prágl pod sněhem

** update 22:29 Varianta, že půjdu do hospody padla. Venku je zima a nechtělo se mi do ní. Začal sem číst třináctou kapitolu, udělal si oběd a vůbec prováděl takový ty maloměšťácký sračky jako praní prádla a drobný úklid. Příští tejden mě čeká zpracovat kupu papírů, který se svině začínaj množit i na novej stůl. Všechno barák. v tývce jede nějaká sračka, která je zrovna zabitá reklamou. opravdu odporná je reklama banky uniqa s morbidně mluvícím digitálním novorozencem. Jak z hororu, pičo. Venku furt sněží a všechna břečka, která se udělala behem dne, pěkně zmrzla.

Hradní tým se vrátil z Číny, kde šetřil potíže šéfa CEFC. Tak se bohužel hradní parta zasranejch kašparů vrátila. předpokládám, že přivezli hovno a hradní mluvčí hovnáček všechno svede na kalouska s bakalou.

Stropnický i Šlechtová odmítli, že Novičok mohl pocházet z Česka. Jasně, rusáci se snažej naznačit, že chemik kalousek vyrobil tu sračku.

======

** update 10:56 No. lehce po devátý mě probudila ženská z domu, že prej máme na půdě sníh. Já sem na ni koukal jak zvadlej čůrák, protože sem nechápal. Každopádně sem ji slíbil, že se půjdu podívat před čoklí procházkou. Tak se rozloučíme, zavřu dveře a jdu se podívat k oknu. No ty pičo, v Praze je totální kalamita a skoro kolaps. Co se týče půdy, vítr nahnal dovnitř vločky mezerama u světlíků. Asi by to nemělo úplně bejt, tak sem udělal fotky a zavolám pánovi, kterej nám leze na střechu.