konečně pátek

** update 23:23 Večer návštěva, pokec a uvaření vývaru od kosti. základ pro zítřek. a ten kurva morek s chlebem...

======

** update 11:09 Teda tenhle zkurveně krátkej pracovní tejden mi dal pohulit jako kdyby měl celejch pět pracovních dnů. Každopádně mám dnešní pochůzky za sebou, blesk pro sousedku nakoupen a pro sebe sem vzal hovězinu v plátkách, protože mám chuť svázat do bondáže pár španělských ptáků.
V neděli snad brácha přiveze do prahy matku, tak ji budu mít pár dnů pod kontrolou. Psa mám v práci, leží a kouká na piškotky od paní prodavačky z lahůdek. Je to zlatá paní, hrozně mýho čumáčka obdivuje, já ji musim furt vysvětlovat, že až takový zlatíčko není a že žere malý děti, jenže paní to nevadí a dává hromadu piškotů.
Dneska byl nějakej posranej den, protože sem jel do práce až po devátý, abych se vyhnul lidem a do píče dneska měly matky s jedním dítětem asi nějaký srazy, protože tak zasraně plnou tramvaj pětatřicítek a starších s kočárkem a uřvaným harantem sem dlouho nezažil. Ty vole, tyhle problémy pražských chovatelek jedináčků, to bych sral, protože sem si zase vzpomněl, jak mi kumpán z hospody vyprávěl, že jeho ségra má dětí osm. Dobře, to všechno by se dalo přežít, ale bomba do hlavy byla, když jedna z těch frnd začala dalším frndám vykládat, jak její starej je kouč, koučuje převažně klientky a co všechno musí udělat, aby z nich vytáhl prachy. Ty vole, si někdy říkám, jestli bych se taky neměl vrhnout na nějakej vztahovej ezokoučink. Ezoblábolů kamarádek bejvalky sem si užil hafo a tlačit do ezokund za těžký prachy žvásty, že je starej nemiluje a má dvě milenky, to bych zvládnul.

Cambridge Analytica zneužila data až 50 tisíc Čechů, údajně je dodávala Lukoilu. Výsledky vyšetřování ale zatím neznáme, říká Jourová. Kdo má účet na facebooku, zaslouží jen upřímný a vydatný výsměch.