lidi

** update 23:01 protože sem dneska nebyl v hospodě a mám náladu odpovídající půlce týdne, zabil sem večer s novým terminátorem. jo, důstojný rozloučení a jistý je, že arnold se už nevrátí. s rambem a terminátorem odešlo dětství.

Řeznictví v centru Prahy ukrývalo varnu pervitinu. no ty pičo.

======

** update 15:16 dneska je fakt otrava v práci. nikomu sem nepomohl, svět sem nezachránil, užil sem si nějakých vnitřních sobeckých pocitů a teď už pomalu stříhám metr, kdy půjdu domů. solidně promrdanej den.

======

** update 13:26 pořád pohoda. kromě několika drobností v podstatě zabíjím den na internetu. no, mohl bych generovat nějakou větší a hlubší práci, ale nechce se mi. je půlka týdne a to už bývám z práce docela unavanej a zejtra navíc mě kurva čeká celej den u zákazníka. jo, budou chlebíčky, řízečky, limonádičky, rautíček a obecně hromady žrádla, ale budu muset makat.
mám asi za 14 dní půlroční výročí nového vztahu. jako je to docela divočina, protože to trvalo zasraně dlouho, než sem potkal dívku, která nemele hovna o tom, že peníze nic neznamenaj, má práci, nemá dluhy, nezatěžuje moji hlavu sexuálníma sračkama o milencích ve švajcu, v kostarice a bůhvíjaký jiný prdeli. Taky nemusím řešit exekuce a exekutory dobívající se do bytu, vlastně ani neřeším to, že by mému objevu po půl roce společnýho života došly prachy a já musel začít poslouchat kňučení, že do práce vlastně nechce. ani nemusím řešit alkoholický excesy, totální alkovyndanost s debilníma alkokecama. fakt mě sere, že sem nechal se sebou vyjebávat, vytírat podlahu a že sem se nechal urážet frndou, která kradla a neplatila za drogy. výstup předchozí zkušenosti mám ten, že slušnost a poctivost je fajn vlastnost, ale neměl bych plýtvat časem s lidma, pro který je slušnost a poctivost spíš slabostí, již je dobrý využít a vytěžit z ní maximum. to je tak, když jsou v rodině kundy, který si myslí, že sežraly šalamounovy hovna a pro který je chlap semeník a dodavatel peněz, takže ho oškubou, vyšťavěj a odkopnou. ať všechno dopadne jak dopadne, já sem vděčnej a rád, že sem měl to štěstí a potkal úplně vobyčejnou holku s vobyčejným životem a normálním vztahem s rodiči. kdybych nebyl úplnej blbej a poctivej idiot, možná bych měl to štěstí o mnoho let dřív a ne skoro v pětačtyřiceti, kdy nevím, kolik času mi zbejvá do smrti. ale lepší pozdě, nežli nikdy.

======

** update 10:16 mám dneska klid v práci. nikdo nikde, kolegové v prdeli. co mě fakt ale sere je, že z mýho oblíbenýho lahůdkářství, kde jsem roky utrácel hromady peněz, je posraná prodejna vín s francouzským duchem. za rohem byla restaurace, kterou poslední rok opravovali a dneska sem si všimnul, že z ní udělali posranou vinotéku. pičo, já nepotřebuju posranou vinotéku na každým rohu, beztak ty patoky nepiju, nevyznám se v nich a v podstatě mi ani nechutnaj. mám puch vína spojenej s bejvalkou a zvedá se mi kufr, když cejtím vinnej chlast.

======

** update 08:58 sem dneska vstal dřív a dřív sem i vyrazil do práce. byla to chyba, kterou znovu dlouho neudělám. je nesmysl vylejzat z baráku před půl devátou, protože lidí v praze přibylo jak štěnic a i ta posraná třináctka je narvaná až za ušima. a k tomu sem do práce přišel jako druhej. nesnáším narvaný emhádé, kde se tělo lepí na tělo.