pondělní práce

** update 22:49 Sem musel z práce zdrhnout dřív, protože to zbíjení bylo fakt nepříjemný a když se vrták přesunul za zeď za naší skříní, tak se v ní pohyboval materiál. Teď žeru nějakou makrelu ve slaným nálevu a je to děs. ve střední evropě žrát makrelu vytaženou vlečnou sítí někde v japonskym moři. pravděpodobně číňanem. jestli tohle náhodou není smysl existence pozemšťanů. sežrat naprosto všechno.

======

** update 13:27 Buzerant, kterej si řiká majitel baráku, kde máme práci, se rozhodl vrtat a zbíjet. Jako většího buzeranta ste neviděli, měsíčně má jen z nás kolem sto litrů a stejně je věčně bez peněz a sem tam se na baráku objeví upomínka od PVK, že je čas zaplatit za vodu. Hlavně, že si frajer jezdí v audině. Ten kdyby od fotra nedostal barák, jezdí ještě dneska ve 105 a balí normální štětky a ne ty luxusní. Teda teďka nemá štětku, má visuelně normální mařku, ale zase ji zaúkoloval, aby pravidelně 2x týdně uklízela domovní chodby a schodiště.

======

** update 11:37 Dopoledne sem byl u zákazníka zapojit nějaký zásuvky a počítače. Pak sem jel do kanclu, kde sedím do teďka a tvrdě přemejšlím. Objednal sem si jídelní stůl a večer se musim rozhodnout nad židlema. Přemejším nad tonetkama se sedáky z kůže. Hraje nám tu televize a v ní nějakej dokument o cracku a koksu.

Ať penis svítí jako pochodeň. V Thajsku letí bělení genitálií. Pičo, vždycky když čtu takový nesmysly, jednoduše mě napadne, že se lidstvo řítí do hluboký prdele, protože lidi fakt už nevěděj co s penězma a nudou. Ty vole, to je země tohle Thajsko, z chlapa udělaj ženskou na počkání a teďka si k tomu čmoudi přidali bělení čůráků. Japonskej čmoud v česku hejtuje islámský čmoudy, čmoudi v asii chtěj mít bílý čůráky jako běloši. Mám kurva mít pocit, že svět je jako v pořádku?