kundy svátek

** update 19:32 Pičo, to byl dneska den. K tomu ještě rozhovor s matkou. Achjo.

======

** update 10:19 Včera bylo docela solidní maso. Celý dopoledne sme zabili školením a odpoledne došlo na vlastní certifikaci. Po prvních pěti otázkách bylo celkem jasný, že indové vyměnili sadu a tudíž mě polilo docela horko. Spotil sem se jak hovado, ale chvíle horkosti byly nakonec pokořeny a já docela těsně certifikaci získal. Někdy kolem pátý sem byl doma, vyvenčil psa a jel do hospody dát nějaký jídlo a pivo.
proběhl pokec a nějaký trapný zjištění, že tento týden slavíme nějaký narozeniny a svátky, včetně mého. Já teda tuhle sračku neslavím a nejsem příliš rád, když mi někdo svátek připomíná, protože ho mám spojený s takovým tím zábleskem rozumu, ve kterým mi došlo, že nemá smysl dalších deset let platit dluhy a exekuce kundy, o který sem myslel, že je partnerka. taky mi došlo, že když si kunda dokáže pronajmout tři byty během tří let, že je asi úplně blbá a jediný o co se snaží, je se mnou manipulovat, zničit mi duševní zdraví a ojebat mě. Jasný, znala to z domova a já už chápu, proč neměli v rodině chlapa přes padesát. Prostě, zmrdská familie, ve který kolem vás chodili, usmívali se, dělali jako že je všechno v pohodě a přitom kunda třičtvrtě roku tají, že má pronajatej byt. Pro to existuje jenom jedno slovo - zmrdi.
proběhla tedy rychlá ožíračka v příjemné pánské společnosti, mám pocit, že včera přišly dvě frndy, ale smrdělo to alternativou a ezohovnama, takže sem jim nevěnoval pozornost. Vim, že jednu sme vezli dročkou, když sme jeli domů, ale strašně se na mě lepila a mlela nějaký hovínka, že je bez dětí, ale všechny děti ji považujou za tetu. No, v tu chvíli sem si musel připomenout, že si mám dát pozor na všechny samice ve věku 35 a výš, protože je tu sice šance stát se něčím jakoby partnerem, který ale hlavně poslouží jako dárce spermatu, jenž bude při nejbližší příležitosti odkopnut a oškubán.
dneska sem musel zase brzo vstát, abych se dostavil na seminář, za jehož absolvovaní dostanu nějaký body a jakoby zkoušku, čímž završím poslední dva měsíce práce. jako posrat to dneska a dorazit až po prezenci, to bych se fakt šel oběsit.

FOTO: Železničním legendám zbývají týdny. 'Žabotlamy' budou sešrotovány, poslední zůstane v muzeu. nic proti těmhle panťákům, ale fakt sem měl obavu, aby měl nedoprovázely celej život. jako jet v šedesáti panťákem na venkov, to bych se asi posral.