prdel s klíčema

** update 23:28 jak nejlépe zabít pohotovostní páteční večer? čtením vlastních sraček.

======

** update 13:11 Taxem v práci. Nejdřív musím napsat, že mé oblíbené lahůdky ke konci června končí. Čumáček Taruška bude nešťasná, protože tam dostávala hromadu pravidelných psích úplatků. Bojím se, že místo nich bude nějakej vietnamec s bistrem nebo nějaký posraný hipster krám s předraženým kafem a biosračkama v ceně zlata. To je jako průser, na Jiřího z Poděbrad se už nedá normálně najíst, pokud nejste debilní hipster, trendsetter či alternativní biokokot. To je samý fairtrade kafe, donutsy drahý jako oběd s polívkou, pekárna s chlebem za kilo a do toho halda designovejch lidiček, který vypadaj jak čůráci přes kopírák. Pičo, svět se zasraně mění.

Pak mi kolem desátý volala matka novýho majitele bytu u nás ve zkurveným domě. Mám malý pocit vítězství, protože jsem vyhrál nad frndou, která si myslí, že sežrala šalamounovo hovno jen proto, že je sestřička, její starej chirurg a mladej zašitej ve státní službě. Agilní matka dostala přes prsty, protože ji nevyšla akce klíče. Bejvalej majitel ji totiž nedal klíč od bytovýho uzávěru vody a já mám jenom univerzál, ze kterýho nemůžu udělat kopii, jelikož je k tomu univerzálu dávno ztracená jakási bezpečnostní kartička. Já už sem byl rozhodnutej zavolat domovnímu zámečníkovi, ať mi ten zámek vymění a já si holt k univerzálu přidám další klíč, ale v pondělí mě ženská večer zavolala, že přišla s nějakým manželovým pacientem, který je zámečník a že pan úžasný (to fakt řekla), dokáže naprosto všechno a že udělá kopii i mě. Já mu půjčil univerzál, s díky odmítnul zhotovení kopie a znovu vysvětlil, že to nejspíš nepůjde a šel sem do píče. Celý týden sem byl napjatej, jestli chlap dokáže kopii klíče udělat a dneska mi ženská volala, už nic neříkala o panech úžasných, jenom mi sdělila, že se kopii nepodařilo udělat a že mi vrátí univerzál do schránky. já měl co dělat, abych se nezačal smát, sem rád, že mi dokázala, že můj zamečník není retardovaná píča, tak sem ji akorát řek, že sem to říkal a rozloučil se.

Milionové dluhy a podvedená newyorská smetánka. Dobrodružka Sorokinová jde do basy. Taková od pohledu hnusná kunda a takovejch lidí ochcala. Jo, je to prostě tak, že halda nýmandů a nýmandek má prostě přesvědčovací schopnost, takže i když má takový jedinec jednu nohu permanetně v kriminále a za sebou nekonečnou haldu exekucí, dokáže přesvědčit blbce o vlastní výjimečnosti. Okradených nelituju, kdo si chce zahrávat s rusákama, musí počítat s ojebáním a vyjebáním.