konec týdne

** update 22:53 to byla prdel tenhle dnešní den. ráno sem dojel k zákaznikovi a samozřejmě nešlo o přestěhování jednoho serveříku, ale kompletně všeho, protože dostavěli novou serverovnu. všechno jako v pohodě, akorát s jedním zákeřným podrazem od windows 2012 server r2, který sem jenom vypnul a po přenešení o dvě patra níž znovu zapnul a ten debil nastavil síťovku na nějakej veřejnej profil, takže se zapnul firewall a mě trvalo asi půl hodiny, než mi kurva došlo, proč se nemůžou useři připojit k těm svým službám. příští týden pokračujem, protože jim navíc dorazily echt nový servery s echt novým diskovým polem od hp enterprise a to budu muset všechno poskládat, prodrátovat a do neděle nainstalovat vmware a do něj nějaký mrdky. kalendář mám tedy plný od úterka do pátku, kromě středy, kdy si odskočím k jinýmu zákošovi.
domů sem dorazil po třetí hodině teda, vyřešil sem přes teamviewer nějakej problém u matky na počítači, skočil si k mým oblíbeným vietkongům pro polívku a pálivý kuřecí s rejží k pozdnímu obědu, sežral to a férově usnul, aby mě probudil konec televizních zpráv po půl osmý. takže sem sjel nějaký surový béčko pilgrimage, úplně zbytečnej příběh o zbytečnejch věcech a v podstatě to bylo asi největší kouzlo celýho filmu, že se celej příběh motal okolo úplně zbytečný relikvie. věř a budeš věřit i kameni.

Neznámá česká firma s mizivým obratem postaví v Kyrgyzstánu elektrárnu za miliardy. Pomohl jí Hrad. sem si nějak vzpomněl na koženýho, jak vyjebal s azerbájdžancema.

Topolánek si koupil byt ve Špindlu, jeho sousedy jsou další Dalíkovi známí. Zcela zodpovědně můžu říct, že to je to poslední, co byste chtěli. Bydlet ve špindlu.

Alleged Alphabay Admin Found Dead in Bangkok Jail. Celkem hustá story, celou dobu sem nějak věřil teorii, že za ab stojí ruská mafie, ale stejně se mi nezdá, že by celej projekt byl oneman show. kdo ví.