homouš režim

** update 12:31 tyvle, koukám do statistik blogýsku a vyskakuje na mě jako top seznam návštěv a vyhledávání nějaký "aspiegelbot". tak to hodím do googla a vypadne mi, že se jedná o nějakou čínskou sračku od huawei, která prohledává celej internet.

======

** update 11:44 docela si na homeoffice režim zvykám. po tom, co se vládě úspěšně podařilo vyděsit haldu lidí včetně mě, konečně asi najelo něco, čemu babička říkala "válečnej režim". von si člověk prej zvykne na všechno, i na každovečerní zatemňování oken a pravidelný informace o ztrátách na frontě či o omylech vybombardovaným baráku na druhý straně vesnice, protože si nějakej bombometčík neuvědomil, že kolín s rafinerkou je o třináct kilometrů dál. jo, prostě už jenom ráno kouknu na grafíky nově nakaženejch, zemřelejch a vyléčenejch a koukám na tu křivku jako na křivku bitcoinu. akorát "all time high" alias ATH rekordy mě moc netěšej a čekám spíš na propad.

Plošné testování provázely i hádky a chaos ve frontách. Praha naplnila denní kapacitu za 15 minut. strašnej bizár, třicet let od převratu a lidi maj fronty furt v genech.