem k tomu, že se spíš techniky zbavujeme. už teď vím, že budu vypínat dva prehistorický Suny s prehistorickejma xeonama a zůstanou mi jenom dvě testovací dl360g8, qnap, asa, modem a tři switche. v práci konečně vedení došlo, že když sme vypli tu exchange, že vlastně pro deset lidí nepotřebujeme držet ms doménu a certifikační autoritu. já tyhle věci od microsoftu stejně nesnáším a když se v nim musim hrabat, tak trpim jako prašivej pes. strašnice sou nějaký vylidněný a já přečet další kapitolu. s první polovinou sem docela spokojenej.

======

** update 13:48 normálně jebat, ta šílená doktorská bloncka mě zase ráno naháněla. včera sem kurva dal udělat kopie klíčů a dneska ráno mě prudí, jestli už je mám. samozřejmě, že už je kurva mám, ale do schránky je hodím až přijdu z práce. ty vole, já jednou z tý ženský vystříknu, protože kurva mi dokazuje, že být bloncka je zkurvená diagnóza.

čtvrtek

** update 22:44 venku je takovej pošmournej opar a ulice sou prázdný. kdybych byl duší romantik, tak se vyjádřím ve smyslu, že je venku pěkná předapokalyptická atmosféra. ticho, klid, opar a zeblitý chodník u sousedního vchodu.

Transsexuálka má novou vagínu z ryby: „Cítím se jako skutečná žena,“ pochvaluje si. neuvěřitelný zázraky moderní medicíny.

======

** update 21:02 přečet sem další kapitolu, abych se uklidnil. chlast je svinstvo. štěstí, že sem se včera nažral řízkem se salátem. lidí bylo tak akorát, a kdybych nebyl zpruzenej s tý ženský z baráku, tak je všechno v nejlepším pořádku. ještě pořád mě prostě frnda dokáže rozhodit. nejsem furt vyléčenej. na zejtra nemám plán, kromě tradičního nákupu novin pro sousedku a přivedení psa do lahůdkárny pro úplatek. až to tam skončí, chudák pes, to ji nevysvětlim. jo a dneska sme zjistili, že klimatizace v serverovně jde do píče, protože v ní divně rachtá a všechny vnitřní trubky vedoucí do výparníku jsou pokrytý vrstvou ledu. fakt divný.

======

** update 11:52 takže je čtvrtek po hospodě. kolegyně recepční po měsíci a půl od operace dorazila do práce, takže tu nejsem sám. včera bylo pivo super, ale fakt si furt myslím, že kunda nemá v hospodě co dělat, maximálně točit pívo. kunda má dělat domací kundí práce, nechlastat a nefetovat. sem trochu zpruzenej, protože došlo na slova matky, ve kterých mě varovala před angažovanejma tlustejma blonďatejma frndama z lékařskýho prostředí, protože ta píča, která zařizuje byt pro synáčka mě včera zase prudila. asi ji sere, že sem měl pravdu s tou kopií klíče, takže si musela rejpnout, že barákovej kominík je prej nějakej pomalej, když přijde až za čtrnáct dní. tak sem ji musel slušně vysvětlit, že na přijetí u doktora bejvaj kolikrát několikaměsíční čekací doby a mě je jasný, že ta píča je zvyklá, že si je lidi předcházej, nadbíhaj jim a lezou do prdele. rovnou říkám, že radši chcípnu, než abych lez do prdele nějaký píče nebo čůrákovi. málem mi zkurvila hospodskej večírek.

jako já tomu nerozumím, co to asi musí bejt za třiatřicetiletýho zoufalýho debílka, když mu byt zařizuje angažovaná matka. já musel ve třiatřiceti řešit dluhy a exekuce bejvalky, musel sem vyhánět od bytových dveří čůráky, který chtěli vlíst do bytu a zabavovat. musel sem řešit kecy a prudění píči, která měla minimální pracovní návyky, nikde nevydržela dýl než půl roku a pak měla blbý kecy, jakože peníze nic neznamenaj, ale současně chtěla drahý voňavky, dovolený nebo se dvakrát ročně vyhazovaly pytle s oblečením, který ji přestalo bavit. do toho sem musel řešit hypotéku, dále v současný době příjemný zjištění, že při sebelepší vůli nemůžu předluženou kundu nechat zapsat jako spoluhypotékaře a do toho ještě její posranou blond matku, která si z posranejch kanárskej ostrovů myslela, že mi může do všeho kecat a prudit. a aby to nebylo všechno, další roky sem musel poslouchat, jak sem koupil zkurvenej předraženej byt metr čtvereční za 56k a že sem ji málem zabil fenu, tím že sem ji nechal naprcat a úplně pomíjela fakt, že jedinej vrah byla ona, když odvezla rodicí fenu na koncert, který si nedokázala odepřít. takže prostě pochopte, že si nenechám nic diktovat od píč, zvláště těch odbarvenejch, protože to je to poslední, co chci řešit - frndu, která si myslí, že je chytřejší než já. prostě výjeby znovu už ne a to nikdy.

