nákaza lidí čínskou sračkou pokračuje

** update 22:59 já si jenom odložim opravdu velkej filmovej bizár. je tam naprosto všechno od lidí, prasat, penisů a koz. Kulky spravedlnosti

======

** update 11:59 fašistický kruhy v americe zajistily definitivní prohru Donalda Trumpa. Řádění pomatených kreténů, kteří žijí v zajetí podivných webů šířících konspirační teorie, Trumpovi zajistilo nesmrtelnou ostudu.
Mezitím v Česku normalizační komouš a donašeč státní bezpečnosti Babiš obviňuje EU z neschopnosti dodávat včas a rychle vakciny, přestože ten ulhanej zmrd nesplnil naprosto žádnej slib. Jako za sebe můžu říct, že mě ten komouškej sviňák sere způsobem, kterej nelze snad ani vyventilovat. Kurva já nechci, aby můj život ovlivňovali zmrdi z normalizačních familií. Musím říct, že amorální doba budování komunismu v Československu přinesla opravdu odporný jedince. Pokaždý, když v televizi vidím Babiše nebo Zemana, vzpomenu si na svoje krutý mládí, kdy mě v tehdejší černobílé televizi děsily odule vychlastaný a vykouřený ksichty starých komunistických vůdců pronášející hovna, jimž snad ani sami nevěřili. Zeman mi vždycky připomene odporný ksicht Brežněva a Babiš je prototyp normalizačního politruka, který by kvůli vlastní kariéře klidně poslal do kriminálu i vlastní matku, kdyby mu to mělo přinýst body. Osobně si myslím, že Babiš je takovej zmrd, že kdyby nepadl v 89 bolševik, dnes by klidně mohl bejt předsedou ústředního výboru ksč..
bitcoin kurva hustě.