Prújem: duben 2015

kotelník

** update 10:44 Kotelník objednán, každopádně přijde až ve čtvrtek ráno, takže dneska, zejtra a pozejtří se meju staročeským způsobem. Ještěže už skončila topná sezóna. Rovnou sem jim řekl, aby mi přinesli nějaký ceníky, protože asi nechám ten podělanej kotel vyměnit.

Navíc aktivně skutečně začala rekonstrukce za provozu, takže sbíjecíma kladivama vymlacujou přepážky v kuchyni a na hajzlu. Všude se práší a technika si užívá. Jediná výhoda rekonstrukce je, že makat budou do šesti do večera, tudíž s nima někdo bude muset bejt a budu to já. Naoplátku můžu přijít v 10h do práce :P

úklidová neděle

** update 19:14 Tak fajn, zbejvá mi už jen se najíst odleženého guláše u podvečerního startreku. akorát teda dal sem si koupel jako tenkrát. ohřát si vodu do kýble a pěkně šetrně se očistit jako u babičky na venkově ve starý prádelně a nebo za bolševika, když v neděli po 18h došla teplá voda v paneláku. tyhle lekce improvizace se očividně hodí i v tvrdém tržním kapitalismu. myslim, že v praze se může mladší generace dostat do potíží v případě, že nechodila do skauta.

tyvle, jinak se musim pochválit, segedin ma velice dobrou konzistenci. ani hustej, ani řídkej. a s chilli sem to taky nepřehnal. tyhle první jarní papričky jsou naštěstí slabší :P

jo a kdyby někdo přemejšlel, proč sem si nezavolal na pohotovost, tak v podstatě ze dvou důvodů. za prvý zima už skončila a těch pár dnů to přežiju a za druhý zcela dobře vim, kolik stojí o víkendu výjezd a jaká je cena za započatou hodinu. Tihle lidi na pohotovostech nejsou nejlevnější.

a kurva, naběračku sežral pes vlastně. budu si muset udělat soupis zničenejch věcí, bude co obnovovat.

======

** update 14:20 Tradičně sem vstával ráno, v osum už sem musel bejt venku s pejskama. Nakonec sem se pak vrhnul na úklid, fakt to prostě chtělo, vyhodil sem zase dvě igelitky roztrhanejch novin a papírů. Protože nejde teplá voda, vytření podlah sem udělal podle starých postupů. Nejen tedy na kolena, ale i teplou vodu sem si musel ohřát. Akorát kamna sem nahradil rychlovarnou konvicí. K tomu mi jede druhá pračka a na plotně se vaří segedin. Za dvě hodiny zase ven s čoklama.

Kokain v Praze: Na ulici seženete jen to nejhorší. Nějaký informace o kvalitě kokainu v praze.

Musíme znát evoluci, ať víme, jak neřídit svět, říká nejslavnější biolog. Dobrej rozhovor s panem profesorem.

Cross

** update 18:57 Jo, takže sme skončili v Crossu. Po tý době co sem tam nebyl se zase trošku rozrostl a bylo vidět, že probíhá rekonstrukce. DOkonce přibyl i bankomat. Příchod po devátý, po pěti minutách čekání na kamaráda přišel mladej týpek a prej jestli se může na něco zeptat, já mu řeknu že jo a von se mě zeptal jestli nemám trávu. Tak sem se ho zeptal jestli vypadám jako dýler, von že rozhodně nevypadám a šel se skupinkou dál. Pár minut poté z nenápadně zaparkované policejní dodávky vyskákalo pět šašků v černym a blížili se ke klubu. Kolem mě prošli se slovy "toho nechte, támhleti jsou jasní" a zamířili ke skupince mladejch mezi nimiž byl i ten provokatér, kterej si myslel, že sem dýler, a provedli kontrolu dokladů. Pak dorazil kámoš a šli sme si dát nějaký pivka a panáky. Dvě pivka a po nich už jen panáková smršť. Jo, zacapy tam maj celkem drahý. Přišel sem se třema a půl litrama, dneska odpoledne po probuzení sem napočítal zbylých asi šestset. Jo, fakt se povedlo a přišel sem až ráno za světla, když ptáci zpívali a rosa padala na koleje. Doma mě přivítal zechcanej byt, pak si ještě mladej pochcal schody a já v tom svym úžasnym stavu sem si ještě zauklízel. Ty vole.

Odpolední procházka taky se zechcáním schodů, protože sem samozřejmě šel úplně v jinejch časech a chudáka sem asi rozhodil z rytmu.

