pondělní pivíč

** update 22:26 Procházka vykonána a tím to pro dnešek hasne. Včera sem potkal sousedku, která vyhodila dredatýho manžela, s nějakým novým typem. Docela se k sobě měli a vypadal úplně normálně. Jestli von ji underground s alternativou už neserou. Satan ví.

======

** update 21:02 Solidní apokalypsa. Vypotil sem aspoň celý moře vody a konečně hlava myslí. Mám za sebou hodinu a půl na shromáždění u matky v baráku. původně sem chtěl jen přijít a říct, že je mi blbě a seru na ně, jenže sem na místě zjistil, že dělám přesně ten počet, aby byli usnášeníschopný, takže sem musel vydržet skoro do konce. teď sem dodělal zvětšení virtuálních disků u zákoše a dnešní den bych mohl tímto uzavřít. ještě teda vyvenčit.

======

** update 10:56 Ty vole, včera sem měl v 18h spicha s kámošem programátorem. no přijdu k voku asi o půl hodiny dřív, von už tam sedí, že prej v práci skončil dřív. no tak sme se zakecali a ty vole, najednou byla 23h a my byli poněkud našrot, ale fakt dost dobře. domů sem přišel o půlnoci a od rána mě pruděj telefonáty. no, to je prostě takový to, když jdu do hospody už v pondělí. dneska mám u matky shromáždění, zítra zase pivo. pičo.