započal nový týden

** update 22:37 to je prdel, během večera, kdy sem neseděl u počítače začala hořet katedrála notre-dame.

======

** update 15:04 tak je tu zase další pondělí z nekonečných řad opakujících se pondělí. furt dokolečka jak u blbečků na dvorečku. přehodil sem pohotovost, kolegové zmizeli a já tradičně čekám, až si odkroutím zbytek pondělní sezóny.

Dítěti uvízla ruka v kanálu, hasiči ho rozřezali. Já si odložím jenom titulek, protože sem úplně uviděl, jak v Boleslavi hasiči rozřezávaj dítě, aby mu vytáhli ruku z kanálový mříže.

Zemřel herec, hudebník a malíř Radomil Uhlíř, známý z filmů Kouř nebo Pražská pětka. Ty vole, u Voka bude o další postavu míň. Snad to měl rychlý a netrpěl.

Více novinářů než matek. Kojit do bank přišla sotva desítka žen. Ty píčo, to je kundí kauza. Já už sem v pátek zaregistroval vzpouru nudících se internetových matek a fakt sem nechápal, vo co kurva jako běží. Až dnes sem pochopil, že v nějaký bance nechtěl hlídač sledovat mandu, jak vytahuje nalitý cecky a poslal ji někam, kde nebude vidět. Načež se na nebohou banku vrhly matky, který mají celej den hovno co na práci, tak jedou kundí drby na fejsbůkách a vymejšlej píčoviny, jak ostatním otrávit den. díky kundy, fakt sem neměl zájem zjistit, že existujou píčoviny, který si říkaj "laktační liga" a "kojící guerilla".