Jo, a aby byla prdel dokonalá, včera zdechnul kotel, pravděpodobně zase prdlo to posraný těsnění, takže se od sprchuju starou dobrou studenou pramenitou vodou. Jo, zkurvená realita, možná je načase pořídit novej, protože to vymění a bude zase z kotle chcát voda.

Miloš Zeman, velkovýroba mediálních zbytečností s.r.o. Malý komentář ke spanilým jízdám Miloše I. po zemích českých.

Toxikolog Jaroslav Klán: Neexistuje látka, která by nebyla jedem. Pěknej článek o zajimavym člověku.

Rozloučení s Grossem bude ve středu na Vyšehradě. Rodina prosí o klid. Rodina prosí o klid, ale pro veřejnost ho vystavěj. Nevim kdo se asi může přijít podívat, ale doufám, že aspoň Škromi si skákne pro selfíčko an fejsbůček.

Kačák

** update 14:00 V práci vyklízíme kuchyňku a hajzly, protože příští týden začne jejich rekonstrukce. Po 24letech co má naše firma tyhle prostory už to chce. Takže máme povoleno chodit srát na ředitelskej hajzl od příštího týdne. To budou mít na obchodnim radost :P

Ozval se letitej kámoš, že by chtěl pokecat, sice ještě nevim jestli to chce sám od sebe a nebo byl naočkován, že by si měl se mnou popovídat, ale to se dozvim večer. Asi jako za mlada to kalba nebude, ale když zůstane u "skoro jako zamlada" zlobit se nebudu.

Sem tradičně napjatej, jakej bordel bude doma. Mám z příchodů domů celkem vždycky staženej žaludek, takže dřív nebo později to vidim na starý dobrý vředy. Přišel ráno týpek projít střechu a vyčistit okapy, snad mu nevadilo, že chcalo.

Rakouští restauratéři chtějí dát zákaz kouření k ústavnímu soudu. Ani se jim nedivim.

Tisíce cyklistů projely Blankou. Při několika střetech se řada zranila. Já teda nevim, ale nechápu kdo povolil cyklofašistům jízdu tunelem. Vždyť ta stavba snad není cyklistickej tunel a určitě není dimenzována, aby v ní jezdili tísíce pumpičkářů. Každopádně to vysvětluje, proč bylo včera centrum ucpaný.

Zemanovy výroky neberte tak vážně, řekl Kmoníček. vs Ovčáček brání Zemana před Kmoníčkem, prezidenta je prý třeba brát vážně. Slušná komedie tohle hradní divadlo. Myslim, že hradní partu berou vážně snad už jenom lidé mentálně slabší. Jo, je vidě, že Miloš má skutečně talent vybrat ty nejlepší z nejlepších.

======

** update 09:14 Takže sem přijel na Kačerov, zapnul techniku, připravil si práci a vypadla v celym baráku elektrika. Je tma jak v prdeli a poslouchám hlášky typu "Musím jim poslat mejla, abych zjistil co se děje." Snad to nebude dopolede na hovno. Navíc pěkně chčije.

Voko apokalypsa

** update 22:53 Venku ni noha, akorát teďka mě zvednul ze židle strašnej řev motorový pily. tak vystrčim hlavu z okna, o co jako kurva jde a vona skupina borců v oranžovejch pracovních hadrech dopravních podniků odřezává koleje na zastávce. snad to zvládnou do půlnoci a asi se něco bude dít. už sou postavený náhradní zastávky x5. bude jezdit autobus místo tramvaje. každopádně už slyším nějaký pískání. holt život ve městě, to se na vesnici stát nemůže. a to jest pro dnešek vše.

======

** update 19:10 Byl dneska šmejd celkem klidnej. Jenom rozerval nějaký časáky, roli s obrazem a nějaký desky, ve kterejch nevim co bylo, protože drobný kousíčky papírů jsou po celym bytě. Dostal sem to z nejhoršího, zametu to o vejkendu, nemá to příliš smyslu, když do 24h vypadá byt jakoby smeták neviděl.

Zejtra dopoledne si udělám ještě jeden vejlet na Kačerov, ale maximálně do oběda, dýl ne. Je pátek a kurva pohody svátek.

Taky sem se dozvěděl, že každej kdo by mohl by toho šmejda vyhodil na ulici. Já sem fakt takový hovno blbý tolerantní. Já chci bejt svině.

