kryštof

** update 22:31 Dneska spíčeně odpornej den, zima zimu příliš nepřipomíná, zejtra sou zkunděně spíčený volby, který mi můžou zkazit taky na pár měsíců náladu, než by miloš zašel věkem a devastací. a příští tejden repete, protože nevěřím, že tenhle národ v prvním vybere. ještě štěstí, že včera byl parádní důvod k oslavě.

Čtyřnásobný vrah Dahlgren spáchal ve věznici Valdice sebevraždu. Zmrd to vzdal.

======

** update 11:17 Ne nebyl sem na koncertě toho pazdráta krajča a jeho debilní kapely, ale normálně sme včera slavili narození malýho kryštofa. kumpán z hospody se stal fotrem, což sem zjistil při příchodu a malýho sme řádně zapili, až bylo v álejích solidně nablito. ty krávo, jeden panák, druhej panák, třetí panák, solidní pánská jízda. Kdybych si neprozřetelně nenechal v práci notebook, tak bych zůstal dneska doma. Byla po mě požadována nějaká práce, ale měl sem důvod k výmluvě.

to jo, to je tak, když si někdo umí vybrat partnerku. já už seru na honbu za kundou, protože sem přesně ten typ člověka, o kterým pak jeho známí říkají "je hodnej, ale má debilní kundí vkus, protože kundy si s nim dělaj co chtěj". A jako na tom něco bude, protože kundí modely z alternativy a undergroundu si prostě myslej, že když jedou ezosračky, že sou nejchytřejší a ten debil, kterej si myslí, že je partner a platí žrádlo, dluhy a exekuce je onuce, ke který není nutný mít respekt a trochu slušnosti. Prostě alternativní kundí myšlení, kdy si kunda pronajme byt na kterej nemá, chlap se zachová jako gentleman, kundě hubu nerozbije a ta je tak blbá, že si pronajme další byt. Chlap se zachová zase jako gentleman a kunda si to vysvětlí jako slabost a pronajme si znovu byt. To je prostě alternativní kundí logika, kdy má píča z mozku vypatlanou ezokostku. Takže pochopte, že nemám naprosto zájem se rozmnožovat, protože přitahuju píči, který si myslej, že sem tak blbej a hodnej, že jim vytoleruju i nějaký milenecký trojúhelníky. Fakt si na tohle dávám bacha, protože si vzpomenu vždycky na začátky vztahy s ezopíčou, kdy sem musel poslouchat žvásty o švýcarech, nějakejch zmrdech v americe - ten tenkrát volal třikrát denně, to bylo strašný, jak sem nechal kundy, aby se mnou vymetaly podlahu.

První slova Češky zadržené v Pákistánu s 9 kily drog: Heroin? Řekli mi, že to jsou dárky. Blbá blondýna v prdeli. Nemá smysl litovat nikoho, kdo se do tohodle byznysu zapojí. Kdyby nebyla píča, neskončila by v pákistánským krimu.

Na titulní stránce Playboye se poprvé objeví odhalená transgender modelka. Playboy se posral a amerika de do píče. Debilní gendershit. Naprosto odmítám tyhle alternativní novoty přijmout a sžít se s nima. Na to už sem viděl dost z alternativy a mít na playboy předplatný, tak ho odhlásím.