pondělí se sněhem

** update 22:24 sníh je v prdeli. akorát zima zůstala. chtěl sem dneska psát, ale zasek sem se u jiný práce, která mě taky baví. se něco novýho učim a to je vždycky zábava. v tývce jede nějakej dokument o fízlech, který na letišti berou lidem drogy. kauza babiš a jeho familíe nabrala solidní rozměr venezuelský telenovely. celá ta rodina musí bejt taky v píči, mít takovou hlavu rodiny. estébácká žumpa.

======

** update 13:59 ne, skutečně sem ráno nešňupal koks, nýbrž v praze ráno sněžilo. první letošní bílej studenej sajrat přišel do města. kalamitu to nezpůsobilo, do práce sem dojel tak akorát, abych se stihl nasnídat a vystříknout při přípravě na školení přes webex. Já se přiznám, že tyhle moderní metody vzájemný komunikace mě fakt serou. Tak jako nerad telefonuju, protože se nemůžu zbavit dojmu, že si vzájemně řveme do uší, tak stejně nerad dávám schůzky přes webový meziksichty. Mě taková diskuse přijde dost neosobní, jakoby všichni zúčastnění byli oblečení ve šprckách. Chápu, že to řeší hromadů problémů, hlavně ty finanční, ale rozhovory přes webíky mě serou.
docela dobře sem se v noci vyspal a ráno mě prubudil psí ksichtík vedle mý hlavy. Čím je čubina starší, tím víc chce mít klid a když spim na gauči, tak odchází na koberec. Asi sebou hodně v noci házim a ji to sere. Občas ale zůstane a pak první, co po probuzení spatřim, je psí obličej, kterej čeká, až se začne něco dít. Je to hrozný udělat si závislost na svým psovi, ale já prostě vidím tu velkou psí lásku a pak taky vidim, jak bejvalka svým agresivně sobeckým přístupem málem psí matku zabila a když nedokázala zabít psí matku, tak aspoň zařídila smrt osmi štěňátek. Jen kvůli tomu, aby mě nejspíš nasrala a že si nedokázala odpustit nějakej debilní koncert v Úvalech. Pokaždý, když si vzpomenu, jak vyjebala s psí matkou, sem rád, že sme děti neměli. Protože kurva, když píča nedokáže soucítit s debilní fenou, jak by chtěla vychovávat haranty? Osobně doufám, že boží mlýny melou i za smrt osmi štěňátek a já doufám, že aspoň jednou potkám v životě babu, která bude slušná, vzdělaná a tak nějak lidská. Vím bezpečně, že tlustý bloncky tuhle podmínku nesplňujou, protože u nich jedou úplně jiný diagnózy, hlavně ty ezoalternativní. Jo a jsem si vědom, že taková citová závilost k psovi taky není úplně dobře, ale je to můj vymrdanej čumáček a nikoho jinýho.