pondělí

** update 22:48 takže klíče snad dorazí zítra a já vyřeším výměnu zámku. frnda se mi vnucovala, že ho vymění sami, ale já sem ji poslal slušně do prdele. úplně sem si vzpomněl na matku, jak mě minulej tejden varovala, abych se měl na pozoru před těmahle angažovanejma matkama z doktorskýho prostředí. se prej může stát, že mě budou furt votravovat. no to mě ty vole vomylo, protože to je to poslední, aby mě někdo furt honil. já mám rád svůj maloměšťáckej klid.

volební lístky, doprdele, přistály mě ve schránce papíry k eurovolbám. to bych se posral, takovejch stran s dementníma názvama včetně reinkarnace sládka pohromadě s nějakou tlustou píčou z jútubu Sejroškou, Vandasem, Zarembou, přes nějaký lokální partičky dementů až retardy z velkejch partají. kdejakej kokot si založil partaj a já se tím musel prohrabat, aby našel ty tři listy, ze kterých si snad vyberu. tahle země se po třiceti letech od převratu opravdu posrala. rusák na každým rohu, rusáci na hradě s čínskou technikou za zády, agent stb premiér a část voličů jsou zadlužený retardi. ne, s těmahle lidma ve vládě rozhodně líp nebude.

======

** update 15:33 no, dneska musím vyřešit klíč od vodoměrů, protože frnda mi slíbila, že ho v pátek vrátí, protože tu kopii nezvládli udělat. včera večer sem ještě klíče ve schránce neměl, tak doufám, že tam budou dneska, protože sem zapomněl frndu upozornit, že fakt nesnáším, když se mnou jakákoliv kunda vyjebává a neplní dohody. pohotovost skončila, můžu konečně vypnout mozek a uvolnit se.