Večerní dávka psího bordelu.

image

======

** update 11:15 Zatim stručně. Po včerejší hospodský rychloapokalypse jsem trošku rozmrdán, ale opice už mě přešla. Dobře sem si včera popovídal a znova musim říct, že je mi líto lidí, kteří si nedokážou najít jinou zábavu než sedět celý dny na facebooku. Myslim, že to už je lepší strávit večer u televize, piva a marihuany. Fakt mě pobavilo, že sice někteří lidi se vzájemně nemají v přátelích, ale stačí, aby měli nějakýho společnýho přítele, třeba nějakýho umělce, a pak stačí aby umělec něco okomentoval a ví to celej okruh jeho přátel a i ti, kteří vzájemně v přátelích nejsou.

Včera po příchodu z práce zase bordel, ale neměl sem sílu před odchodem do hospody nahrávat fotku na blogýsek. Tak se můžete zasmát teďka. Pravda je, že sem nechodil tolik let do škol a nestřídal práce jak na běžícím páse, abych se musel starat o debilní členy svý domácnosti. Když sem chodil loni krmit sousedovi rybičky, dostal sem jako poděkování Gin a nebyl bordel. Co dostanu za tohle, myslim, že krásný zvysoka nasrat a jako bonus bordel dneska večer.

Dvě nejzbytečnější zprávy dneška:

Zemřel expremiér Stanislav Gross, bylo mu 45 let. R.I.P. A myslim to upřímně.

Poláci se nezdají! V latríně se našel robertek z 18. století. Poláci pravděpodobně taky mrdaj, papež nepapež.

image

Mrtvola v pytli

** update 14:07 Dnešní den není naprosto ničim vyjmečnym ani zvláštním. Tak jen pár takových dementních poznámek, aby řeč nestála.

1) Ráno, když sem šel venčit, zaujala mě u druhého vietnamského krámu policejní vozidla a zrovna přijíždějící sanitka. Nu, asi se tam něco stalo, říkal sem si. Když sem se po dvaceti minutách vrátil, dal pesany domů, sbalil baťoh a mikinu, stále tam fízli byli. Akorát sanitka už odjížděla nechajíce na chodníku velkej černej pytel. Když sem došel blíže a zeptal se policisty jestli si můžu udělat fotku do památníčku, zrovna přijela pohřební služba a pan policista mě slušně vypoklonkoval pryč, že je zbytečný dělat fotky. Skokan z okna to určite nebyl, protože nikde nebyla vidět otevřená okna a na chodníku chyběla krvavá skvrna. To už sem ve vedlejším vchodu před lety zažil, když tam z posledního okna vyskočil nějakej nemocnej člověk, tenkrát sem šel asi deset minut poté náhodou ještě s Terezou a mladou Tarou venčit, takže ho ještě nikdo nepřikryl. Takže asi nějaká mozková příhodička, infarkt a nebo holt pech. Snad bude vědět pan uklízeč nějaký podrobnosti a nebo aspoň důchodci z okolí.

2) Pracoval sem na tabulkách. Chtěl jsem si ještě poladit nějaký drobnosti, ale zjistil sem, že VPNka, kterou mi přidělili je úplně na hovno, protože se s ní nedostanu na naše servery. Protože to včera lokálně na jejich centrále šlo, předpokládám blokující pravidla na trase a má snaha žádat o zkontrolování zatím vyzněla na prázdno. Holt, tak ještě pár hodinek na Kačerově v pátek strávim.

3) Jeden nejmenovaný kolega se zanedlouho žení. Vim to už nějakej pátek a vim to tak, že za mnou přišla naše slečna recepční s tim, že se kolegovi vybírá na dárek. Byla celkem překvapená, že jsem jedinej překvapenej, kdo to neví. Inu co chtít po mentálovi, kterej uvažuje způsobem "mám dvě tablety extáze, jsme tři a těch tablet je málo, proč bych se dělil", "tady sme seděli my, tady nemáte co dělat." Dneska si znova z legrace v hospodě ověřím, jestli rozeslal oznámení aspoň kumpánům ze starých časů, kteří ho také pozvali na svoji svatbu. Minimálně mě napadají tři lidi. Dneska naší paní obchodní ředitelce přede mnou na mapě vysvětloval, kam má jet na tu jeho svatbu a že to bude v pohodě. Osobně předpokládám, že až se ho zeptám, a že se ho zeptám ve správnej den před svatbou, že mi do ksichtu řekne, že mi to říkal a že oznámení rozeslal. No, má ještě tejden si vzpomenout na všechny ty chvíle s přáteli pod vlivem lsd, extáze či starého dobrého speedu. No, ale myslim, že to nehrozí, protože jeho stará nás nemá ráda a už vůbec nemá ráda náš krásný a inteligentní humor, kterýmž bychom vzpomínali na starý časy, na technoparties, na dvě tablety pro tři lidi či na to jak na jedný svatbě dnešní ženich vylízal družičce pekáč. No, snad aspoň budou mít zasedací pořádek se jmény lidí, aby se nestalo, že nevěsta vyhodí návštěvu ze židle s tím, že to místo není jejich. A to nekomentuju rozlučku se svobodou, protože s nim bysme určitě v bordelu neskončili a milej kolega by za nás určitě nezaplatil.

