ovip

** update 23:23 to je mi čas. sjel sem nějakej film a odpočíval po včerejšku. večerní hovno v podstatě.

Pod vrcholem Sněžky se objevila mandala. ‚Poničili jedinečné místo,' říká o vandalech správa parku. já nevím, to jim nestačilo vypustit čínskej balón neštěstí s hořícíma svíčkama? prostě ezopomatenci.

======

** update 13:59 no, asi bych se sám sobě před deseti lety vysmál, ale včera sem přišel do hospody a byl sem dost šokovanej, že došlo nealkoholický pivo, takže sem musel pít obyčejný alkopivo, což mi sice sedlo, ale doma sem usnul tak, až sem se probudil v deset hodin. fakt děsný, v pondělí bylo u voka zahájení školního roku a hrálo tradičně sto zvířat. mě to jako sere, protože se do hospody natáhnou matky s dětma a vychlastaj všechno nealkoholický. jako tohle mě na majitelce vadí, protože kurva proč dělá dětský akce v hospodě, kam se chodí lejt alkohol, kouřit a mluvit sprostě. já si taky nedělám jednou nebo dvakrát ročně nárok, že bych chtěl jít chlastat a fetovat na dětský hřiště.

nakonec štěstí, že sem v práci nikomu nechyběl. dneska sme opravili naše starý hp dl360e gen8, protože sme včera vyhodili magnetický disky, narvali místo nich ssd a to se nějak serveru nelíbilo a odmítal nás pustit k managementu diskovýho řadiče. takže sem musel dneska stáhnout service pack pro prolianty, vyaktualizovat ilo a firmware k řadiči, abych problém vyřešil. server už ssd disky vidí.

před týdnem odvezla rodina sousedku paní V do nemocnice a myslím, že už se nevrátí. paní byla poslední půl roku špatná, přestala si se mnou dávat panáčky medoviny a furt si stěžovala, že by raději už umřela, protože 95 let je spíš za trest.