první noc

** update 09:41 Sice ještě hajzl přidělanej nemám, ale už sem se přestěhoval, protože televize jde a internet taky. Akorát průser, ve čtyři hodiny mi přetrhla spaní mařka, která volala na hotlajnu a chtěla po mě, abych vyřešil vypadlou klimatizaci, protože nikdo jinej ji telefony nebere. Tak sem ji poradil, aby udělala průvan, protože já ji taky nepomůžu. Akorát to rozmrdnutý spaní mě kurevsky nasralo. Navíc mi přišla připomínka, že bych měl zaplatit tuto doménu. bitcoin prožívá solidní korekci, propad na 4k$.

Spekulantů s byty dvojnásobně přibylo, nájemní bydlení znovu ožívá. Jo, jak říkala bejvalka, na západě je prej normální bydlet v pronajatých garsonkách. Konečně tedy ten trend došel i k nám do maloměšťáckých čech. Jo, s bytama je to smutný, kolikrát je v praze mají lidi, kteří si je nezaslouží, protože k nim přišli jako slepí k pozůstalosti a neváží si námahy a práce, který jsou nutným vkladem pro pořízení takového bytu.

Pán much se vrací jako film. Místo chlapců ale budou o život bojovat dívky. Doprdele, hrozí těžký zprznění mého oblíbeného literárního díla. Co jako kurva bude příště? Pán much jako eskymácká travesti show? Doufám, že z tohodle pokusu vypadne aspoň pořádný lesbický porno, protože tahle divná móda kurvit klasická díla mě sere, jako chápu, že přílišná hollywoodská koreknost k černochům a sexuálním menšinám je ve státech v kurzu, ale je demence jako udělat z krotitelů duchů krotitelky. Nezbejvá než doufat, že něco takovýho Donald Trump zatrhne.