konec května

** update 23:10 do hospody sem nešel, chtěl sem pracovat na svých zbytečných literárně brakových výkalech. je to zábava, ve který je zapojený mozek plný hoven. doufám, že si čtenář místních duševních hoven v množství rozhodně větším než menším, již jasně uvědomuje všechny svoje úchylky.

výhru za největšího zmrda dneška vyhrává andrej babiš a jeho kňučení v parlamentu, že nic nikomu vracet nebude.

======

** update 14:01 čumáček čumáčkuje na koberci a má zavřený vočička, protože s pánečkem je zkurvená nuda. vobčas ty vočička pootevře a kontroluje, jestli se něco nezměnilo. například sem se nerozhodnul šáhnout do pytlíku pro psí úplatky od paní lahůdkářky.
udělal sem nějaký drobný práce, dotační kontrola furt jede, ale prej dneska musej skončit, i kdyby nechtěli. všichni jsou z nich unavený, ostatně já sem taky unavenej z kňučení agenta stb andyho babiše. ten ekonomickej zmrd a vychcanec, je tak únavnej až to bolí. Sere mě mizerná politická kultura, kterou na západě prostě nelze spatřit.
jinak furt přemejšlím na partnerskejma vztahama, ale když jeden z partnerů s tím druhým prostě permanentně vyjebábá, tak proč s ním žít? Láska vydrží jeden výjeb v podobě pronajatýho kundího bytu, velká láska vydrží i druhej výjeb s bytem, největší láska vydrží i výjeby s exekucema, nekončícíma dluhama, ale když to nevzdělaná píča s vychozenou základkou udělá potřetí, počtvrtý a popátý a ještě k tomu mele kundí ezohovna, že peníze nic neznamenaj, tak co s takovou kundou, žejo?