To není film o Hitlerovi, ale o Lídě Baarové, odháněl Pavel Kříž fotografy na Olšanech. Jo, zrovna sem jel kolem v tramvaji směrem domů a pozdě sem zareagoval. Mohl jsem mít svoji vlastnoručně vytvořenou fotku fuhrera!

kačerov

** update 21:13 Zpíčená reklama s cinknutim zvonku. Posraná podělaná zkurvená reklama na nějaký hovno. Psi se můžou posrat, protože si myslej, že někdo přišel na návštěvu.

No, dal sem si dneska na Kačerově pěknou sedm a půl hodinku v zápřahu. Ubalený cígo k obědu, jinak furt u počítače. Každopádně zvládnul sem práci vtěsnat do dnešního dne, zejtra poladim a zkrášlim tabulky, napíšu nějakej elaborát a seznam předávaných dokumentů a přístupových karet.

Plus bych k dnešnímu pracovnímu nasazení měl připočítat dvě podvečerní hodinky investovaný do tabulky, protože si je k práci nadržení kolegové vyžádali.

kulturní humorná vsuvka: Proc nuti farari ministranty cist bibli? Pac kdyz spolknou takovou kravinu, pak uz spolknou cokoliv.

po příchodu domů klasika, pár časáků a reprák. milej toby mi naznačil, že je potřeba přestat řešit kraviny, a když už blekotám pár let, že chci novej zesík a bedny, tak hrábnul do 30let starý vykopávky a vytrh krycí potah. stejně sou ty bedny zbytečně ze dřeva a starý, ufo už taky nejní nemjladší, tak by si konečně zasloužilo nějakej rackovej zesik, pravej a levej kanál, volume a nazdar.

Spropitné není v Česku samozřejmostí, automaticky ho dají jen čtyři lidé z deseti. Zajmavý čísla, já obvykle dávám při spokojenosti tak těch 10procent.

Kamerami nás on-line sleduje Velký bratr, stěžují si lidé z paneláku. No je fakt, že asi pouštět videa lidem domů do televize je nešťastný řešení, ale jinak klasika. Dva potížisti se nudí a prudí chudáka předsedu. Navíc poštovní doručovatelky určitě už nenosí u sebe peníze a nevyplácejí je důchodcům do ruky. Chodí složenka, bych si dovolil tvrdit.

Prokleté koleje: Na místě, kde se zabila Bartošová, spáchal muž sebevraždu! Jestli by nestálo zato, aby Macura s Rychtářem rozjeli petici o zrušení trati říčany-uhříněves. Tam bude ještě mrtvejch a duch bartošový na kolejích ve studený podzimní mlze bude děsit neštastné strojvůdce. prokletá trať.

Zloději odnesli z farmy býčí sperma za 1,8 milionu. Co s tim chtěj dělat? Kakao? Čokoládu?

Dvě školačky na Slovensku uřízly muži penis. Prý je o to požádal. Ale to de, to vopravdu de. Kam se hrabou proklatý koleje.

image

======

** update 10:09 Smrdim na kačerově a práce běží na pozadí. Naštěstí se o mě postarali hezky, zavřeli mě do zasedačky, dali starou 2950 a já strávil půl hodiny snahou leasnout si adresu. ze servisu techniků se line smích, pracovní tempo je asi vysoky a já sem rád, že u nich nemusim sedět. Vypadá to na první, čas zabíjející, cígo.

úředničina

** update 23:03 Pohoda. Vyvenčíno a jít si lehnout. Zejtra celej den na Kačerově. Asi bych si měl vzít sebou tabák na zabíjení času. Mladej se pochcal až před barákem, zato já mám pocit, že sem nějakou louži v bytě přehlídnul. Mám takovej divnej pocit, že cejtim chcanky, ale stejně tak dobře to můžu bejt já.

