pivoňka

** update 23:03 No to byl kurva den. Stalo se a klika je, že se pomalu plíživě blíží pohotovost. přišla mi objednaná bruska, kterou chtěla matka a toner do tiskárny, protože chci vidět svoji sračku vytištěnou na papíře a zkrocenou kroužkovou vazbou. počítám, že nažhavím tiskárnu o víkendu. v podstatě je fajn, že dneska po mě nikdo moc příliš nechtěl, kromě běžných provozních věcí. bitcoin se propadl pod 10k a rozjela se třetí série ash vs evil dead.

Česká města jsou na čele žebříčku množství pervitinu ve splašcích. Fúúúúúúúú..... :)

======

** update 12:24 Sem solidní pivoňka. Neblil sem, ale pivo cejtím ještě teď. Jo, kdyby se nestalo, co se stalo, nikam bych včera nešel a byl bych dneska střízliv školen. No, každopádně to bylo fajn, bez kund, akorát chvíli před mým odchodem si už k prázdnýmu stolu sednul nějakej mladík s cizinkou, do který hustil nějaký sračky a ona naoplátku do něj. No, obdivuju tohle mládí, protože já už sem se zařekl, že nehodlám poslouchat kundí kecy. Dvacet let sem se snažil naslouchat a bejt s kundama trpělivej, ale vony si to frndy vysvětlujou jako slabost a když se tak zamyslím, píči mi do hlavy za poslední roky narvaly fakt hromadu kundích mentálních sraček, až si připadám jako popelnice. Myslím, že nemám už ve svým věku zapotřebí poslouchat nesmyslný žvásty.

cestou do zaměstnání sem byl ohrožen nějakou tlustou biomatkou v nasrávačkách a řvoucím harantem, která nastoupila do tramvaje na želivárně se stejně postiženejma frndama a surově vyháněla lidi ze sedaček hláškou "tady mladý muž určitě taky pustí ženu sednout". Takže když sem tohle slyšel za svejma zádama, otočil sem se a podíval po píče svejma vyndanejma očima a neholeným šedivějícím strništěm. Píča ani nepípla a rychle zmizela z mých očí, protože nejsem kurva už žádnej mladík a za posledních pár let mě vyrašilo ve ksichtě několik šedivejch chlupů. Za druhý se splnil očekávaný předpoklad, biofrndy jely jenom dvě zastávky. To fakt miluju, takovýhle dementy.

v práci je nás pomálu, kolegyni recepční sem vyřešil problém s oboustraným tiskem a stáhnul nějaký sračky pro vmware. Dneska zmrd jménem miloš zeman bude na svoji čest slibovat poctivou práci pro republiku, ale fakt nebudu brát v potaz jakejkoliv slib člověka, kterýho snad pětkrát soud označil za lháře. já bych třeba presidenta dělat nemohl, protože nejsem duševně na úrovni ani havla, ani papeže, ani dalajlámy, takže nemusím odpouštět zmrdům, který se pokusili vyjebat mojí maličkostí. Jako slibovat něco, co nedokážu splnit, to je je na úrovni kundy, která vám slibuje, že je to nejlepší co vás potkalo a že by vám nikdy neublížila. A miloš zeman taková kunda je, slibuje na všechny strany hovna, který fakt nikdy nemůže splnit a ani na to duševně nemá.

Adam Drda: Zemanova první pětiletka. Prezident rozkladu. No, takový zamyšlení o kundě bez morálky. Kromě toho ta kunda zase nepozvala rektory, nepozvala ani hejtmany, jenž podpořili drahoše, tak dokonce vyjebal i s kmoníčkem. Předpokládám, hlavně kvůli tomu, že nedokázal miloše dostat do bílýho domu, kam by hrozně chtěl.

'Podaná ruka pro vás nic neznamená?' Filip znovu zpochybnil důvěryhodnost ANO a Babiše. Fakt prdel, bolševik, který každou podanou ruku urve a zavře do kriminálu, zpochybňuje důvěryhodnost agenta stb. Vždyť tyhle klucí, který spolu pečou, mají společný kořeny a společnou matku - komunistickou stranu československa.