pojistný pondělí

** update 22:47 Venku chčije a proběhlo pár blesků. Sem zvědavej jestli zejtra přijdou revizáci na spalinovej kouřovod. Měli by vylézt na střechu a podívat se do komína. Jinak sedim na svý tlustý vyhulený prdeli a čumim celej večer do počítače. Co jinýho dělat v tomhle počasí. Tara hárá, pěkně zvedá ocas a potkali sme dneska Garona a ten se mohl posrat. Ještě víc jeho panička, protože byla nějaká zpruzená a milej Garon neposlouchal, protože cejtil fenečku podle svýho gusta, až nakonec dostal pěkně nařezáno, když se kvůli Taře vrhnul přes silnici.

======

** update 12:05 Několik stručných bodů:

1) Přesně jak sem říkal. První dotaz ráno během venčení byl "a kdepak máte toho černýho pejska?" Počítám, že se budou lidi blbě ptát tak minimálně tejden.

2) Většina krámů Iv je odstěhovaná, ještě je nějakej bordel ve sklepě. Uvidim jestli ho bude chtít. Taky sem si vzpomněl, že sem v pátek cestou z práce na Floře potkal jednoho Jardu, kterej se mě zeptal "Ivka se stěhuje, budeš taky tam taky?" Načež sem se ho zeptal, jakej bych měl mít jako důvod u toho bejt a on mi řekl "no abys pomohl, ne?" Nezbejvalo mi nic jinýho, než mu říct "Ty seš ale debil." Načež dostal záchvat smíchu. Já jen pevně doufám, že ten jeho mladej, kterýmu sem zařídil praxi u nás ve firmě nebude debil po fotrovi.

3) Byl sem na Floře v Allianz přepsat pojistníka u pojistky na byt. No, musel sem to hodit na sebe, protože pochybuju, že by Iv platila s radostí a dobrovolně jednou ročně 3000Kč za pojistku, když ji stejně nikdy neplatila, přestože to byl původně plán, protože jinak bych si ji už dřív napsal na sebe. No, člověk míní, život mění. Když sem vlezl do kanceláře, tak do třiceti sekund ženský lehly windows na modrou smrt, takže sme museli čekat, než jí znova ten krám naběhl.

4) Rozhovor se Mistrem Špínou. No, nevim do jaký míry by se dalo věřit Špínovejm legendám, faktem je, že na Jiřáku sem ho spíš potkával jak hlídal oheň v sudu a kolega z práce někdy před vánoci přišel úplně unešenej, že na Jiříku je bezdomovec jak z americkýho filmu.

Rath nepřišel k soudu. Spadl z kola a leží v nemocnici. Nevim proč, ale věřim, že je to zase nějaký Rathovo šméčko, stejně jako jeho halasný projevy proti korupčníkům z ODS. Doufám, že i přest tuhle zdržovačku ho soudce aspoň symbolicky na dva roky posadí tam kam patří. Do kriminálu. Největší paradox je, že jeden kolega co bydlí na Kladně si nemůže vynachválit jak Rath nechal Kladenskou nemocnici pěkně opravit a že je tam radost jít s dětmi na kontrolu.

Horolezce zachránila před tragédií v Nepálu krádež. Pravděpodobně poprvé v řeckých dějinách, kdy krádež něčemu pomohla.