pivokalypsa

** update 22:27 No, fakt sem rád, že mám příští týden pohotovost. Během ní updatnu webík na novou verzi a připravím sekci pro svoji megasračku. Taky sem přemejšlel, že bych na apríla vydal poznámku, že sem dva roky kecal a hovno sem napsal a jako apríl. jenže mi to nějak nepřišlo moc vtipný, takže jakmile mi vrátí soused soubor, přečtu si potřetí a doufám naposled první kapitolu a pak ji dám internetu v chřtán. v tývce jede vetřelec 3.

Mynář: Neúčast prezidenta v debatách je pro vyzyvatele výhoda, jasně by je porazil. Fakt by mě zajmalo co tam na Hradě sjížděj za matroše.

Pražská městská policie se pochlubila kapitálním úlovkem, chytla dívku s jointem v ruce. No ty krávo...

======

** update 13:34 Pizza sežrána, čekám na odchod domů za psem.

McDonald’s slaví 25 let v Česku, spouští prodej burgerů na přání. Jo, taky sme z tý díry u pardubic jeli do práglu, podívat se na výkřik kapitalismu.

Samková se brání trestu za prokletí velvyslance Turecka, vadí jí víra šéfa senátu. To je slušná kunda tahle samková.

Demografický experiment v Číně. Největší aglomerace světa bude mít 150 miliónů obyvatel. Dokážete si představit, že byste žili ve městě, který by mělo 150mega lidí? Já ne, já bych se asi někde v tichu klidu posral, oběsil a zůstal oběšenej.

Malý František dostal od hlučínských školáků berle. U pojišťovny neměl nárok. Jasný důkaz, že maturita z matematiky by měla být povinná. Tři roky sbírat 300kg víček a pak za ně koupit berle za 3000Kč. To je skutečně OLOL

======

** update 11:35 Kurva, já se tak těším příští týden na pohotovost. Žádný chlast, žádná slast a žádný hospody. Byla to včera paráda, ale jsem přesvědčen, že ženský by neměly chlastat. Takže, vždycky, když se vrátím domů, jsem kurevsky rád, že sem sám. Ani mladý, ani starý kundy prostě nejsou vyndaný hezký. Fakt nejsou a schopnost nevyndat se jako dobytek, je jedno z těch několika málo kriterií, který budu u případný další kundy vyžadovat. Nemít kriteria, znamená solidně si nasrat do bot. dopoledne zase debata o vmware, už konečně pochopili, že tomu musím věnovat čas, koupit přes examcollection testy a naučit se je jako čínskou básničku. pokrok.