kunda práce

** update 22:52 udělal sem si maloměšťáckej večer, vysral se na čtení vlastních výkalů a zabil pár hodin zabíjením zmrdů v quake1.

======

** update 14:44 sem dopoledne řešil nějaký blbosti a k tomu po mě kolega chtěl, abych šáhnul u zákoše do práv. tak sem ho poslal do píče a odkázal ho na naše firemní specialisty. po krátké debatě, že se ve widlích hrabat nebudu, protože sem je nikdy pořádně nedělal, se kolega zpruzeně zvedl a šel řešit práva. zitra mám v Motokovu na Pankráci nějakej HPE seminář, tak doufám, že kromě novinek bude i halda jídla k sežrání. Konečně přestalo chcát.

Na Annu Kellnerovou spadla klisna. Jezdkyně kvůli zlomené noze zřejmě přijde o olympijskou kvalifikaci. No to bych se posral, kůň za čtvrt miliardy a je tak netaktní, že si dovolí zalehnout jezdkyni. Být Kellnerem, tak toho koně nechám utratit, vždyť za ty prachy ani neumí pořádně skákat přes překážky.

Chceme víc sexu, říkají muži i ženy. Milostný život je přitom na ústupu. přísahám bůh, že než píchat tlustou bloncku v exekuci, s dluhama, bez normální práce a s blbejma ezokecama, tak to radši televizi a k ní pivo. Nechci víc sexu, chci kvalitní chytrou partnerku a ne vysmaženou píču se sádlem na mozku. A pokud mi to není souzený, tak to raději nic podle pravidla, lepší klid doma, než blbá kráva v posteli.