no a do toho mi včera volala matka, že ji přišel divnej dopis. já si ho sem uložím a protože se ten dopis ohání veřejně dostupnýma informacema, nechám veřejně dostupný informace o odesílateli. ty vole, to sem ještě nezažil, aby někdo rozesílal takový plačtivý dopisy o tom, jakej je chudák, že bydlí v havlíčkově brodě a musí dojíždět a že by rád koupil v praze byt. já teda vynechám fakt, že z katastrálního rejstříku pan debil václav tuček nepochopil, že matka má garsonku, takže by mu byla s dětma úplně na hovno, ale fakt přemejšlím, co mám dělat. mám toho kokota chtít vidět nebo nemám? já sem zatím udělal jednu věc a to tu, že sem do google.com hodil jak uvedené telefoní číslo, tak email a vypadl mi odkaz na sousede.cz, ze kterýho je jasný, že chlap lže, jako když miloš zeman blábolí s číňama. číslo telefonu sedí, takže mu asi zavolám a sejdu se s ním na chůzce, abych kurva viděl, co je to za zmrda zasranýho drzýho.

image

středa

** update 13:39 a piva je třeba. v práci sem já a kolega z obchodního. trochu mě sere, že sem si za poslední roky navykl na neuvěřitelnou pohodu a svobodu v práci, takže si nějak nedokážu představit, že bych někam docházel na konkrétní hodinu ráno a odcházel v konkrétní hodinu odpoledne. akce klíče od vodoměrů bude snad dnes definitivně uzavřena a klíče mi budou navráceny. Ale úplně mě ta kunda srala, protože mám podezření, že vrácení schválně zdržovala a dvakrát mi nabízela, že zámek od boxu s uzávěry vody nechá vyměnit sama. Jasně, bylo by to pro mě jednodušší, ale dohoda byla taková, že si zkusí udělat kopii a pak mi klíč vrátí. já mám prostě problém s tím, když se mě nějaká blonďatá tlustá kráva snaží přechytračit. Ne, já sem primitivní člověk, který ctí počáteční dohodu a ne, že na mě bude nějaká píča zkoušet kundí triky. doktorka nedoktorka, dokud sem předseda, tak pravidla v baráku určuju já, to musí pochopit.

úterý

** update 22:50 hm, po přečtení další kapitoly svý sračky, sem si pustil černobyl, zapálil brko a plnej zoufalství sledoval sovětskou politiku, která se nejspíš dodneška nezměnila. evropa byla fakt krůček od totálního vymazání a teď sme tu nemuseli bejt. někdy kolem půl desátý někdo klepe na dveře a já si říkám "kurva, soused má chlastací, ten nikdy nezvoní". tak zařvu svoje oblíbený "kurvááá momééént", rychle se oblíkám do tepláků, protože sem byl skoro nahej a do toho zvonek. to už mi bylo divný, tak řvu "kunda dopiče kurváá moméént", pes řve a já se ani nedívám do kukátka a otevírám vstup do bytu. pičo, tam stojej dva fízlové v plný polní, mě hlavou probělo "wtf" a pak zaregistruju třetího chlapa s boxem na nářadí a nájemkyni bytu s dcerou. tak čumim jako kokot a paní mi říká, že si zapomněla klíče a nemá číslo na majitele. já ji řeknu moment a ve vší slušnosti najdu kontakt. pak zámečník pod policejním dohledem, teda snad to byli praví fízli, odvrtal zámek, vpustil mařku domů a vložil novou vložku. kurva večer.

======

** update 14:30 dneska sme tvrdě pracovali. museli sme se podívat jakejma diskama jsou osazený naše hpe servery a jeden prastarý qnap. pro oběd sem si byl v asijským bistru a teď čekám, až kolega odsouhlasí nákup ssd disků.

Ani prokremelské, ani pročínské. Šedá zóna dezinformačních webů v Česku má statisíce čtenářů. Jo, tyhle alternativní a debilně necenzurovaný weby mají neskutečnou oblibu. Já si to dávám do souvislosti s tím, že čím větší debil, tím větší inklinace k lživým článkům a průser je, že v marastu alternativních sraček se topí i prezidentská kancelář a podle toho to vypadá.

Zásah šípy přímo do srdce. Tajemný případ, který šokoval Pasov, má už pět obětí. členové rytířského spolku.... pičo.

pondělí

** update 22:48 takže klíče snad dorazí zítra a já vyřeším výměnu zámku. frnda se mi vnucovala, že ho vymění sami, ale já sem ji poslal slušně do prdele. úplně sem si vzpomněl na matku, jak mě minulej tejden varovala, abych se měl na pozoru před těmahle angažovanejma matkama z doktorskýho prostředí. se prej může stát, že mě budou furt votravovat. no to mě ty vole vomylo, protože to je to poslední, aby mě někdo furt honil. já mám rád svůj maloměšťáckej klid.

volební lístky, doprdele, přistály mě ve schránce papíry k eurovolbám. to bych se posral, takovejch stran s dementníma názvama včetně reinkarnace sládka pohromadě s nějakou tlustou píčou z jútubu Sejroškou, Vandasem, Zarembou, přes nějaký lokální partičky dementů až retardy z velkejch partají. kdejakej kokot si založil partaj a já se tím musel prohrabat, aby našel ty tři listy, ze kterých si snad vyberu. tahle země se po třiceti letech od převratu opravdu posrala. rusák na každým rohu, rusáci na hradě s čínskou technikou za zády, agent stb premiér a část voličů jsou zadlužený retardi. ne, s těmahle lidma ve vládě rozhodně líp nebude.

