money money

** update 23:19 Odpoledne klasika, procházka se psem pěšmo domů a vyvenčení matky. kromě toho, poslal sem do tiskárny 561 stránek svý sračky a skoro to vyjelo najednou. musel sem občas ubírat akorát papíry. jako solidní oboustraně tištěná hromada. stavila se návštěva, pokec a je pičo půl dvanáctý.

======

** update 12:36 Dneska nic důležitýho ani významnýho. Obešel sem trafiku, řezníka, pekárnu, zverimex, lékarnu a prodejnu s kancelářskejma sračkama. Teď čekám na oběd. Taky sem si byl vyzvednout peníze, myslel sem, že mám poslední litr k dispozici, takže sem čekal smsku z banky, že už mám hovno, ale stále nic nepřišlo. Takže asi mám ještě nějaký love. Popravdě řečeno, jak mám splacenou půjčku a dluhy po bejvalce, včetně ukončený půjčky ze stavebního, je život takovej snažší. Přišel mi papír z raiffeisenky, že jako moje půjčka je splacená a že kdybych chtěl, tak si můžu znovu půjčit až půl mega. No to se jako posrali, nejsem zmrd a už bych si znovu nikdy nepůjčil. Ono taky jde o to, že sem si vlastně uvědomil a přiznal, že láska je sice hezká věc, ale pro vychcaný kundy slouží jako zástěrka pro dojení chlapa, protože kdybych já nebyl takovej zasranej omezenec a debil, nikdy bych za kundí dluhy nedal ani korunu. To byla fakt píčovina na entou, platit za kundu dluhy. Půl mega to určitě dalo a ještě měla debilní kecy, že nevim co kolik stojí. Jo, prostě tyhle píči z undergroundu, po třicítce bez práce, s dluhama a blbejma kecama. Není nic tragičtějšího, než když čtyřicítka vypráví, že do práce chodit nebude, protože přeci nebude ráno vstávat a že stačej brigádičky. Jo takovejch případů už sem viděl... nakonec to dopadne, že taková frnda, která ráno vstávat nechce, nakonec vstává a de zase na brigádu. Jako když je kundičce dvacet, tak se to dá chápat, ale čtyřicítka bez jakýkoliv kariéry klidně i květinářky nebo vyučený prodavačky je prostě čtyřicítka k hovnu.

Details on how the Dutch Police took over Hansa Market. To je docela vostrý čtení, v řadách evropských smažek asi vládne solidní panika.