kurva chaos

** update 16:17 udělal sem o vejkendu fakt hodně boršce, myslel sem, že budu mít problém, ale sežral sem právě celou sklenici.

======

** update 11:57 kolega epidemiolog chtěl udělat dnes v týmech A a B chaos, který by spočíval v tom, že bych zase byl tenhle tejden doma a příští tejden šel jako do práce. no musel sem zavolat svýmu šéfovi, se kterým mám smlouvu a ujasnit si, že se jedná jenom o chaos a pro všechny bude lepší, když systém zůstane při starým. jinak svět se řítí do prdele, už zase nějaký magoři vraždili po evropě civilisty.

já se přiznám, že se někdy těm chudákům z chudejch zemích ani nedivim, že se nechaj zmanipulovat starejma zbabělejma kreténama, který melou hovna a sami nemaj koulej vyhodit se na náměstí do vzduchu. kdybych byl chudej týpek ze země, kde je taková bída, že i bezdomáči nemůžou bejt zlitý každej den až pod obraz, kdybych byl týpek z chudý země s laciným čínským telefonem v ruce a účtem na facebooku, kde bych každej zkurvenej den viděl debilní fotečky kundiček a čůráčků v padělaným značkovým oblečení v debilních pozách s debilníma kecama, smajlíčkama a haštágama, asi bych byl taky celkem frustrovanej a získal pocit, že odpálit se na náměstí všechno vyřeší.