včera sobota byla, včera byl zkurvený den

** update 22:25 Večer. Venku zase dusno. Bych se posral. Doklidil sem nějaký drobnosti a celkem v křesťanský pohodě jsem prožil zbytek posledního pohotovostního odpoledne. Světil jsem jednoho z těch bohů nicnedělání.

Proč je máslo tak drahé? To by mě taky do píče zajímalo.

======

** update 12:13 Včera byl teda zasraný den. Kolem poledne sem se pokusil začít uklízet, ale udělal sem jenom podlahu, protože mě příšerně začala bolet hlava. Asi nějaká migréna z tlaku a změny počasí, protože z kundy mě rozhodně hlava nebolela. Takže po umytí parket a plovoučky sem se na všechno vysral a šel si lehnout. Sjel sem nějaký špatný filmy, devátej díl twin peaks a večer usnul u Thora. No a dneska sem vstával někdy kolem desátý hodiny jako pravej maloměšťák. Vyvenčil sem, stavil se na Skalce nakoupit psovi nějaký pochutiny, sobě tabák a šel sem zase domů.

Zapalte Prahu, skandují mimopražští. Vidle zůstanou vidlema, říká Pražák. Takovej článek o tom, jak vesničani furt řeší pražáky. Já kam přijedu, pro domorodce sem pražák, i když marný vysvětlovat, že jsem obyčejná naplavenina z vidlákova. A vůbec nejhorší to je v brně, tady v praze je vám brno úplně u prdele, ale tam u hranic se sibiří se můžou z prahy posrat. Mám pár storek, kdy sme jeli do brna, zaparkovali na šumavský u mrakodrapu v místech, kde byla spousta aut s brněnskou spz a po návratu z šichty tam všechny auta stojí, kromě našeho, jehož místo zabral zase nějakej dement s brněnskou spztkou. No a pak se dozvíte, že ste parkovali na zákazu a že vás odtáhli. Srát na brno.

„Ty už víš, kudy běží zajíc.“ Pelta s náměstkyní v odposleších mluví o dotacích. Tohle bude Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? II.

Čína jako trhák pro Hollywood. Americké filmy pro čínský trh upravují scénáře i herecká obsazení. I já sem si všimnul, že se může hollywwod posrat z číňanů, ale co se mě týče, najít mezi čínsko-světovou produkcí perlu, znamená prohrabat se fakt hromadou čínskejch sraček. Tak je lepší se nehrabat, protože doby hongkongských kungfu filmů, kde byla ještě potřeba stará dobrá ruční práce a lidská síla je pryč a dneska to číňani dohánějí digitální grafikou a to je už o hovně, protože pak kungfu může dělat i posraná panda.

Osamělost zabíjí, varují odborníci. Rozhodně nesouhlasím, protože například ve familii bejvalky sem nepotkal chlapa, který by byl starší padesáti let. Všichni mrtví a já z toho podezřívám kundy a jejich přístup k mužům jako k odpadu. Využít a odhodit. Pakliže v rodině vládnou toxický vztahy a nevzdělaný ezokundy si myslej bůhvíjak nejsou chytrý, to je pak na průser zaděláno a o dlouhým a spokojenym životě se nedá hovořit.