ppppppppppppp

** update 22:30 No je večer, popravdě řečeno, chtěl sem dneska meditovat u počítače, ale proud myšlenek byl přerušen kolem devátý slečnou ze suterenu, že ji tam do sprcháče kape voda, fakt kapala, takže sem měl dlouhej rozhovor s odpadníkem, kde by mohl být problém. teoreticky vyřešen, ale do bytu nad ní se nedostanu, takže řešení až zítra, až přijedou fachmani.
musím se přiznat k jedný úchylce k nasrání. tím jak sem dva roky psal tu svoji nečitelnou brakovou sračku, zůstaly mi nějaký poznámky a solidní závislost na psani, proto náhodným čtenářům asi slezou hrůzou zbytky vlasů, až jim docvakne, že sem ještě neskončil. takže od únoru pracuju na dalších sračkoidních laciných příbězích. budou to vesmírní dýleři 2 a 3, každá část po třinácti kapitolách, abych završil pěknou padesátku. Jo a snažím se dodržet pravidlo, aby dvojka byla nejvíc nepodařeně dementní a trojka měla náběh na takzvaný kult. Mám rozepsaný osmý příběh a dneska mě slečna solidně přetrhla nit. nedá se svítit.

Čína na internetu zakázala Medvídka Pú. Cenzorům vadí jeho přirovnávání k prezidentu Si Ťin-pchingovi. Ty vole, solidní demence.

Jako na základní škole. Dopis, kterým Mynář lobboval za českou firmu, je plný chyb. Nechápu, proč ten dopis nenapsal rusky.

======

** update 20:01 Pro zajímavost ještě dnešní trubky. Fakt nechápu, jak to mohlo fungovat, ale asi nějakou silou vůle.

image

image

======

** update 14:32 Mám po obědě, polívka a burito, respektive nějaká česká varianta na burito. ale původy jídel nějak v týhle zemi nemá smysl řešit, protože španělskej ptáček španělsko neviděl ani během přeletu na zimoviště a o boloňských špagetách v bologni nikdy neslyšeli. Zítra mě čeká kurva práce, ve středu ještě víc a hlavně budu muset hrát divadlo, jak tomu příšerně rozumím. No, už aby byl zase víkend.

Dáda je jak rozjetá dráha! Patrasová s milencem v Itálii pookřála a odhaluje čím dál víc. To mi fakt hlava nebere, co ty český alkocelebritky na tý itálii viděj. Bartošová, Patrasová, paranoidní myšlení by mohlo svádět k domněnce, že má český bulvár v itálii předplacenou celou řadu rádobycelebrit typu zchudlý hrabě nebo majitel několika bungalovů. Já si nějak nedokážu představit, že by jakýkoliv ital dobrovolně vlezl na českou stárnoucí alkoholičku s odulým ksichtem. No von taky Slováček s tou ramlicí je párek k pohledání a nedokážu si představit, jak se musí cítit otec, když si jeho malá holčička přivede domů chlapa, kterej je o deset let starší než vlastní dědeček.

======

** update 13:01 Pondělí. Jediný den v tomto týdnu, na který nemám plán. Tak sem aspoň telefonoval.

Zemřel George A. Romero, režisér kultovního hororu Noc oživlých mrtvol. RIP a dík za všechny zombie