už je tu zase pondělní prase

** update 23:04 venku chčije, takže mám doma zmoklýho psa. večer sem čet, pak volal kámoš s plánem letošního setkání v září, ale datum přesně nevěděl, protože šel z hospody, takže mi ho pošle mejlem. už je taky pan předseda svj. hahaha. pak sem měl ještě návštěvu ohledně kryptoměn, takže proběhla menší diskuse o tom, jak ten posranej bitkojn roste k 9k$. já sem spokojenej jenom z poloviny, protože mi uniklo v posledních měsících několik opravdu dobrých obchodů, nesvezl sem se na vlně, ale prostě nemám ocelový koule s titanovým krytem. umím jenom žvanit a těžit. ale je to úplně neuvěřitelnej svět kryptoměn, průser je, že lidi stále baví a pásky s nápisem 'cíl' nevidět. jo a v posledních dnech se mi ve zmrdoknize objevil spamer, tak snad dá chvíli klid.

======

** update 14:51 můj čmucháček, který je připomínkou kundích žvástů, bude slavit 11 let. už je z ní stará psí bába, která již rozhodně nevstává kvůli každýmu šustnutí. ta fena je zatím nejlepší ženská, jakou sem kdy potkal a je docela smutný, když moje vymrdaná fena může být lepší, než kdejaká píča z undergroundu a alternativy. doufám, že aspoň ještě dva roky nepřijde její čas.

image

======

** update 13:59 ty vole začátek týdne. vypsal sem si dovolený na prázdniny, ale nic náročnýho, protože mě čekaj klasický maloměšťácký prázdniny člověka, kterej nesnáší cestování, takže pojedu na venkov za matkou a možná si dám na pár dnů sázavu. zcela jistě vynechám jižní čechy, protože ty ve mě vyvolávají opravdu hnusný vzpomínky spojený s alkovýjebama bejvalky, takže když se řeknou jižní čechy, mě se navalí a začnou mě v hlavě pronásledovat tlustý ožralý bloncky s ožralejma germánama a houmlesákama. není nic horšího než frnda, která vás má jenom za debilního blbýho čůraka, se kterým si může po kundím vyjebávat.
v práci neproběhla porada, protože sou nějak všici ve stresu ze zítřejší kontroly, která na nás přijde z MPO. Prej bude smrdět nad dokumentama až do pátku, tak sem zvědavej, jestli Andrej nevydal nějakej příkaz k zakleknutí.

Moře pro ČR a Čech na Mars. Recesisté uspěli ve volbách a dostanou milion. já se přiznám, že sem rád, že se do eu parlamentu dostala ods s topkou a starostama, protoře jinak je to tragédie. komunisti, fašisti a hnutí ano agenta stb. potěší totální propad čssd a naprosto nechápu, jak a proč mohl někdo dát hlas hnusný tlustý píče, která šla do voleb s debilním programem, s debilním ksichtem a debilníma videjíčkama. myslím, že češi jsou národ debilů.