shromáždění

** update 22:33 sem fakt KO. když dojede adrenalin, tak je to pěknej sešup dolů. čuměl sem na nějakej film, vyvenčil a půjdu si lehnout.

======

** update 19:31 neuvěřitelný. za 35 minut bylo hotovo, nikdo nic nechtěl, všici byli rádi, že nemusí nic řešit. poprvý ve funkci. paráda.

======

** update 14:32 Dnešní den ráno chcalo, musel sem vytáhnout pořádný boty a svoji novou bundičku. dopoledne sme měli poradu a teďka odpoledne zabíjím čas, protože dnes mě čeká shromáždění a já kurva doufám, že po mě nebudou chtít nějaký kundí nesmysly. neměli by, ale...

Proč muži nechtějí sex. Kvůli stresu, depresím i nízkému testosteronu. No, nevim, mě rozhodně stačí si vzpomenout na všechny ty kundy z posledních dvaceti let a v podstatě okamžitě mě přejde chuť na jakýkoliv mrdání, když si jen představim, že bych měl znovu vlézt na píču, která lže jako když rudý právo tiskne a ještě je schopná kolem mě chodit jakoby se nic nestalo. Stačí, abych si představil ezopíču s debilníma ezokecama, předluženou finančně negramotnou krávu a když si chci dát úplnej pohov od chuti na mrdání, představím si, jak mi taková kunda vykládá o svých milencích a srovnává mě s nějakým posraným honzou nebo martinem nebo nějakým jiným kreténem, kterej mě fakt nezajimá a nechci o něm slyšet.