kefírek

** update 22:55 Kefíry sem zapomněl v práci v ledničce. Venku je kosa. Docela sem psal, překvapil sem i sám sebe. Není nad to, zasmrdět si samochválou. Co se týče ty malý pomatený firmičky, byl tam s kolegou jeden kolaga z obchodního, kterej jedinej má apple a tudíž jim rozumí z nás nejlíp a skutečně narazili na nějakej divnej problém se souborama. apple vs windows share, prej i zdokumentovaný v síti. akorát sem teda viděl na vlastní oči 1gb usb flashku naformátovanou fat s adresáři, soubory a jedním adresářem se dvěma souborama opticky stejnýho jména a oba čitelný. to bych se z toho jabka posral.

Zemřel Ivan Jonák (†59): Majitel Discolandu a muž, který nechal zavraždit svou manželku. Pokud si to ještě někdo nevšiml, tak devadesátky definitivně skončily. Asi to muselo bejt peklo vylést po skoro dvaceti letech z krimu do zcela jinýho světa, kde je každýmu nějakej vekslák uplně ukradenej. Mladý generaci nic neřekne a tý starý byl u prdele, rychlý prachy, závan něčeho co je už dávno pryč a z čeho zůstalo jen pár fotek z vostrejch mejdanů. Holt doba se mění a aspoň trochu inteligentní člověk pochopí pomalý, ale jistý chod času. Schopnost lehce se přizpůsobovat je evoluce a kdo se nepřizpůsobí, má asi peška. Holt, nedá se pařit do nekonečna.

======

** update 12:54 Můj oblíbený prodejce mléčných bioproduktů má opět kefír z kravskýho mlíka. vzal sem si rovnou tři kusy a už teďka vím, že čumáček bude psím štěstím bez sebe. Tara kefír prostě zbožňuje. Jinak se zatáhlo a počalo slušně sněžit.