den poté

** update 22:22 Ještě štěstí, že dnešní apokalypsa už končí. Absolvoval sem ještě jednu návštěvu, ale to už bylo normální maloměšťáckej pokec s jedním alko a nealko pivem. příští tejden mám pohotovost a rád bych zase konečně psal svý sračky. z politický scény sem nešťastnej a včera byl jeden kumpán v hospodě úplně zoufalej z babiše a jeho voličů. co na to všechno říct, protože spoustě blbečkům se nedá vysvětlit, že budoucnost je v globalizaci. nějaká česká republika je zbytku světu úplně u prdele.

======

** update 16:19 Obchodní má nějakou schůzku a musím počkat, dokud nedojedou jednání. Uf, ale nedá se svítit. Už se vidím doma.

======

** update 11:39 Včerejší úplně vobyčejnej den s vobyčejnským večerem dopadl výsostně dobře. Kromě jedný frndy, která musí svýho typa pronásledovat i do hospody, žádná jiná debilní kunda neotravovala můj večer a domů sem přijel před půlnocí. Za barákem sem ještě potkal souseda, kterej zrovna skončil s ritem, takže sme šli ještě ke mě a pomohl mi dorazit se úplně. Ráno sem musel tvrdě odsunout budík a hodinu zaspat. Kromě toho, že sem zase o rok starší, si musím přiznat, že stastisticky vzato mám za sebou víc než polovinu života a je zbytečný promrdat zbývající chvíle honěním za kundama, řešením práce po hospodách a diskusí s ezopomatencema. Včera mě hodně bolelo, že i relativně normální lidi musej řešit takový hovadiny jako například znamení, ve kterých je člověk narozen. Fakt nechápu, co vede člověky k tomu, aby věřili takovým hovadinám. Vždyť čůráci a zmrdi jsou napříč všema znameníma, což jasně dokazuje, že znamení jsou absolutně na piču.