======

** update 21:03 Příchod domů dnes i s mírným překvapením, že není bordel. Pár načatejch časáků a vycákaná voda z misky v kuchyni. chudák šéfová, zase měla celej den žízeň. ten debil tu vodu vycáká asi hnedka dopoledne, protože bylo vidět jak louže vysychá. No, ale aby mě to nebylo líto, pochcal schodiště při cestě na procházku. Takže jediná větší škoda byla plastová miska ze dřezu, kterou si tradičně vytáhl a vyzkoušel ostří svých zubů. Jo, a ještě sem dodělal zbytek svých úkolů z kalendáře, nic náročnýho jeden telefonát a jeden email.

image

======

** update 11:14 Hodinu a půl jsem volal po magistrátních číslech. Ale nakonec jsem se dovolal a zjistil, odkaď poslali na společenství doporučenej dopis. Naštěstí nic extradůležitýho na co by se umíralo, pouze výměr za nádobu na odpad. Spadnul mi kámen ze srdce. Taky sem dal do pohybu výstavbu místa na kontajner, takže už mi zbejvaj jen poslední dvě věci, který musim strčit do zásuvky a rozjet. Stanovy a sehnat nějaký cenový odhady na výměnu stupaček.

Přestože model Alladin hlásí, že má být slunečno a hezky, je pod mrakem a chčije. Jo, je to vom, že by člověk měl znát svý schopnosti a možnosti.

konec pohotovostního týdne

** update 22:40 Posraný černý psí chlupy. Jsou všude a jsou dlouhý. Ale s nima se holt počítá. Každopádně, devastační četa hadr. Cákání vody z misky ho ještě nepřestalo bavit, ale plovoučka už začíná bobtnat. Tradičně něco venku sežral. Ale lísat se umí.

Během dne jsem skouknul Late Phases a Clown. Zvláště klaun byla takový roztomilá žánrovka s příjemným hlavním hrdinou, který prožívá osobní proměnu směřující k rodinné tragédii. Pět mrtvých dětí přiloženo k filmu.

Pandy se pářily rekordně dlouhou dobu. Kdyby někoho náhodou zajimalo jak dlouho můžou šoustat pandy, tak je možno se asi podívat. (Panda porno ve FullHD k dispozici i na youtube.com) To je jak šukat Mao ce-tunga.

vyjmenovaná slovíčka pro tento týden: www.vyhulený net , lidem fstup zakázán , fota romskych skolacek v kalhotkach , honim si ho sám u počítače , japonka plná mrdky od mnoha mužů , deti sukaj , gay porno cernoch a beloch , porno super prasarny obri kundy , slecny pani prelouc sex , matka syn a cera , mrdání nezletilých kolaček

======

** update 10:12 Praha vylidněná. Ráno venku málo lidí. Nejspíčenější čas nastane po pátý, kdy se přivalí zpět vlna pražáků z venkova. zapnul sem pračku, dneska budu prát špinavý prádlo, jinak na úklid seru.

úplně normální vobyčejná sobota

** update 23:35 Venku nikdo, pohotovostní číslo mlčí, já si odpočinul dnes a venku sere pes. kromě toho den pln obžérství.

======

** update 20:27 Vobyčejná sobota. Pospal sem si do devíti, pak mě vzbudilo kňučení, takže sem se zvedl a šel s čoklama ven. vzal sem to přes poštu, tam si vyřešil, že nic nevyřešim, stavil sem se v albertu, umyl nádobí a šel si zase lehnout. musim ten tejden dospat. ve dvě hodiny mě vzbudil uklizeč, že prej něco chce zalejt betonem na dvorku, já mu řekl, že pokud se jedná o mrtvolu, tak potřebuje můj souhlas, takže sem se voblík a šel na dvůr. jednalo se o malou dírku, jedna-dvě fanky sajrajtu a vyžádal si to starej slepej bejvalej předseda, že prej v dírce škobrtá, no já sem nad tim zakroutil hlavu a pomyslel si, že může bejt rád, že nevidí ptactvem posraný vodící zábradlí co má kolem zdi. takže sem ještě pana uklizeče zaúkoloval, že potřebujeme obrousit a znova natřík venkovní lavičky, ucejtil prachy a hrnul se do práce. tak to má bejt.