======

** update 15:33 no, dneska musím vyřešit klíč od vodoměrů, protože frnda mi slíbila, že ho v pátek vrátí, protože tu kopii nezvládli udělat. včera večer sem ještě klíče ve schránce neměl, tak doufám, že tam budou dneska, protože sem zapomněl frndu upozornit, že fakt nesnáším, když se mnou jakákoliv kunda vyjebává a neplní dohody. pohotovost skončila, můžu konečně vypnout mozek a uvolnit se.

pohoda prostě

** update 22:35 sem si dneska udělal jednoduše maloměšťáckou pohodu se všemi výhodami kapitalistickýho blahobytu. filmy z rychlýho internetu, jídlo z vietnamskýho bistra a čtení článků o tom, jaká je chudoba na světě. zavzpomínal sem na video avex a ocenil pornoprůmysl, který se rozhodl pomáhat včelkám. jinak prostě takovej pohotovostní den.

úklid

** update 22:43 celý odpoledne sem gruntoval, pak sem udělal i sebe a najednou byla osmá večerní. během venčení sem rozšlápl malýho šneka, takže se blíží jejich čas. křupnul pěkně pod podrážkou.

prdel s klíčema

** update 23:28 jak nejlépe zabít pohotovostní páteční večer? čtením vlastních sraček.

======

** update 13:11 Taxem v práci. Nejdřív musím napsat, že mé oblíbené lahůdky ke konci června končí. Čumáček Taruška bude nešťasná, protože tam dostávala hromadu pravidelných psích úplatků. Bojím se, že místo nich bude nějakej vietnamec s bistrem nebo nějaký posraný hipster krám s předraženým kafem a biosračkama v ceně zlata. To je jako průser, na Jiřího z Poděbrad se už nedá normálně najíst, pokud nejste debilní hipster, trendsetter či alternativní biokokot. To je samý fairtrade kafe, donutsy drahý jako oběd s polívkou, pekárna s chlebem za kilo a do toho halda designovejch lidiček, který vypadaj jak čůráci přes kopírák. Pičo, svět se zasraně mění.

Pak mi kolem desátý volala matka novýho majitele bytu u nás ve zkurveným domě. Mám malý pocit vítězství, protože jsem vyhrál nad frndou, která si myslí, že sežrala šalamounovo hovno jen proto, že je sestřička, její starej chirurg a mladej zašitej ve státní službě. Agilní matka dostala přes prsty, protože ji nevyšla akce klíče. Bejvalej majitel ji totiž nedal klíč od bytovýho uzávěru vody a já mám jenom univerzál, ze kterýho nemůžu udělat kopii, jelikož je k tomu univerzálu dávno ztracená jakási bezpečnostní kartička. Já už sem byl rozhodnutej zavolat domovnímu zámečníkovi, ať mi ten zámek vymění a já si holt k univerzálu přidám další klíč, ale v pondělí mě ženská večer zavolala, že přišla s nějakým manželovým pacientem, který je zámečník a že pan úžasný (to fakt řekla), dokáže naprosto všechno a že udělá kopii i mě. Já mu půjčil univerzál, s díky odmítnul zhotovení kopie a znovu vysvětlil, že to nejspíš nepůjde a šel sem do píče. Celý týden sem byl napjatej, jestli chlap dokáže kopii klíče udělat a dneska mi ženská volala, už nic neříkala o panech úžasných, jenom mi sdělila, že se kopii nepodařilo udělat a že mi vrátí univerzál do schránky. já měl co dělat, abych se nezačal smát, sem rád, že mi dokázala, že můj zamečník není retardovaná píča, tak sem ji akorát řek, že sem to říkal a rozloučil se.

Milionové dluhy a podvedená newyorská smetánka. Dobrodružka Sorokinová jde do basy. Taková od pohledu hnusná kunda a takovejch lidí ochcala. Jo, je to prostě tak, že halda nýmandů a nýmandek má prostě přesvědčovací schopnost, takže i když má takový jedinec jednu nohu permanetně v kriminále a za sebou nekonečnou haldu exekucí, dokáže přesvědčit blbce o vlastní výjimečnosti. Okradených nelituju, kdo si chce zahrávat s rusákama, musí počítat s ojebáním a vyjebáním.

widle

** update 23:18 to byl den. konfigurování tiskáren a řešení problému s windows. klasika, pět naprosto identických počítačů s identickou kancelářskou konfigurací, čtyři fungujou normálně a na to pátým nefunguje acrobat reader a utlouk. voser. večer sem se dozvěděl, že prej bludný proudy jsou problém u spousty staveb. mostů, železnice a tak. furt se učim.