ty vole

** update 21:49 jo, večer sem zabil aktualizací několika sraček na serveru u zákoše a měl sem fakt docela staženou prdel. na svý práci nesnáším ty stresový okamžiky, kdy se může posrat hromada věcí a pak mám rád ten vyjetej adrenalinovej stav, kdy je už všechno hotový. kdybych neměl pohotovost, hned bych do sebe hodil pár kodejnů.
docela prdel je s pojišťovnou metlife. v papírech po tetě, který sem si přivezl, byla i žádost o zaplacení splátky, tak sem zjistil, že má metlife kancl kousek od baráku a cestou z práce se u nich stavil. byla tam vyvoněná kancelářská slečinka, která se mě hned ujala a já ji dal papír, kterej sem měl a vysvětlil celou story. ona odběhla k počítači a vrátila se s tím, že teta měla u metlife uzavřený tři smlouvy. mě padla čelist a padla ještě níž, když mi bylo řečeno, že u jedný smlouvy jsem obmyšlená osoba já, u druhý brácha a u třetí já, brácha a k tomu matka. mě tak orosilo, že sem se úplně zapomněl zeptat, o jakejch částkách se vůbec bavíme. já, jak peníze vůbec neřeším, to neřešil do chvíle, než sem si nepromluvil s bráchou a matkou. kurva, že myslela i na matku mě docela položilo na kolena. celej ten vztah byl divnej a byl bych možná raději, kdyby zůstal divnej, tak jak byl původně. mám divnej rodinnejch vztahů plný brejle a už nechci divný rodinný vztahy řešit.

Dobrý sluha, ale špatný pán. Závislost na mobilech ohrožuje až 70 procent nezletilých. na to nemusim bejt expert, abych si všimnul, že kdejakej mladej kokot furt čumí do displeje. já to chápu, ale naštěstí sem si závislost na chatu odbyl v době, kdy sem se připojoval telnetem k Lianě a divnejma klientama k irc serverům.

======

** update 13:26 jak by pochvalně řekla správná bydlenka, kolega si k obědu řádně čvachtá. kam se na to hrabe žraní psů z misky. já se přiznám, že čvachtání a srkání při jídle nesnáším a nedávno sem zjistil, že není pravda, že všichni asiati taky mlaskaj a srkaj při jídle. pozoroval sem totiž nedávno pana majitele asijskýho bistra při jídle a ten člověk nesrknul ani nazačal čvachtat.
v sobotu sem měl druhý rande a bylo to opět fajn. mě se tomu nechce doposud věřit, ale fakt sem normálně potkal holku, která má pravidelnou práci, nesnáší dluhy a má kladnej vztah s rodičema. já sem z ní hotovej jak puberťák.
nedělní odpoledne sem zabil diskusí s matkou ohledně dědictví. například musím uzavřít tetinu živnost a podat daňový přiznání. To sem měl udělat do tří měsíců od úmrtí, ale jak to kurva mám udělat, když sem se nedostal do jejího bytu. takže sem dneska byl v KB s papírama od notáře požádat o výpis z účtu, abych mohl finančáku prokázat tetiny příjmy. jenže sem narazil na hlavu 22, ve které mi banka nedá ani písmenko informace dokud nebude uzavřený dědický řízení, ale současně je zaplacení daní první věc, kterou defakto musí pozůstalý udělat po zemřelým, pokud tento podnikal.