kunda z vánoc

** update 16:49 tak prej zemřel Jindra Hojer, předobraz postavy ze Šípáků. Šípáky zná naprosto každej a asi by bylo dobrý uctít Hojerovu vzpomínku legendárním komiksem, kterej skoro nikdo nezná a byl Šípama inspirovanej. Rychlý skejti.

======

** update 12:06 když tak sleduju kroky vlády normalizačního zmrda a donašeče stb andreje babiše, mám čím dál tím divnější pocit, že každej občan je v tom už sám za sebe a každej občan by se měl sám postarat o vlastní přežití. osobně je mi líto lékařů a záchrannýho systému, kterýmu vláda normalizačních komoušů hází ulhaný klacky pod nohy, ale jinak tuhle krizi musí každej přežít sám za sebe a na vlastní triko. a rozhodně bych nespolíhal na stát nebo babiše, že za mě zaplatí nájem nebo ztráty z podnikání. ten už jenom planě slibuje, protože ví, že se mu Prchalova kampaň rozpadla jak domeček z hoven.

======

** update 10:40 letos mrdám na vánoce. seru i na dárky, úplně stačí, že sem se vrhnul do koupě druhýho bytu a že budu spoluručitel na malý hypotéce. to je pěknej dárek. musel sem ještě skáknout k řezníkovi, kde mě nasrala fronta důchodců. vlastně mám už všechno nakoupený, vejce vezmu u svýho vietnamce, snad je bude mít. nějakej mamrd v práci namrazil ledničku, kolegyně ji včera dala odmrazit a tudíž zase celá teče. prostě jak s debilama. frajer vidí, že lednička teče, tak místo, aby vzal hadr a celou ji vytřel, napumpuje volume chlazení na maximum a doufá, že všechno zmrzne. jo ono to zmrzne, ale udělá se ledová koule, lednička se pootevře a celý posraný kolečko s chlazením a rozmrazováním jede znovu. přijdu já, dám si do ledničky nákup a pak zjistím, že je celej mokrej. lidi venku mě serou, nelíbí se mi a mám takovej divnej pocit, že zdravotnictví se dost zesere. Vláda měla republiku zavřít, jako to dělaj němci, britové či frantíci. ale babiš je rudej zmrd a rudí zmrdi rádi vraždí lidi.